Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno profesijų rengimo centras

QUOTE(Opdum @ 2012 09 28, 18:46)
ne svarkas o sarafanas , juk sakau kojas grauzia , koki tu svarka tokio ligio isivaizdavai sau kad kojas grauztu? biggrin.gif 300 lt jo kaina , sakau kiba is kinisko silko naturalaus bus  lotuliukas.gif
Papildyta:

aha as , labai norejau daugiau pasigyncioti , bet suolo padruzke vis sake nu tylek tu jau , nes laba inorejo eiti jau i kavine biggrin.gif o as cia laika stabdau su savo kalbos .. o man taip norejosi su juo pabendrauti , net drebejo viskas viduje biggrin.gif gaila nesigavo..

man tai nelaikytu nervai gincytis ilgai su tokiu zmogum,netikiu jokiais nusvitimais doh.gif ir aplamai kai diedas metuose,sneka paaugliu zargonu ir isivaizduoja kad taip ras kelia i ju sirdi doh.gif nu zodziu doh.gif o tu nejai i ta zygi piligrimini?
Papildyta:
QUOTE(Opdum @ 2012 09 28, 18:49)
noretai biggrin.gif ten viskas labai gudriai sugalvota , kasmet kitas fasonas , spalva ir pan , kad negaletum niekur pigiau nusipirkti o reiketu butent siutis biggrin.gif

m, prisiminiau siandien turejom rasyti ataskaita ka ismokom per si menesi , ir vertinom balais grupiokus  smile.gif

kvepia korupcija blush2.gif siuvejoms pliusas blush2.gif nu ir kaip ta ataskaita :mirk lotuliukas.gif siukas: ka cia galima ivertint per menesi,duociau visiems po 5 balus ir tiek ziniu
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2012 09 28, 16:51)
man tai nelaikytu nervai gincytis ilgai su  tokiu zmogum,netikiu jokiais nusvitimais doh.gif ir aplamai kai diedas metuose,sneka paaugliu zargonu ir isivaizduoja kad taip ras kelia i ju sirdi doh.gif nu zodziu doh.gif  o tu nejai i ta zygi piligrimini?

o is mano kalbu atrode kad man to reikia? biggrin.gif

man tai uzkliuvo labai tas kad jis man kalba apie apsvietima , tikejim air Dievus naudodamas keiksmazodzius , norejau jam viska issakyti bet neleido man , tai va labai laukiu mazu kada vel pasirodys tai jau ta kart aprogos nepraleisiu .

sakiau zinai toki stiliu gali pasirinkti bendraudamas su paaugliais bet ne su suaugusieis zmonem , matei juk pas mus ir dedukas vienas mokinasi smile.gif tiesiog negerbimas mano akim ziurint auditorijos .
Papildyta:
QUOTE(mamka35 @ 2012 09 28, 16:54)
kvepia korupcija blush2.gif siuvejoms pliusas blush2.gif nu ir kaip ta ataskaita :mirk lotuliukas.gif siukas: ka cia galima ivertint per menesi,duociau visiems po 5 balus ir tiek ziniu

pinigu plovimas cia vyksta , ne tik del uniformu bet ir del teisiu ir viso kito, na kaip ir visur kur prisidengiama baznycia ax.gif tai juk akivaizdu , bet svarbu kad mokslo kokybe butu gera biggrin.gif o juokingiausia kad mums sius ten vietoje siuvejos ir tekstiles skyriaus lotuliukas.gif ar daznai gali sau leisti sarafana uz 300 lt? kaifuok tokia prabanga uzsidejus hihihi.gif
Atsakyti
tai gi sake pradzioj,jog mane kad ten bus desimtokai mirksiukas.gif zodziu atsitrenkes i pusi jis man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2012 09 28, 16:59)
tai gi sake pradzioj,jog mane kad ten bus desimtokai mirksiukas.gif zodziu atsitrenkes i pusi jis man biggrin.gif

ne i pusi o zmogus apsvietima patyres hihihi.gif tuoj pasiskaitys musu pokalbius ir ismes is mokyklos , tada apsvietima patirsim mes lotuliukas.gif bet siandien ataskaitoje uz menesi visa tai surasiau nuo a iki Z smile.gif

su suolo padruske viena kitai po 10-ka sustatem ir psio irnesakyk.gif o salia berniuku stalas dar mums po 10 parase wub.gif
Atsakyti
nu blyn,moksleives pasius ir dar 300lt moket doh.gif doh.gif doh.gif cia joms praktika turetu but-NEMOKAMAI uniformos....kazi cia yra daugiau kas mokinasi ar mes tik dviese cia blevyzgojam blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Opdum @ 2012 09 28, 19:01)
ne i pusi o zmogus apsvietima patyres hihihi.gif tuoj pasiskaitys musu pokalbius ir ismes is mokyklos , tada apsvietima patirsim mes  lotuliukas.gif  bet siandien ataskaitoje uz menesi visa tai surasiau nuo a iki Z smile.gif

su suolo padruske viena kitai po 10-ka sustatem ir psio irnesakyk.gif o salia berniuku stalas dar mums po 10 parase  wub.gif

va va,sakau gal seka kas nors mus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2012 09 28, 16:54)
ir aplamai kai diedas metuose

kokiose metuose 2 metais uz mane vyresnis , kiti du Ignai isvis jaunesni uz mane , speju ir uz tave biggrin.gif tai pradzioje sakyti JUS buvo keistoka , juokas suimdavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamka35 @ 2012 09 28, 17:04)
1. nu blyn,moksleives pasius ir dar 300lt moket doh.gif  doh.gif  doh.gif cia joms praktika turetu but-NEMOKAMAI uniformos...

2..kazi cia yra daugiau kas mokinasi ar mes tik dviese cia blevyzgojam blink.gif
Papildyta:

3. va va,sakau gal seka kas nors mus tongue.gif

1. tai kiek aiskino cia i kaina uz mokslus ieina g.gif nes jeigu ne , gales pasiimti sau atgal nemokesiu nei kapeikos .

2. o tau manes maza? blink.gif lotuliukas.gif

3.baik tu, kam mes idomus ir reikalingi? biggrin.gif o siaip as ta galiu ir i akis bet kam pasakyt , nebijau savo nuomones rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opdum: 28 rugsėjo 2012 - 17:07
nu man 39m,ant nosies 40 kabo drinks_cheers.gif as ir dvidesimtmeciams sakau jus biggrin.gif tik aisku kokiam naktiniam klube i bernus- jus-nesikreipiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2012 09 28, 17:09)
nu man 39m,ant nosies 40 kabo drinks_cheers.gif as ir dvidesimtmeciams sakau jus biggrin.gif tik aisku kokiam naktiniam klube i bernus- jus-nesikreipiu biggrin.gif

as tai su bendrameciais visada tujinausi tai man keistoka kazkaip .. biggrin.gif
Atsakyti
. tai kiek aiskino cia i kaina uz mokslus ieina nes jeigu ne , gales pasiimti sau atgal nemokesiu nei kapeikos .
cia tipo ka sumokesi per 2 metus tuos 1600lt,tai i ta suma ir uniforma ieina g.gif as manau kad gal tik paramediku uniforma duos uz ta kaina,kai praktika bus ax.gif kadangi nera jokio kainininko,tai nieko ir nesuprasi uz kokias tas priemones moki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2012 09 28, 17:13)
. tai kiek aiskino cia i kaina uz mokslus ieina  nes jeigu ne , gales pasiimti sau atgal nemokesiu nei kapeikos .
cia  tipo ka sumokesi per 2 metus tuos 1600lt,tai i ta suma ir uniforma ieina g.gif as manau kad gal tik paramediku uniforma duos uz ta kaina,kai praktika bus ax.gif kadangi nera jokio kainininko,tai nieko ir nesuprasi uz kokias tas priemones moki blush2.gif

aplamai atkreipk demesi jei viesai paklausi apie pinigus , labai patyliukais atsako ir labai nenorom ir ne iki galo , tas man lb keista... ne apie paramediku uniformas nieko nesake , as supratau kad jas paskolins gal praktikai? g.gif aplamai niekur nieko neraso apie kainas JOKIAS , kodel?
Atsakyti
tas dalykas ir man keista,nes atsivertus bet kuri mokslo istaigos puslapi,parasyta kainos mokslu ir t.t.o cia,viskas paaiskeja kai pradedi mokintis ir kelio atgal nebera g.gif pasakys po pusmecio kad reikia moket uz ta ar ana,negi jau mesi mokslus g.gif korupcija gryna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2012 09 28, 17:23)
tas dalykas ir man keista,nes atsivertus bet kuri mokslo istaigos puslapi,parasyta kainos mokslu ir t.t.o cia,viskas paaiskeja kai pradedi mokintis ir kelio atgal nebera g.gif pasakys po pusmecio kad  reikia moket uz ta ar ana,negi jau mesi mokslus g.gif korupcija gryna cool.gif

nemesiu bet galima surinkti daugiau samoningu mokiniuir baikota daryti .smile.gif niekada nereikia tyleti kai matai neteisybe . as kalbejau apie tai kad niekur kainu nera ir pan. akis tik nusuka ir nieko nesako .. man tas keistoka . o siap tai gi kartoja N kartu mokslas NEMOKAMAS biggrin.gif mokam uz priemones biggrin.gif
Atsakyti