Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

user posted image

SENA TEMA!
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Bye Bye Blemish "spuogų naikintojas". Nelabai kaip naikino.
Baigėsi galiojimas, tad neberizikavau paleisti į naują kovą biggrin.gif

user posted image

Madre Labs plaukų balzamas. Toks nei blogas nei geras.
Kvapas ilgai laikosi, tai atsibodo šiek tiek braškėm sintetinėmis kvepėt biggrin.gif
Plaukai visai gražūs būdavo, bet man reikia daaaaaugiau blizgesio.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 06 26, 18:23)

kaip patiko kempine,del poveikio celiulitui neklausiu,bet siaip,ar smagiai prausia,kaip putoja? 4u.gif
Atsakyti
1) Shea Gold juodasis muilas su sviestmedžiu. Naudojau veidui prausti, žiauriai ilgam užteko, gal metams. bigsmile.gif Patiko, ypac šiltu oru- švariai nuprausdavo, oda lyg švaresnė nuo inkštiriukų pasidarė, žiemą kiek sausėjo veidas, tad kartais tempdavo odą nusiprausus. Jau turiu nusipirkusi kitą juodąjį muilą, tik šįkart kitokį, be sviestmedžio.

user posted image.


2) Cattier Gynea intymios higienos prausiklis. Labai norėjau jį išbandyti, bet nemanau, kad kartosiu. Blogas nebuvo, priekaištų jam neturiu, labai švelnus, malonus, kvepėjo žolelėmis, bet tiesiog pasirodė labai neskalsus. rolleyes.gif

user posted image


3) Superdrug šokoladinė maitinamoji veido kaukė. Ją turėjau jau ne pirmą, labai patinka man Superdrug kaukės tiek savo poveikiu, tiek maloniu kvapu ir konsistencija, tiek kaina. mirksiukas.gif Pirksiu vėl.


4) Jason pieštukinis dezodorantas su levandomis. Buvo neblogas, saugojo gerai, ilgam užteko, netepė rūbų. Tiesa, užtepus palikdavo keistoką lipnumą. Į jo vietą nusipirkau tokį patį su arbatmedžiu.

user posted image


5) Ardeco lūpų balzamas (nuotraukos neradau). Skaniai kvepėjo, buvo malonus ant lūpų, bet nedrėkino, savo kainos nevertas- nežadu pirkinio kartoti. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2012 06 26, 19:48)
kaip patiko kempine,del poveikio celiulitui neklausiu,bet siaip,ar smagiai prausia,kaip putoja? 4u.gif


kempine labai patiko, pirksiu dar, kai online uzsakynesiu, nes musu vietinej pardej nera verysad.gif man kaip sveitiklis si kempine tobula. viena dalis labai siurksti, kita svelnesne. putoja labai gerai. uzteko daugmaz kaip ir rasho - 20 kartu. tik kvapas jos toks muilines, bet man tas netrukde.
Atsakyti
Bonifacija, o gal bandėt tokią kempinę specialiai pėdoms? mačiau pas mus tk maxx parduotuvėj, sudomino, pamenu lyg ir shopingas apie jas rašė.. o ji kokiu būdu funkcionuoja, mažėja beplaunant, ar tiesiog kažkokios medžiagos po tiek kartų dingsta? (galvoju kur ją laikyt, turbūt reiktų saugot kad nesušlaptų, jei nenaudojama?)
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 06 26, 20:07)
Bonifacija, o gal bandėt tokią kempinę specialiai pėdoms? mačiau pas mus tk maxx parduotuvėj, sudomino, pamenu lyg ir shopingas apie jas rašė.. o ji kokiu būdu funkcionuoja, mažėja beplaunant, ar tiesiog kažkokios medžiagos po tiek kartų dingsta? (galvoju kur ją laikyt, turbūt reiktų saugot kad nesušlaptų, jei nenaudojama?)


nebandziau, mano pedos per jautrios tokiai egzikucijai biggrin.gif
kempine ne mazeja, o tiesiog nebe putoja veliau. galima gal su kokiu kitokiu dusho geliu naudot, bet man jos "isvaizda" tokia nelabai tinkama jau atrodo smile.gif
Atsakyti
Sunaudojau sante anti-sress vienkartines kaukes po 2 pakuoteje,
user posted image patiko, padrekindavo, apramindavo oda. Kol kas nekartosiu, ieskosiu kokios nors dar geresnes.
2 Pakucius juodo molio is eurokos. Patiko irgi. Kartosiu, nes turiu dar viena pakuti 'sandely". ax.gif
Pakuote nosies pleistriuku beauty formulas.
user posted image Tu visada turiu uzsipirkus, kartosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 26 birželio 2012 - 23:36
QUOTE(gatinha2 @ 2012 06 27, 00:34)
Pakuote nosies pleistriuku beauty formulas.
user posted image Tu visada turiu uzsipirkus, kartosiu.

Ir pravalo kažkiek? Kažkokius ir aš turėjau, tai nieko ten neištraukdavo...
Atsakyti
QUOTE(body @ 2012 06 27, 12:43)
Ir pravalo kažkiek? Kažkokius ir aš turėjau, tai nieko ten neištraukdavo...

Kazkiek pravalo, gal ne visus, bet kazkiek tai tikrai, matosi ant pleistriuko. Tik tu juoduliu greit man ir vel, aisku, prisiveisia doh.gif , bet stengiuosi naudot karta per 1- 2 savaites. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 06 26, 19:23)

atrodo idomus dalykas, noreciau ir as pabandyt. Gal linka koki galima?

Siandien "damusiau". n-tasis. Bet dabar jau imsiu "rimtesni"

user posted image
Atsakyti