Įkraunama...
Įkraunama...

Live clean

Neradau temos apie šias priemones plaukams smile.gif Naudojat, kokie atsiliepimai? smile.gif
user posted image
Atsakyti
As naudoju butent su Arganu, kur pavaizduota.. sampuna.. kol kas labai patenkinta po keliu bandymu 4u.gif plaukai kaip niekad minksti ir pamaitinti buna, kas seip man neiprasta, nes plaukas lb lb sausas, nes garbanotas ir besipuciantis.. o po sio sampuno buna toks gerokai padrekintas.. BET panos rase, kad kitom pradejo slinkt plaukai.. unsure.gif nu as tikiuosi man taip nebus.. kol kas labai patinka.. noreciau dar ir priemones su Arganu
Atsakyti
Aš kaip tik šiandien nusipirkau šios firmos argano aliejų smile.gif Tai žiūrėsiu, gal patiks smile.gif Dar domina šampūnai ir kondicionieriai, mąstau pirkt ar ne, kol akcija g.gif Plaukai sausi, norisi pamaitinti normaliai, ko iki šiol nepavyko padaryt nei vienai priemonei. Gal reiks išbandyt visgi smile.gif
Atsakyti
girdejau daug geru atsiliepimu, bet bandyti dar neteko, bet jau gundausi smile.gif kur perkate , kur geriausios kainos?
Atsakyti
Turėjau mėlyną, bet atsirado pleiskanų. Kvapas labai intensyvus. Gamintojas kaip supratau tas pats, kaip ir Down Under Naturals. Nekartočiau.
Atsakyti
turiu plaukų kondicionierių (tiksliai dabar nepamenu kurį blush2.gif ). patinka. plaukus paminkština, švelnesni tampa, lengvai šukuojasi. žodžiu, kaip kondiškė puikiai atlieka savo funkcijas smile.gif
dar turiu aliejuką plaukams su arganu. nzn nzn. poveikio jokio. ir dar neduokdie padauginti, tai jis tiesiog sudžiūva ant plaukų baltais trupinėliais blink.gif negausiai, aišku, bet nemanau, kad aliejukas turėtų tokį efektą duot
Atsakyti
Turėjau mėlyną šampūną, man visiškai netiko ax.gif
Atsakyti
As ir planuoju pirkt Argano alieju.. bet jei pirskiu, tai tik gryna manau.. nes vis tiek turbut efektyviausia butu,nei priemone SU argano aliejum unsure.gif 4u.gif bet atsiliepimai idomus 4u.gif
Atsakyti
Kaip tik turėjau su argano aliejumi, tai nežinau, žiauriai plaukai slinkt pradėjo, tai galvoju gal nuo to? Ir pleiskanų atsirado.
O mėlyną irgi turėjau, ta pati situacija buvo.
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2012 06 28, 17:11)
Kaip tik turėjau su argano aliejumi, tai nežinau, žiauriai plaukai slinkt pradėjo, tai galvoju gal nuo to? Ir pleiskanų atsirado.
O mėlyną irgi turėjau, ta pati situacija buvo.

Aš irgi naudojau šampūną su arganu, irgi slinko, nežinau ar nuo šito ar dar ten nuo ko, bet slinkti slinko.. Plaukai švelnūs buvo,bet.. beje su tuo argano aliejum, kiek aš skaičiau ir girdėjau, tai argano aliejus nėra pats geriausias pasirinkimas plaukams dėl to kad jis labai lėtai įsisavinamas, tai priemonėse SU kas ten gero gali būti, jei jis lėtai ir grynas yra įsisavinimas..sako plaukams geriau abrikosų ar persikų aliejai..hm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IzzyLauren @ 2012 06 28, 18:45)
Aš irgi naudojau šampūną su arganu, irgi slinko, nežinau ar nuo šito ar dar ten nuo ko, bet slinkti slinko.. Plaukai švelnūs buvo,bet.. beje su tuo argano aliejum, kiek aš skaičiau ir girdėjau, tai argano aliejus nėra pats geriausias pasirinkimas plaukams dėl to kad jis labai lėtai įsisavinamas, tai priemonėse SU kas ten gero gali būti, jei jis lėtai ir grynas yra įsisavinimas..sako plaukams geriau abrikosų ar persikų aliejai..hm smile.gif


o pries tai neslinko? unsure.gif kas liecia argano alieju, tai bent jau kiek kelios kirpejos sake, jis ziauriai gerai plaukam.. o kaip greit isisavina net nzn.. betkad gerai drekina, tai tikrai smile.gif
Atsakyti
man tai geri šampūnai, skaniai kvepia, sudėtis nebloga, nepagailėta aliejų įpilti ten biggrin.gif
Atsakyti