Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl mažo ūgio

Man 13 metų o mano ūgis vos 155. Ką reikėtų daryti, kad greičiau augčiau. verysad.gif
Atsakyti
Man beveik 30 metų, mano ūgis - 156 ar 157 cm cm ir aš esu laiminga 4u.gif . Greičiau nei reikia, neužaugsi, be to, tau - TIK 13 metų. Vaikinai tik dabar ir pradeda stiebtis į saulę. Mano vyras nuo 13 iki 14 metų išaugo apie 15 cm, vėliau kasmet dar po 10 cm pridėdavo. Jo, suaugusio vyro, ūgis, - 190 cm. Gal pats tiek neišaugsi (čia jau reikia į genetiką pasižiūrėti), bet jaudintis tikrai nėra dėl ko.
p.s. mano sūnus irgi nerimauja, kad pagal ūgį yra trečias nuo galo klasėje berniukas (8,5 metų - 135 cm). Nė neabejoju, kad išaugs paauglystėje, nes ir panašus į ilgakojį žiogą, bet paglostau ir guodžiu, kad jei jau taip neatsitiks ir bus toks mažas kaip mama, tai bėdos vis tiek nėra, nes jo akiratyje - visos Prancūzijos merginos, kur įprasta, kad moterys yra galva aukštesnės už vyrą.
Atsakyti
Mano dukrai 12m ir ji irgi neaukšta- 144cm. bet to nesureikšminam, ne ūgyje esmė, ieškok prasmės kitokiuose maloniuose dalykuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia žiūrėti, kokio tėvai ūgio. Vaikai į juos "nusiduoda" biggrin.gif Bet , kas be ko, vaikai visada tėvus praauga mirksiukas.gif O jokie kiti faktoriai augimo neįtakoja..Graužtis dėl to tikrai neverta, nes tokiame amžiuje dažnai įvyksta augimo šuolis..Gal rudenį į mokyklą eisi jau gerokai paūgėjęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, kad viskas dar priesaky. Kai kurie per metus paauga po 15 cm. nereikia saves lygint su kitais.
Papildyta:
Manau, kad viskas dar priesaky. Kai kurie per metus paauga po 15 cm. nereikia saves lygint su kitais.
Atsakyti
Tai VISISKAI noramlus ugis, ner del ko pergyventi wink.gif Pas mano vaika visu klasiokiu tokie ugiai, geriau buti mazesnio ugnio nei kokia "milzine", kaip tik geras ugis thumbup.gif
Atsakyti
Man net 12 nėra ir mano ūgis 1,65. Aukščiausia klasėj esu, ir labai nemalonu kai visos tavo klasės draugės normalios o tu kaip smilga... :x
Atsakyti
QUOTE(donatas888 @ 2012 06 25, 13:33)
Man 13 metų o mano ūgis vos 155. Ką reikėtų daryti, kad greičiau augčiau.  verysad.gif

Metai-kiti ir užaugsi mirksiukas.gif Kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Man 11 metų,o ūgis 1,64 ... Ir aukščiausia klasėje esu ir visi šaiposi iš manęs.sad.gif((
Atsakyti
Man tuoj bus 15 ir esu tik 163, bet per daug to nesureikšminu, nes mano draugės kai kurios irgi panašaus ūgio, norėčiau būt 170, bet gal kada ir būsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUXXX123 @ 2013 01 19, 16:42)
Man 11 metų,o ūgis 1,64 ... Ir aukščiausia klasėje esu ir visi šaiposi iš manęs.sad.gif((



O tu atsikirsk: "ką sakai, skruzdelyte, neišgirdau, kalbėk garsiau" "man gerai, aš debesis pasiekiu, su dievu pašneku, o jūs su vabalais šnekate" aišku, gal čia truputį vaikiški atsakymai, nu bet daug geriau negu vartojant įvairius keiksmažodžius tenais "spjaudytis ugnimi":)
Atsakyti
Tikrai normalus ugis,mano sunui 13 metu 152cm
Atsakyti