Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinas/jūra/ežeras ir mėnesinės

Gal kas turi patirties, ar saugu maudytis "tomis dienomis"?
Ar net tamponas neapsaugos nuo infekcijos ir geriau nerizikuoti? unsure.gif

Atsakyti
Manyčiau, kad geriau nerizikuoti. jei jau išpuola tarkim atostogų metas ir vartojami kontraceptikai, tai jau geriau mėnesines "atidėti".
Aišku, tai mano asmeninė nuomonė, bet aš tatp vienąkart gimdos uždegimą užsidirbau, su tamponu jūroj palindėjus rolleyes.gif Neapsaugojo. Nors maudžiausi jau pasibaigus mėnesinėms, paskutinė diena buvo, jau ir nebekraujavo beveik..
Dabar tai esu atsargesnė.
Atsakyti
O as maudziausi ir Baltijos juroje ir kituose jurose su tamponu.. nors buvo "svente"
Aciu dievui viskas gerai... As tuo buvau labai atenkinat, kad nereikejo tunoti ant kranto clap.gif

Nesimaudyciau tik kokioj nors kudroje ar siai nesvariame vandenyje, nors as ten ir nesirgdama nesimaudyciau smile.gif)

Taip irgi tik mano nuomone wink.gif

Atsakyti
Mano nuomone irgi geriau nerizikuot.
Jau tikrai geriau kaip rašė Rasma, geriant kontraceptikus pasireguliuot vasarą mmm. Kiek girdėjau, tokius naujausius, kaip kad pvz. Jeanine, geria dažnai visą vasarą be pertraukos ir neiškyla dilemų dėl maudynių.
Atsakyti
kai gyvenau pas tevus salia upe buvo tai kaip tik menesiniu metu mirkdavau istisai, netaip skausminga wink.gif ligu nebuvau pasigavusi per kelis metus... g.gif gal kad tekantis vanduo????
Atsakyti
As kaip tik Jeanine ir geriu smile.gif
tik nezinau kiek tai saugu gerti visus 3 menesius is eiles (ta prasme sveikatos prasme), vistiek turetu kazkokie tepliojimai atsirasti, kaip instrukcijoje parasyta, bet cia jau tikriausia i kita skyreli reik eiti.
Papildyta @ [mergetime]1089638462[/mergetime]
Jau radau ir atsakyma:
http://prisimink.lt/lt/news.full/7
Atsakyti
QUOTE (Renacikas @ 2004 07 12, 13:41)
O as maudziausi ir Baltijos juroje ir kituose jurose su tamponu.. nors buvo "svente"
Aciu dievui viskas gerai... As tuo buvau labai atenkinat, kad nereikejo tunoti ant kranto clap.gif

Nesimaudyciau tik kokioj nors kudroje ar siai nesvariame vandenyje, nors as ten ir nesirgdama nesimaudyciau smile.gif)

Taip irgi tik mano nuomone wink.gif

O tai Baltijos jura labai jau svari?
na Kursiu nerijos pusej gal ir taip ir tai nevisur....
as tai per tas dienas susilaikau nuo visokiu maudyniu
pasisaugoti ir pakenteti nieko blogo, o jei pasigausi kokia
liga, paskui teks daug pastangu kad isgyti ir dar daugiau grauzaties, kad galejau taip nedaryti wink.gif
Atsakyti
Jei ispuola per menesines maudytis, tai ir maudausi ir nebuvo jokiu problemu, ir pasekmiu smile.gif . Tik i pirti neinu tomis dienomis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (AŠA @ 2004 07 15, 15:04)
O i pirti kodel ne? Ir apskritai, jei esi kur nors užsienyje prie kokio jūros ar vandenyno ar kokiam pramogu parke? Nejau taip blogai?
P. S. O ka naudojat tomis dienomis, tamponus?

I pirti neinu todel, kad kai pasikaitinu pagauseja kraujavimas, bijau, kad neatsitiktu avarija. Tas pats buna ir nuo alkoholio blink.gif
Atsakyti
Siaip jau stengiuosi vasara keliones pasikoreguoti taip, kad neispultu ant tu dienu... rolleyes.gif Bet visko nutinka, kartais buna ir su tamponu pasimaudau, bet stengiuosi nepiknaudziauti. O va man tai buvo tokia avarija, menesi laiko ilsejausi prie juodosios juros, tai pagalvojau, kad gersiu KT be pertraukos vienos, ir ka, ogi viduryj antros pakuotes gerimo eme ir prasidejo staiga menesines doh.gif Pagadino jos man atostogas... blink.gif Tik nesuprantu, kodel jos prasidejo??? g.gif
Atsakyti
As siaip tai stengiuosi nerizikuoti, bet karta surizikavau. Atostogavau tuomet Turkijoj. Nezinau, ar tai karstis, ar mano persalimas pries kelione, bet mano dienos pasirode per anksti ir dar kaip tycia ta diena, kai buvau jau nusipirkusi raftinga. Nu ka, ir variau i upe na ura. Aciu Dievui nepasikabinau jokios zarazos.
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2004 07 15, 16:03)
O i pirti kodel ne? Ir apskritai, jei esi kur nors užsienyje prie kokio jūros ar vandenyno ar kokiam pramogu parke? Nejau taip blogai?
P. S. O ka naudojat tomis dienomis, tamponus?

aš irgi baiminausi, kad negerai, bet Čekijoj buvom vandens pramogų parke. Su tamponu buvau ir visas pramogas išbandžiau ir net pirty ir saunoj buvau tik ne ilgam. O ten pramogavom dvi valandas net. Viskas buvo ciki thumbup.gif ir jokios bacilos nepasigavau. O ezere, ar juroj tai nedrįsčiau maudytis per mmm. schmoll.gif
Atsakyti