Įkraunama...
Įkraunama...

... Laikas

“Kai eini gatve ir prasilenki su butybe spindinčiu veidu, nešiojančią džiaugsmą iki 9 mėnesių – akys paskęsta šiltose ašarose...
Aš savo angelelį paleidau. Paleidau pati, jis nebėgo... nors gyvybė jau nebeegzistavo, tačiau ta dalelytė manes laikėsi tvirtai įsikabinus. Toks gyvenimas. Aš to nenorėjau. Matyt dar nebuvo laikas...“

Niekad nepamiršiu tos nelaimės, niekad nepamiršiu tos pirmosios netekties. Savo busimam vaikui pasakysiu: „turi angelą sargą, jis panoro tave stebėti iš aukščiau“.

Dabar jau šypsausi.
Jau atėjo laikas...

Kiekvienas prisiminimas - nublanksta prieš rytą, kai testas vėl parodė II
Kiekvieną dieną - bijojau prarasti, bet gyvybė manyje auga stipri, galiu jausti tvirtą norą gyventi
Kiekvienas spyris - tvirtas ir tikslus, toks, kaip mano džiaugsmo pojūtis
Kiekviena ašara - tik laimės
Ir viena mintis - kad greit TAVE paliesiu!

Ir niekas niekada nepajus to, ką jaučia mylinti būsima mama savo širdyje, kai maža būtybė paliečia iš vidaus. Tarytum iš vidaus ne tik kūno, o iš pačios sielos...

Tegul visas aplanko toks laikas, laikas, kai supranti, kad turi stebuklą
Atsakyti
Užjaučiu tave dėl tavo angeliuko console.gif
Bet taip pat džiaugiuosi kad tavo stebukliukas pas tave pilvelyje wub.gif
Tikrai nuostabūs tie nestuke.gif pojūčiai...
Atsakyti
Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
DAug dziaugsmo gimus jusu kudikeliui wub.gif
Atsakyti
Ašaros rieda skaitant..
Nuostabu, kad tu nestuke.gif ir greit išvysi savo 2.gif
Sėkmės jums wub.gif
Atsakyti
paguosti liūdinčiai mamai nėra tinkamų žodžių ax.gif labai gaila, kai nutinka liūdni dalykai, bet gyvenimas ne tik juodos spalvos, todėl labai džiaugiuos tavo laukimu wub.gif

nuoširdžiausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti
zinau ta jausma... kai amzinybeje pradingsta dar nematytas, bet jau mylimas kudikis verysad.gif
bet patyriau ir kita jausma - kai pagaliau ant ranku pradeda snopuoti mazas angeliukas wub.gif

4u.gif tikiu, kad tau ir tavo busimam kudikeliui viskas bus gerai wub.gif , nes jau laikas...
Atsakyti
labai aciu visoms uz grazius zodzius ir palinkejimus wub.gif
Atsakyti
she, wub.gif labai grazu ir graudu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2006 04 25, 19:17)
“Kai eini gatve ir prasilenki su butybe spindinčiu veidu, nešiojančią džiaugsmą iki 9 mėnesių – akys paskęsta šiltose ašarose...
Aš savo angelelį paleidau. Paleidau pati, jis nebėgo... nors gyvybė jau nebeegzistavo, tačiau ta dalelytė manes laikėsi tvirtai įsikabinus. Toks gyvenimas. Aš to nenorėjau. Matyt dar nebuvo laikas...“

Niekad nepamiršiu tos nelaimės, niekad nepamiršiu tos pirmosios netekties. Savo busimam vaikui pasakysiu: „turi angelą sargą, jis panoro tave stebėti iš aukščiau“.

Dabar jau šypsausi.
Jau atėjo laikas...

Kiekvienas prisiminimas - nublanksta prieš rytą, kai testas vėl parodė II
Kiekvieną dieną - bijojau prarasti, bet gyvybė manyje auga stipri, galiu jausti tvirtą norą gyventi
Kiekvienas spyris - tvirtas ir tikslus, toks, kaip mano džiaugsmo pojūtis
Kiekviena ašara - tik laimės
Ir viena mintis - kad greit TAVE paliesiu!

Ir niekas niekada nepajus to, ką jaučia mylinti būsima mama savo širdyje, kai maža būtybė paliečia iš vidaus. Tarytum iš vidaus ne tik kūno, o iš pačios sielos...

Tegul visas aplanko toks laikas, laikas, kai supranti, kad turi stebuklą


Atsakyti
QUOTE(sandra27 @ 2006 07 29, 20:04)

Isties be skaitant asaros skruostais rieda,bet nieko nepakeisi jau...
Sveikinu susilaukus mazylio...juk koks nuostabus jausmas...nes ir pati laukiuosi tokio dziaugsmo mazycio-dabar spurdancio po sirdimi ir kai mazos gyvybes plaka sirdute tavyja...
Atsakyti
labai gražu... wub.gif Sveikinu susilaukus dukrytės 4u.gif
Atsakyti