Įkraunama...
Įkraunama...

Ant nosies- penkeri

user posted image




MŪSŲ ŠAUNI KOMPANIJA
virgutej - Gerdas 2007 09 15 (Gargždai)
pelkiu Monas - Nikas 2007 09 26 (Talinas, Estija)
Vaidotė - Gustė 2007 09 27(Kėdainiai)
Vaivora193 - Vainius 2007 09 13
Maze11 - Domantas 2007 10 01 (Kaunas)
Tigriukė@ - Donatas 2007 10 02 ( Vilnius)
gintariux.82 - Kernius 2007 10 03 (Šakiai)
premium - Amira 2007 10 04 (UK)
gudytejol - Danielius 2007 10 04 (Vilnius)
S-aldainiuke - Skaistė 2007 10 06 (Kaunas)
amir'a - Domas 2007 10 11 (Kaunas)
inrinke - Rugilė ir Ąžuolas 2007 10 15 (Kaunas)
~Sandrita~ - Andželika 2007.10.19 (Marijampolė)
Kibelė - Domas 2007 10 28 (Lisburnas)
doviliuke - Karina 2007 10 31 (Alytus)
Ievukis-Urtė 2007 11 26 (Kaunas)



Mamyčių gimtadieniai
Virgutej (01.09)
Ievukis (03.03)
Vaidotė (05.09)
~Sandrita~(06.12)
Inrinke (07.07)
Premium (07.19)
Amir'a (07.23)
Gintariux.82 (07.26)
Tigriukė@ (08.08)
Doviliuke (08.22)
S-aldainiuke (09.28)
Kibelė (10.07)
Gudytejol (12.09)
Vaivora : pavasarį.. tongue.gif

MŪSŲ ALBUMAS
ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora193: 01 liepos 2012 - 16:05
Visu pirma, man didelis valio, nes pribaigiau ana tema biggrin.gif

Aciu uz vasara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivora193 @ 2012 07 01, 20:26)
A kodėl? 


Nes labai daug datų sugalvojau tai dabar renkasi iš mano pasiųlytų arba savo išsirinks lotuliukas.gif

O mano sugalvotos:

2012 07 01 jau nepasirinko

2012 07 02 iš kraštų po 02

2012 07 05 nes kitą dieną išeiginė

2012 07 06 nes išeiginė

2012 07 12 nes 12 metai ir 12 diena

QUOTE(pelkių Monas @ 2012 07 01, 20:29)
Virgute, laukiam naujuciuko leliuko



Mano Gerdas švelnesnis biggrin.gif mūsų taip nevadina bet naudoja du žodžius, durnelis ir kvailys tai visi aplink tokie daiktai bigsmile.gif

Malonu kad laukiat lotuliukas.gif ir aš laukiu wub.gif
Atsakyti
Sveikos, Vaivora, aciu uz tema.
Kas ten klausete apie sveikata (Virgutej ane), tai aciu, gerai 4u.gif Kaip tu?
Ryt keliaujam i mokykla susipazinti su mokytoja, kitais vaikuciais, uniformu uzsakyt ir kitokiu popierizmu uzpildyti. Penktadienis buvo paskutine diena darzely, tai dabar draugausim 2 menesius abidvi wub.gif Sestatieni jau kraustysimes thumbup.gif
Pelkiu Monas, na tavo Nikas duoda, padukelis biggrin.gif Kaip tu, kaip sveikatos?
Doviliuke, kai sekasi, kaip vaikuciai, kaip tas Kaunas?
Tigre, tu kaime turbut atostogauji, tai ne iki interneto tau, bet vistiek 4u.gif
Kibele, tark zodeli, kada i LT, kada grisit, kaip jums su mokykla, nera tu susipazinimo dienu? (Nes pas mus net 3 doh.gif )
Visoms visoms nepaminetoms po 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
Na Nikas duoda....aš už du epizodus (na išskyrus su mama) būčiau ausis nurovus....Na čia aišku kiekvienas kitaip suprantam, bet man tai labai jau ne kaip nuskambėjo (Monas nepyk 4u.gif ). Tą dėl pykimo tai žinot ir maniškiai dažnai sako, tai ir nežinau ar rėkiu per daug ar kaip. Na va ir vakar pvz. išlendu iš vonios po 22 val., eisiu tvarkytis nagų- nagų lako nuėmiklio nebėra (prieš savaitę pirkau). Panelė tepa/valo tepa/valo- na laiko juk turi, kaip ne kaip atostogos....Kai užriaumojau- tai tipo supratau ir ko aplamai aš čia nervinuosi dėl tokių niekų, nupirks ji to nuėmiklio...ryt... doh.gif o man į darbą be manikiūrų/pedikiurų kaip????? doh.gif Tai va tokia ir atėjau. Tiesiai iš daržų ir su senais nagais.... Ir pasakykit kaip žmogau nepykti ir neriaumoti, o kai tik balsą pakeliu- didžioji tipo tu rėki ir rėki...o nerėk- tai kurti ir akli visi......


Na, Virgute, gal JAU? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif oi laukiam laukiam....



Dėl temos- tai tik sukūrus norėjau Gintariux išmesti, nes ji sakė juk tikrai nebebendraus, bet kai atsiminiau- jau nebedavė koreguoti. Na tai maž sakau dar ir prisijungs kada ne kada kad jau taip atsitiko biggrin.gif ...

Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2012 07 01, 20:57)
Nes labai daug datų sugalvojau tai dabar renkasi iš mano pasiųlytų arba savo išsirinks  lotuliukas.gif

O mano sugalvotos:

2012 07 01 jau nepasirinko

2012 07 02 iš kraštų po 02

2012 07 05 nes kitą dieną išeiginė

2012 07 06 nes išeiginė

2012 07 12 nes 12 metai ir 12 diena
Mano Gerdas švelnesnis  biggrin.gif  mūsų taip nevadina bet naudoja du žodžius, durnelis ir kvailys tai visi aplink tokie daiktai  bigsmile.gif

Malonu kad laukiat  lotuliukas.gif ir aš laukiu  wub.gif


o ko nesiūlai 2012-07-07 bigsmile.gif juk šiiitokia laiminga diena - šitiek septintukų.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivora193 @ 2012 07 02, 09:15)
o ko nesiūlai 2012-07-07 


Paskui vonioj pagalvojau kad ir ta data tinka lotuliukas.gif

Šiąnakt jau turėjau paruošiamus bigsmile.gif Bet ryte vėl viskas gerai smile.gif

Dar Monas galvoju o kur jis tų žodžių prisiklauso? Nes pas Gerdas net nėra girdėjęs tokių smile.gif

premium šaunu kad tau viskas gerai 4u.gif Man neblogai, negaliu skųstis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgutej: 02 liepos 2012 - 08:57
Sveikos. Aciu uz nauja tema 4u.gif Reik tiketis iki nauju pasibaigt hihihi.gif As trumpam tik pasisveikint naujoj temukej mirksiukas.gif visoms grazaus oro,o virgutej lengvo gimdymo wub.gif Beje kibele lietuvoj vestuvinasi hihihi.gif
Visoms buckis is musu :*
Atsakyti
Tie zodziai is multiko kempiniukas Bobas. Ten ir pridurok, ir psichopat. Zinoma as pykstu, bet ziurint kokia sitacija;
pvz. mano aukle su vyru kartu sveria apie 300 kg, tokie apvalus apvalus abu biggrin.gif , nu ir pavalgem mes saslykus, atsisveikinejam ir stovi jie tokie apvalus, patenkinti ir Nikas atsisveikino lotuliukas.gif oij negaliu, dar dabar zvengiu atsiminus lotuliukas.gif
O psichopatas, nu ka jau cia padarysi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ne kasdien taip nesivadina ir nesikeikia jau biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
Laba, aciu visoms, kas laike kumstukus wub.gif
Auglys nejuda. Viskas stabilu smile.gif
aciu uz nauja tema 4u.gif
Labai neturiu laiko, ate 4u.gif
Virgutej, db mes uz tave laikysim kumstukus, kad lengvai ir greitai tau wub.gif
Atsakyti
laikykit, noriu lengvai ir greitai thumbup.gif

įdėsiu foto iš šiandienos kelionės ax.gif
Atsakyti
Ahoj panos 4u.gif už temą vaivorkai 4u.gif
Aš biškį ten,biškį šen.. biggrin.gif Tai tik trumpam užbėgau
Dėl griežtumo ir žodyno,tai pas mus durnė būna,arba debile-čia jau didžioji išsireiškė,bet šie žodžiai tik tarp jų dviejų,neduok die kam taip pasakytų-ausys atsiluptų mygam.Tad mano panos nesikeikia schmoll.gif nors mama kartais mėgsta pableksėt blush2.gif lotuliukas.gif o ir kompanijose vyro neišvengia keiksmų,bet...aš griežta šiuo atžvilgiu.
Virgutej laikom kumštukus 4u.gif
doviliuke 4u.gif kad viskas stabilu
visom kitom irgi po čmoką smile.gif
P.S Andželika beveik įsimylėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet sakė beveik...nes jau perėjo į kitą grupę,tad tą berniuką mato jau rečiau lotuliukas.gif
Atsakyti