Įkraunama...
Įkraunama...

Ramučių mamos

Atrodo visų Kauno raj. gyvenviečių mamukai bendrauja, tik tai mes nebe. Tad pabandom susidraugauti 4u.gif
Atsakyti
Sveika,Tina thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Na va, tai kolkas cia mes tik dvi biggrin.gif Ramuciu mamos arba nedrasios, arba draugaut nenusiteikusios.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 07 02, 10:54)
Na va, tai kolkas cia mes tik dvi  biggrin.gif Ramuciu mamos arba nedrasios, arba draugaut nenusiteikusios.

nu gal dar neuzmate tokios temos,be to vasara,atostogos rolleyes.gif
Atsakyti
Na va siandien buvau darytis manikiura Kaune ir dar su viena zemiete susipazinau. Bet itraiu cia taip ir nesulauksim ne vienos verysad.gif
Atsakyti
Noris uzdainuot is nevilties: http://www.youtube.c...h?v=NFaqmoVvTSc doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 07 14, 21:45)
Noris uzdainuot is nevilties: http://www.youtube.c...h?v=NFaqmoVvTSc  doh.gif  biggrin.gif

dainuok bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, kaimynės,
Dainuoti galim jau trise! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lbinge @ 2012 08 02, 00:59)
Sveikos, kaimynės,
Dainuoti galim jau trise!  biggrin.gif

oooo kaip smagu! thumbup.gif 4u.gif
papasakok ka nors apie save,nes mes su Tina jau pazistamos mirksiukas.gif
Ir svarbiausiai bendravom per SM ir nezinojom,kad mes kaimynes bigsmile.gif
Tik neseniai issiaiskinom doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif nagi prasom prisiduoti biggrin.gif
Atsakyti
Ką gi čia viešai papasakosi... Na, nebent, kad mūsų mielam kaimuky gyvenam jau ketvirti metai (oi, net pati nustebau paskaiciavus, kaip greitai laikas bėga- atrodo, juk ką tik įsikraustem), dabar "atostogauju" tupinedama aplink savo naujai iškeptą atžalėlę.
Smagu butų pabendrauti... O ar jus seniai reziduojat Ramuciuose, ar toli viena nuo kitos gyvenat, ar susibegat kada "ant kavos"?
Atsakyti
Mes su Realybe tik nesenai susipazinom, gyvenam per kelis namus viena nuo kitos. O is kurios tu gatves? As taip pat esu motinystes atostogose, tiesa jos jau eina i pabaiga. Sausi bus du metai.
O gyvenam cia panasiai kaip tu, penktus metus. Realybe tik senbuve.
Pasikavint visada galima, tik man vis nesiseka Realybes pasikviest lotuliukas.gif , tik susiruosiau ir apsirgau. Visa savaite gulineju. Uztat mes su ja spejom jau vienam meete sudalyvaut, kartu vaziavom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 03 rugpjūčio 2012 - 14:09