Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XIV tema)

Keliamės į naują kambarėlį! wink.gif
Ir toliau mokomės ir rodomės biggrin.gif
Atsakyti
Ir nuoroda į praeitą temą, manau, nepamaišys
http://www.supermama...howtopic=815344
Atsakyti
Turiu naują meškytę smile.gif
Elena - labai švelni, trapi ir mergaitiška meškytė, tiesiog Elenytė. Liūdnomis svajingomis akelėmis prašosi paimama ant rankų, o paimta prisiglaudžia ir pagaliau nusišypso.. biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu jusu visu tokie grazus meskuciai, o mano vis sleivi kreivi iseina....... o atrodo darau viska taip kaip reikia, bet..........

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2012 07 02, 20:50)
Nu jusu visu tokie grazus meskuciai, o mano vis sleivi kreivi iseina....... o atrodo darau viska taip kaip reikia, bet..........

user posted image


man atrodo siek tiek perdedi 4u.gif as isvis neisivaizduoju kaip galima is medziagytes, o ne is kailiuko siuti, vien uz tai madalis 4u.gif nes kailiukas gali paslepti daug trukumu ir sleivumu kreivumu. O tu rankomis siuni, ar siuvimo masina? o gal kartais mazai prikemsi? ax.gif turi buti labai kietai prikimsta
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2012 07 02, 20:50)
Nu jusu visu tokie grazus meskuciai, o mano vis sleivi kreivi iseina....... o atrodo darau viska taip kaip reikia, bet..........

user posted image


Mielinamai, labai simpatiški žvėreliai, iš žaismingų medžiagyčių thumbup.gif
Dar pasmalsavau į pilį...Oho wub.gif O ji ir žaidimams naudojama, tvirta, ar kaip dekoracija stovi?
Atsakyti
pilis skirta zaidimams, neblogas variantas, nes ir tvirta ir lengva- to vaikams ir reikia.

o meskiukus situs tai siuvau masina kad greiciau butu, o siaip tai siunu rankomis. kadangi kursuose dar nebuvau, tai su prikimsimu sunkoka... jei ziauriai smarkiai neprikemsu tai dar nieko, bet jei pradedu labai kietai grusti tai vienoj vietoj gumbas, tai kitoj vietoj ir vis galvok, kaip paslepsi smile.gif reikia kursu itariu.........
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2012 07 03, 19:56)
pilis skirta zaidimams, neblogas variantas, nes ir tvirta ir lengva- to vaikams ir reikia.

o meskiukus situs tai siuvau masina kad greiciau butu, o siaip tai siunu rankomis. kadangi kursuose dar nebuvau, tai su prikimsimu sunkoka... jei ziauriai smarkiai neprikemsu tai dar nieko, bet jei pradedu labai kietai grusti tai vienoj vietoj gumbas, tai kitoj vietoj ir vis galvok, kaip paslepsi smile.gif reikia kursu itariu.........


as buvau kursuose ax.gif labai padejo, nors buvau jau ne viena pasiuvusi meskina, tik kursuose supratau kaip kietai reikia prikimsti ir kaip tonuoti ir siaip buvo labai daug geru emociju smile.gif del gumbu - pabandyk kamsala kimsti labai nedideliais kiekiais, kad jis kuo tolygiau pasiskirstytu.As kemsu simteponu tokiu metrais kur matuojamas, tai ji is pradziu ispesioju (kaip vilna velimui), tada po truputi dedu ir paspaudziu pirstais, o kai pirstas nebetelpa - kisu pagaliuku (kinieciu maistui skirtas kur) ir galiausiai kai niekur nebetelpa pagaliukas su chirurginem znyplem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BloodBlondie @ 2012 07 04, 11:01)
.As kemsu simteponu tokiu metrais kur matuojamas, tai ji is pradziu ispesioju (kaip vilna velimui), tada po truputi dedu ir paspaudziu pirstais, o kai pirstas nebetelpa - kisu pagaliuku (kinieciu maistui skirtas kur) ir galiausiai kai niekur nebetelpa pagaliukas su chirurginem znyplem  ax.gif

as kemsu sinteponu is pagalves- tokia nereikalinga turiu. darau taip paciai kaip ir cia parasyta, tik va- chirurginiu znypliu neturiu, matyt cia pslaptis smile.gif
o jei rimtai tai iki tokio kietumo neprikemsu, neisivaizduoju kaip paskui uzsiuti reik.. laukiu kursu pas Irma.........
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2012 07 04, 19:19)
as kemsu sinteponu is pagalves- tokia nereikalinga turiu. darau taip paciai kaip  ir cia parasyta, tik va- chirurginiu znypliu neturiu, matyt cia pslaptis smile.gif
o jei rimtai tai iki tokio kietumo neprikemsu, neisivaizduoju kaip paskui uzsiuti reik.. laukiu kursu pas Irma.........

vat as irgi neisivaizduoju kaip medziagini pasiuti kietai prikimsta ax.gif nes jei kailiukas buna poskystis, tai buna vargo. O i kursus tikrai verta eit ax.gif
Labai grazios tavo pilaites ir namukai 4u.gif
Atsakyti
Nu va aš galiu pasakyti kaip yra su lininių meškiukų kimšimu. Jau atkaliau sistema, kad ir prisikimštų gerai ir kad užsisiūtų dailiai. Lininių nekemšu kietai labai. , kemšu tiek kad gražiai laikytų formą, būtų pakankamai kieti, bet ne per daug. O paskui kai reikia užsiūti siūlę, kad neirtų, tai tą dalį, na pvz ranką suveržiu/apvynioju kokių šniūreliu. Na kad siūlės vieta susispaustų. Tada lengvai užsisiūna, neyra. ir tada tą apvyniojimą nuimu. Plius dar lininių siūles būtinai tepu medžiagai kad neirtų skirtais klijais.
Atsakyti
Gal kam kils nauju ideju smile.gif

http://elfenpulver.b...p;max-results=9
Atsakyti