Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjos 6 tema

user posted image
user posted image

Beatos virtuvė blogas

Beatos virtuvė facebooke

Beatos virtuvė TV3 įrašų laidos

user posted image

1 tema

2 tema

3 tema

4 tema

5 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miranda80: 24 birželio 2012 - 13:03
Ačiū už naują temą 4u.gif

QUOTE(vija @ 2012 06 23, 20:25)
O desertui - varškės ir slyvų tortas iš II knygos (148p.), tik ne su slyvom, o su braškėm. Iš tikro tiksliai laikiausi tik varškės masės recepto. Sausainiai - įvairūs Selga. Braškių dėjau daug. Varškės kremo skonis labai panašus į mascarponę.


Mmmmmm...Kaip tortas skaniai atrodo rolleyes.gif

O aš visada žiūrėdavau žiūrėdavau į tą tortą ir negamindavau, nes su slyvom kažkaip nelabai skaniai skamba biggrin.gif Ir visai nepagalvojau, kad gi galima su kitom kokiom uogom ar vaisiais daryti doh.gif Ačiū už idėją smile.gif

QUOTE(astute_k @ 2012 06 24, 09:29)
Aš vakar dariau iš kalendoriaus balandžio mėn. Vištienos kepsnius su prancūzišku apkepu. Labai skanu, sotu...  thumbup.gif  rekomenduoju


Gal būtų galima receptą? Neturiu kalendoriaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 24 birželio 2012 - 18:29
sveikos , aš irgi turiu Beatos virtuvės II knygą. Sakykite kuri granola jums skanesnė? iš pirmos ar antros knygos? ir kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2012 06 25, 10:14)
sveikos , aš irgi turiu Beatos virtuvės II knygą. Sakykite kuri granola jums skanesnė? iš pirmos ar antros knygos? ir kodėl?

Kad jos nelabai skiriasi... II knygoj mažiau ingredientų ir aguonos prisideda, aš gaminau iš I knygos, labai patiko ir kitų nebebandau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2012 06 23, 20:08)

Į šitas salotas visada dedu šaldytas šparagines pupeles.




o kaip jas paruošti tas šaldytas?
Nes recepte rašo, kad normalias reik pavirt keletą minučių, o šaldytas irgi?
Prieš ta atšildyt, ar nereikia?
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2012 06 25, 11:17)
Kad jos nelabai skiriasi... II knygoj mažiau ingredientų ir aguonos prisideda, aš gaminau iš I knygos, labai patiko ir kitų nebebandau smile.gif


Visiskai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 06 25, 10:17)
o kaip jas paruošti tas šaldytas?
Nes recepte rašo, kad normalias reik pavirt keletą minučių, o šaldytas irgi?
Prieš ta atšildyt, ar nereikia?


Šaldytas aš irgi apverdu trumpai. Prieš tai neatšildau, į verdantį vandenį dedu tiesiai iš šaldiklio. Jokių šaldytų daržovių nereikia atšildyti prieš kepant ar verdant.
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2012 06 25, 14:43)
Šaldytas aš irgi apverdu trumpai. Prieš tai neatšildau, į verdantį vandenį dedu tiesiai iš šaldiklio. Jokių šaldytų daržovių nereikia atšildyti prieš kepant ar verdant.


ačiū 4u.gif
einu ir aš pabandysiu tas salotas rolleyes.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad vėl apie tą patį, bet gal kas galit pasakyt įdraytų bulvių puseliu receptuką? Ar bent gal pamenat kokia tema laidos buvo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2012 06 25, 17:45)
Atsiprašau, kad vėl apie tą patį, bet gal kas galit pasakyt įdraytų bulvių puseliu receptuką? Ar bent gal pamenat kokia tema laidos buvo?  blush2.gif

turėtų būti laidoje viskas iš bulvių,
o ji buvo 2011 09 24 g.gif
peržiūrėkite tą laidą.
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2012 06 25, 17:45)
Atsiprašau, kad vėl apie tą patį, bet gal kas galit pasakyt įdraytų bulvių puseliu receptuką? Ar bent gal pamenat kokia tema laidos buvo?  blush2.gif


Idarytos bulves pagal Beata
Bulves įvynioti į foliją ir kepti apie 1-1,5h po to trupam išimti kad sukietėtų "skūra"
išskobti palikti beveik odą.
Įdaras

š/r šoninė
svogūnų laiškų
juos paspirginti

į išskrobtas bulves sudėti šoninę su svogūnais bei įtarkuoti gžfermetinio dūrio. Aš dėjau rūkytą fermentinį surį.
Pipirų

išmaišyti sudėti atgal į bulves ir maždaug 10-15 min


su lašiša įdaras toks

rūk.lašiša
krapai
varškė
grietinė
pipirai
špinatų lapai
Atsakyti
Oj kaip ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti