Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam....


user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image

Aš laukiu tavęs
Ir skaičiuoju vienišas dienas
Aš laukiu tavęs
Tik tavęs
Paslėpsiu tave
Kaip rytas slepia sapną
Kai tu toli
Kalba ilgesys mano širdy
Aš laukiu tavęs
Ir skaičiuoju vienišas dienas
Aš laukiu tavęs
Tik tavęs


user posted image


Pleputes

Fabula
Spindulėlė
delailala
oksaniuksxxx
*Grazina*
rinann
janneta
Kasiopėja
Whagati
Esha
pupule1
Kaimo dama
liudvine
Leksa
Wiesba
Paciute
Ariana&D
afi
Giedre.vs
sauluciukas77


user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paciute: 09 liepos 2012 - 14:05
registras naujuose namuciuose bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už gražius namučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bet matyt man jau čia ne vieta, nes net nesu įtraukta g.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatele0202: 09 liepos 2012 - 19:17
QUOTE(Renatele0202 @ 2012 07 09, 20:16)
Ačiū už gražius namučius  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bet matyt man jau čia ne vieta, nes net nesu įtraukta  g.gif  verysad.gif


O as manau, kad čia dižiausias plepses registruoja lotuliukas.gif

Janneta, as sviesi, o dabar nebeaiški. Šian draugė dažė, nuėmė kažkiek, tai nors nebeatrodau kaip pėsčiujų perėja doh.gif
Ai, draugė dar pusvalandį žvengė, o aš jau duot į galvą norėjau blush2.gif
O MB ryte per skypą nesuprato schmoll.gif Ot pastabus, sako, pasikeitus kažkokia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 09 liepos 2012 - 19:59
Sveikos. ačiū už naują temą - aš ir galiu 2 dydžius perleist. Po antro vaiko maitinimo iš B turiu D blink.gif
Atsakyti
Aciu,paciute,uz naujus namucius 4u.gif 4u.gif
Renatele,tik nenusimink,visada esi laukiama 4u.gif Is viso to sarasiuko 7 mamytes tik prisistate,kad tokios yra ir dingo g.gif Ir Kasiopeja su delailala kazkur prazuvusios,taip kad paprasysim paciutes,kad i naujus namucius ir tave irasytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 07 09, 21:24)
Aciu,paciute,uz naujus namucius 4u.gif  4u.gif
Renatele,tik nenusimink,visada esi laukiama 4u.gif Is viso to sarasiuko 7 mamytes tik prisistate,kad tokios yra ir dingo g.gif Ir Kasiopeja su delailala kazkur prazuvusios,taip kad paprasysim paciutes,kad i naujus namucius ir tave irasytu mirksiukas.gif

Gal grįžo vyrukai, arba pačios išlėkė pas juos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2012 07 09, 21:37)
Gal grįžo vyrukai, arba pačios išlėkė pas juos  mirksiukas.gif

Kažkuriai iš jų problemų buvo su vyru. Nepamenu, lyg Kasiopėjai. Gal mane senbuvės pataisys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 09, 21:52)
Kažkuriai iš jų problemų buvo su vyru. Nepamenu, lyg Kasiopėjai. Gal mane senbuvės pataisys g.gif

Manau normalu - šiandien su drauge kalbėjau apie ryšį su sutuoktiniu per skype biggrin.gif

Aš tai kažkaip juodai jaučiuosi pavargusi. Dar ryt tokia durna diena blush2.gif

Visai norėčiau būt namų šeimininke išlaikoma vyro biggrin.gif , nes niekada tokia nebuvau. O dabar galvoju kaip faina būtų. Jaučiuosi jau atidirbusi darbuose - jau 3 metus ramiai galėčiau namie tupėt.
Atsakyti
QUOTE(Renatele0202 @ 2012 07 09, 20:16)
Bet matyt man jau čia ne vieta, nes net nesu įtraukta  g.gif  verysad.gif

As labai atsiprasau blush2.gif pasiteisinsiu tuom, kad tik antra karta darau namucius ir as cia vos daugiau nei menesiuka esu, sarasiuko pati nedariau, o nukopinau is senos darytos temos, tik darasiau save ir kitas po manes prisijungusias mamytes, tiesa pasakius net jo neskaiciau, maciau, kad cia esi kaip ir senbuve, tai net nepaziurejau ar esi. Cia pripazistu, kalta. Kita karta butinai pasitaisysiu, atsiprasau labai smile.gif
Isvis as cia taip, savannaudiskai nusprendziau padaryt namuciu, tai jei kas negerai jus man pasakykit, as tikrai nesupyksiu rolleyes.gif

QUOTE(rinann @ 2012 07 09, 21:24)
Is viso to sarasiuko 7 mamytes tik prisistate,kad tokios yra ir dingo g.gif Ir Kasiopeja su delailala kazkur prazuvusios,taip kad paprasysim paciutes,kad i naujus namucius ir tave irasytu mirksiukas.gif

Jei dar leisite rupintis jusu namuciais, tai jus man sakykit pakeitimus, as butinai pataisysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 09, 22:52)
Kažkuriai iš jų problemų buvo su vyru. Nepamenu, lyg Kasiopėjai. Gal mane senbuvės pataisys g.gif

Ir Kasiopejai,ir delailalai verysad.gif Bet tikiuosi abiem joms viskas susitvarke.
Papildyta:
QUOTE(paciute @ 2012 07 09, 23:40)
As labai atsiprasau blush2.gif  pasiteisinsiu tuom, kad tik antra karta darau namucius ir as cia vos daugiau nei menesiuka esu, sarasiuko pati nedariau, o nukopinau is senos darytos temos, tik darasiau save ir kitas po manes prisijungusias mamytes, tiesa pasakius net jo neskaiciau, maciau, kad cia esi kaip ir senbuve, tai net nepaziurejau ar esi. Cia pripazistu, kalta. Kita karta butinai pasitaisysiu, atsiprasau labai smile.gif
Isvis as cia taip, savannaudiskai nusprendziau padaryt namuciu, tai jei kas negerai jus man pasakykit, as tikrai nesupyksiu rolleyes.gif
Jei dar leisite rupintis jusu namuciais, tai jus man sakykit pakeitimus, as butinai pataisysiu ax.gif

Viskas gerai paciute,mes tik dziaugiames,kad yra kas tvarko namucius mirksiukas.gif Ir toliau taip thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 07 09, 22:44)
Ir Kasiopejai,ir delailalai verysad.gif Bet tikiuosi abiem joms viskas susitvarke.
Papildyta:

Viskas gerai paciute,mes tik dziaugiames,kad yra kas tvarko namucius mirksiukas.gif Ir toliau taip thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aišku. Būtų smagu, kad parašytų kaip laikosi.
Atsakyti