Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos kartos ZOELY kontraceptikai

Sveiki 4u.gif Šian gydytoja išraše man Zoely kontraceptikus.Tai naujos kartos kontraceptinės tabletės su nauju hormonu, kuris prilygsta natūraliam estrogenui, gaminamam moters kiaušidėse. Labiau natūralesni, mažesnis šalutinis poveikis ir pan.
Grįžusi namo -pasigoogle'nau, bet atsiliepimų apie juos beveik nėra. Gal čia atsiras 'mamu' kurios vartoja Zoely ir gali pasidalinti savo nuomone apie šias tablėtes bigsmile.gif g.gif

Atsakyti
Nejaugi viena busiu, kuriai israse Zoely? biggrin.gif blink.gif Baisu bus pradeti vartoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2012 06 28, 23:10)
Sveiki 4u.gif Šian gydytoja išraše man Zoely kontraceptikus.Tai naujos kartos kontraceptinės tabletės su nauju hormonu, kuris prilygsta natūraliam estrogenui, gaminamam moters kiaušidėse. Labiau natūralesni, mažesnis šalutinis poveikis ir pan.
Grįžusi namo  -pasigoogle'nau, bet atsiliepimų apie juos beveik nėra. Gal čia atsiras 'mamu' kurios vartoja Zoely ir gali pasidalinti savo nuomone apie šias tablėtes bigsmile.gif  g.gif

paskaičius anotaciją neradau jokio naujo hormono prilygstančio estrogenui, estrodiolis- jokia naujiena doh.gif manau tai - eilinis farmacijos kompanijų reklaminis triukas "naujos kartos".... irnesakyk.gif
Papildyta:
čia reklaminis straipsnis apie šias KT, tik turbūt ne to ieškote smile.gif iš praktinės pusės dėje neturu ko pridurti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu ir uz tai, pasiskaiciau 4u.gif Taip,ir man tai eiline reklama. Na,gal dar atsiras kas jas vartoja.. idomu isgirsti bet kokia nuomone! Nors ziuriu visai nepopuliarus sie kontraceptikai schmoll.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif na ir man israse gydytojas sitas tabletytes smile.gif siandien pirma diena kaip pradejau gerti, kolkas jokio salutinio poveikio ar kazko nepageidaujamo nepajauciau smile.gif veliau bus matyt smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramronda @ 2012 07 16, 21:36)
sveikos  4u.gif na ir man israse gydytojas sitas tabletytes smile.gif siandien pirma diena kaip pradejau gerti, kolkas jokio salutinio poveikio ar kazko nepageidaujamo nepajauciau smile.gif veliau bus matyt smile.gif 4u.gif

Na, stai, pagaliau ilgai laukta nuomone apie Zoely :)Dziugu, kad parasei. Dabar,ziuriu, jau turetum vartoti savaite, gal galetum prie progos parasyti, kaip db vertini siuos kontraceptikus 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, Zoely naudoju irgi tik pirma savaite, jas israse gydytoja, nes ant ankstesniuju tableciu organizmas pradejo pykti. Gydytoja sake, kad geriant Zoely mmm turetu arba visai nebuti arba tik uzuominos, bet gal del to kad dar tik pirmos tabletes, bet mmm kaip tik dar ilgesnes. sad.gif Tai taip pat butu idomu isgirsti daugiau isbandziusiu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Prisijungsiu ir aš wink.gif Zoely vartoju jau antrą mėnesį smile.gif Vienintelis šalutinis poveikis - tai kartais paskaustanti krūtinė wink.gif Džiaugiuosi, kad jų įsigyti darosi vis lengviau wink.gif
Atsakyti
Na as vartoju jau menesi smile.gif salutiniai poveikiai tokie: paskaustanti krutine, ir tepliojimas smile.gif pasiskambinau savo daktarui, kad tikrai isitikinciau, jog taip turi buti, ir jis mane nuramino smile.gif 3 menesiu eigoje turetu visai nieko nebesijausti. Siaip esu patenkinta, dabar gersiu 4 placebo tabletes ir lauksiu menesiniu. Arba jos bus, arba ne smile.gif pradzioje Zoely vartojimo, buvo atsirade daugiau spuogu, bet dabar viskas susitvarke smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano mėnesinės niekad nebuvo reguliarios, bet atsirado išgėrus antrą placebo tabletę mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip pat šiandien išrašė šias tabletes. Tik norėjau iškart nusipirkti, bet pasirodo prie manęs esančioje "Camelia" vaistinėje nėra. Internete mačiau, kad "Šeimos vaistinėje" ir "Norfos vaistinėje" turėtų būti. Kur Jūs, merginos, jų nusiperkat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gilma @ 2012 08 09, 20:12)
Man taip pat šiandien išrašė šias tabletes. Tik norėjau iškart nusipirkti, bet pasirodo prie manęs esančioje "Camelia" vaistinėje nėra. Internete mačiau, kad "Šeimos vaistinėje" ir "Norfos vaistinėje" turėtų būti. Kur Jūs, merginos, jų nusiperkat? smile.gif


Eurovaistinej pirkau smile.gif tik ziurek kad neatimtu receptuko,nes jo prireiks kita karta perkant Zoely smile.gif
Atsakyti