Įkraunama...
Įkraunama...

mano mazyles lengvas atejimas i si pasauli

Mano antroji gimdymo istorija.
Nors kudikis buvo ir neplanuotas,nes esame labai jauni ir turim dvieju metuku sunu bet ka padarysi uzsiauginsim abu kartu.
Visas nestumas buva gan lengvas,tik kad labai pykindavo iki 7men.
Labai norejau mergaites,vakarais melsdavau dieva kad tik butu mergaite,ir kai padare ekoskopija pasake kad 80% mergaite,tai ta pacia diena prisipirkau roziniu drabuzeliu.Nors sirdis jaute kad bus sunus.
Nestumas ejo i pabaiga,del viso pikto nusipirkau kelis neutralios spalvos drabuzelius o jeigu.
Nustatyta data buvo balandzio 7d.bet ji atejo ir praejo.Daktarai pasake jei nepagimdysiu iki balandzio 17d.skatins.tad as ta diena nes nepagimdziau 7 val.ryte nuvazevau i ligonine,nuvede mane i palata kur dar trys moterys jau paskatintos laukia kol prasides,(beje is vakaro).sedziu as ant lovos ir laukiu kol kas ateis,su neiviena nebendravau nes paprasciausiai nesusikalbeciau.uzsitraukiau uzuolaida atsiguliau ir taip iki 10 val,pralaukiau.Atejo daktare gimdos kakleli istepe su zele.Veliau atejo klausytis vaikelio sirdeles.kai pajungia aparata ir isejo.ir pamirso kad as esu.
Taip pragulejau iki 12 ir jau taip maude nugara kad negalejau iskesti,kai atjunge aparata pradejau vaikscioti nes skausmas stiprejo.pradejau skaiciuoti lygiai kas penkes min.bet eina iskesti taip pravaiksciojau iki 3 kol skausmas pradejo stipreti,nuejau pasakyti seseliai ji liepe eiti atgal i palata ir palaukti kol kas ateis paziureti.Kelios min.po triju atejo akusere paziurejo sako po 10min.vaziuojam i gimdykla paskambinau mamai ir vyrui kad vaziuoju i gimdykla.Vyras nenorejau kad dalyvautu nes dalyvavo gimstant sunui.bet nepraejo tos desimt minuciu ir mane isiveze ir aciu dievui nes buciau pagimdzius lovoi.Kol viska pasiruose paklause ar noriu nuskausminamu,buvau uzsirasiusi epidurui bet paskui atsisakiau nes jei tiek iskenciau iskentesiu ir dar.Bet paprasiau kazkokiu i raumeni nuskausminamu.tai kol akusere isejo pasiruosti pasilikau viena palatoi ir toks nezmoniskas stumimo jausmas uzejo pradejau taip saukti nes zinau kad viena negaliu tai daryti ir girdziu akusere saukia ITs my girl,kai atbego sakau kad noriu stumti ji lyg ir isigando kad taip greitai,ir vel stumimas ir dar vienas ir as tik prisiminiau kad mano vandenys nenubege,kai pasakiau ji tik nusisipsojo ir sako viskas bus gerai.dar kartas ir mano princese gime.
Ryte kai atvede i palata nugirdau kai sake kad sendie gimdys penkios dvi jau gimdo ir dar tos trs kur sumanim gulejo as nebuvau iskaiciuota,bet pagimdziau pati pirma.
Dar atsimenu kad labai verkiau kai pamaciau mazosius pucike,ir saukiau kad tai mergaite.
Pagimdziau per 3val.28min.3540g.pacia graziause mergaite.Dabar turiu du angelus EDUKA IR VESTA.

Taigi pagimdziau be didelio skausmo negaliu lyginti su sunaus gimimu,
Neplysau ir nekirpo,
Ir vienas nepaaiskinamas dalykas kur dingo vandenys.
Gimdziau uzsenyje tad su kalba ir nelabai gerai buvo bet viskas gavosi sauniai. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu sulaukus dukrytes! 4u.gif
Sekmes jusu seimynai ax.gif
Atsakyti
Sveikinu su lengvu gimdymu thumbup.gif ir dukryte wub.gif
Atsakyti
Pažįstu tą jausmą kai labai labai labai norėjosi mergytės wub.gif
Didžiausi sveikinimai jos sulaukus 4u.gif 4u.gif Aukit ir žydėkit clap.gif
Atsakyti
wub.gif Na šaunu kad viskas greitai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mes @ 2006 04 25, 15:01)
Dar atsimenu kad labai verkiau kai pamaciau mazosius pucike,

lotuliukas.gif net susijuokiau

Aukit didelės ir sveikos 4u.gif
Atsakyti
ta tikrai smagu, kad viskas taip greit, šaunuolė jaunoji mamytė 4u.gif
Atsakyti
Labai dziuku smile.gif
Sveikinu ir dizaugiuosi kartu su jumis! 4u.gif
Atsakyti
Grazi ir lengva istorija...Noreciau ir as tokio gimdymo... ax.gif
Atsakyti
Kaip tau faina, viskas gavosi, kaip norejai thumbup.gif O man ne verysad.gif norejau mergaites ax.gif gime berniukas wub.gif ir svere, tiek pat kaip taviske 2.gif 3540g. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta78 @ 2006 04 29, 07:25)
Grazi ir lengva istorija...Noreciau ir as tokio gimdymo... ax.gif

Ir aš tą patį pagalvojau.Kad labai šauniai viskas gavosi ir aš taip norėčiau, bet kažkaip nesitiki...
Atsakyti