Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 6

sakykit, ar kas esat isbandziusi Rosetta Stone mokymosi programa?


5 tema
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2012 06 28, 14:13)
sakykit, ar kas esat isbandziusi Rosetta Stone mokymosi programa?

Negerai suformuluotas klausimas smile.gif Geriau būtų klausti: "Ar kas nors išmoko kalbėti angliškai, naudodamasis šia programa?"

Galėčiau ir aš atsakyti, bet gal kiek palaukim smile.gif Čia video apie tai:

STOP...Before you buy ROSETTA STONE...watch this!!!

Why Rosetta Stone Suc*s

Jeigu dviem žodžiais, tai išvada tokia. Jeigu tai būtų ne 3, o 300 diskų, tada galbūt ko nors ir išmoktumėte.
Atsakyti
Mielos mergytes, senos temos neatradau doh.gif , tad noriu pasiteirauti gal kas galit patarti gera mokomaja anglu kalbos medziaga? kokie atsiliepimai ir gal kas turite QUICK TEACHER ? aciu
Atsakyti
sveiki,

Labai prasau, rekomenduokit knyga, kuria butu galima nusipirkti lt knygyne. Noreciau kad tai butu paprasta anglu kalbs mokymosi priemone, su lt vertimais ir paaiskinimais. Gal kas gali patarti,kuri geriausia?
Atsakyti
taip, taip... ir as prie siuo klausimo prisidesiu 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi, kaip aš mokausi anglų žodžius smile.gif

Prieš kokius penkis metus esu mačiusi A.Čekuolio laidą apie vieną labai įdomų žodžių mokymosi metodą - imama dėžutė, kuri padalinama į 4 ar 5 skyrelius. Į tuos skyrelius yra dedamos kortelės su užrašytais žodžiais (vienoj pusėj anglų k., kitoj - lietuvių). Ir taip kiekvieną dieną mokomasi kiekviename skyrelyje (jei žodį pamiršti tai reikia kelti vienu skyreliu žemiau, jei gerai prisimeni - įpriekį).

Tokią dėžutę galima labai pigiai įsigyti www.kalbosdezutes.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bebenciuke: 08 gegužės 2013 - 21:15
Sveiki,

jungiuosi i jusu bureli,
Linq yra labai geras metodas mokymuosi anglu kalba. ir tai galima daryti nemokamai, nebent tu nori kuratoriaus.
Atsakyti
Sveikos kažkada atsimenu buvo toks entuziascių būrelis, kurios susitikdavo kokia nors tema pasikalbėt kur nors Vilniuj. Ar dar vyksta tokie susitikimai?
Atsakyti
Panasu, kad ne.. O gaila... Noreciau taip pasipraktikuoti kur nors prie kavytes 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

ieskau kompanijos drauge savarankiskai mokytis anglu kalbos. Mano kalbos lygis B1 arba B2, gyvenu Vilniuje, Pilaiteje.
Atsakyti
Sveiki,

gal pas ką nors užsiliko mokymosi knygų "Cutting edge starter" skanų?
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2014 09 30, 18:42)
Sveiki,

gal pas ką nors užsiliko mokymosi knygų "Cutting edge starter" skanų?


jei tinka elektroninis variantas:
http://vk.com/doc668...a6f2f3fb8047543
http://www.alleng.ru...l_en/eng082.htm
Atsakyti