Įkraunama...
Įkraunama...

Po gimdymo pradėjau labai prakaituoti

Su šia problema susidūriau iš karto po gimdymo. pradėjau labai gausiai prakaituoti ir nepadeda jokios rexonos, fa ir pan. Žiemą tai jau nepakenčiama, bet vasarą... doh.gif Tikėjausi, kad metų bėgyje po gimdymo visa tai pasitaisys, deja. Gal kas nors taip esant susidūrusi su tokia bėda ir galit man patarti?
Atsakyti
Pas mane irgi tokia problemele atsirado po gimdymo ir jokie antiperspirantai nepadeda.As irgi nezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
Aš taip pat labai labai prakaitavau, bet po kiek laiko viskas susitvarkė g.gif . Nieko nedariau, tik ypač dažnai tekdavo praustis, ir rūbus keisti. Nuo tų dezodorantų dar blogiau būdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elyte: 27 balandžio 2006 - 22:43
reikia truputi kantrybes praeis man ir taip buvo juk valosi vanduo susikaupes per nestuma is organizmo 4u.gif
Atsakyti
Na tada įdomu per kiek laiko jums viskas susitvarkė, nes pas mane galvoju nelabai kas ir nori tavrkytis, kaip buvo pačioje pradžioje, taip ir dabar. doh.gif
Atsakyti
Mane taip pat tokia problemyte kankina ir dar plauku slinkimas doh.gif Man aiskino taip, kad niestumo meto gerem vitaminus, kurie pagerina visa organizmo veikla, stiprina nagus, plaukus ir t.t.(nelabai moku paaiskinti) blush2.gif O po gimdymo vitaminu nebevartojame, tai taip ir gaunasi ,prakaitavimai, slinkimai ir t.t. verysad.gif
P.S. cia man taip aiskino vaistininke umn.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 04 29, 10:20)
Mane taip pat tokia problemyte kankina ir dar plauku slinkimas doh.gif Man aiskino taip, kad niestumo meto gerem vitaminus, kurie pagerina visa organizmo veikla, stiprina nagus, plaukus ir t.t.(nelabai moku paaiskinti) blush2.gif O po gimdymo vitaminu nebevartojame, tai taip ir gaunasi ,prakaitavimai, slinkimai ir t.t. verysad.gif
P.S. cia man taip aiskino vaistininke umn.gif

O kodėl vitaminų po gimdymo nebevartojate? ax.gif
Atsakyti
mane irgi vargina pogimdyvinis prakaitavimas, labai nemalonu. labai daznai prausiuosi, deziku nenaudoju, nes nenoriu kist vaikui po nosim dirbtini kvapa, keiciu drabuzius daznai. bet noretusi, kad hormonu ir medziagu apykaita kuo greiciau atsistatytu ir viskas griztu i savo vezes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 04 29, 10:43)
mane irgi vargina pogimdyvinis prakaitavimas, labai nemalonu. labai daznai prausiuosi, deziku nenaudoju, nes nenoriu kist vaikui po nosim dirbtini kvapa, keiciu drabuzius daznai. bet noretusi, kad hormonu ir medziagu apykaita kuo greiciau atsistatytu ir viskas griztu i savo vezes  smile.gif

Pas mane irgibuvo tokia problemėlę bet praejus 3mėn.viskas susitvarkė,reikejo tik palaukti,dar man reikiejo vartoti vitaminus maitinačiom mamytem ,motėris dažniausiai galvoja jog nemaitinančiom nereikia vartoti vitaminus ir atsiranda ir plauku slėnkimai ir nagu lužinejimai ,čia jau kažkas rašė ,kantribes jūms ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
O tai galvojat, kad net ir metams praėjus, vis dar hormonai nesusitvarkę? g.gif Na, gal ir taip.. Bet kai pamačiau šią temą, tai pirma mintis šovė visai kitokia - o gal jūs patyrėt stresą ir vis dar jį patiriat? Kažkokią įtampą? Dėl vaikelio, dėl vyro, dėl sveikatos savo, dėl milijono priežasčių... Kažko nespėjat padaryt, ir dėl to jaučiatės kaltos?.

Aš nepastebėjau, kad prakaituočiau daugiau ar mažiau po vaiko gimimo. Tik prisimenu vieną dalyką - prakaitas žiemą vasarą žliaugdavo per kūną, kai artindavausi prie darbovietės.. Nes patirdavau nerealų stresą dėl neštumo fakto, daug baimės ar tas nėštumas bus sėkmingas, reikdavo kartas nuo karto sudalyvaut bobų kolektyvo intrigose.. Dabar, kai su ta darboviete nebeturiu nieko bendro, tai einu į tą vietą, ir kūnas nereaguoja thumbup.gif
Rašau čia savo pavyzdį, nes ilgai nesupratau, kas su manim darosi. Naudojau visokias nesąmones, nuo kurių tik dar bjauriau jausdavaus.. O viskas užkoduota buvo mintyse, gal pasąmonej..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 04 30, 23:00)
O tai galvojat, kad net ir metams praėjus, vis dar hormonai nesusitvarkę? g.gif  Na, gal ir taip.. Bet kai pamačiau šią temą, tai pirma mintis šovė visai kitokia - o gal jūs patyrėt stresą ir vis dar jį patiriat? Kažkokią įtampą? Dėl vaikelio, dėl vyro, dėl sveikatos savo, dėl milijono priežasčių... Kažko nespėjat padaryt, ir dėl to jaučiatės kaltos?.

Aš nepastebėjau, kad prakaituočiau daugiau ar mažiau po vaiko gimimo. Tik prisimenu vieną dalyką - prakaitas žiemą vasarą žliaugdavo per kūną, kai artindavausi prie darbovietės.. Nes patirdavau nerealų stresą dėl neštumo fakto, daug baimės ar tas nėštumas bus sėkmingas, reikdavo kartas nuo karto sudalyvaut bobų kolektyvo intrigose.. Dabar, kai su ta darboviete nebeturiu nieko bendro, tai einu į tą vietą, ir kūnas nereaguoja thumbup.gif
Rašau čia savo pavyzdį, nes ilgai nesupratau, kas su manim darosi. Naudojau visokias nesąmones, nuo kurių tik dar bjauriau jausdavaus.. O viskas užkoduota buvo mintyse, gal pasąmonej..

Šis varintas man visiškai netinka, nes gyvenu ramiai kaip belgas, niekas manęs nenervuoja, vyras geras, viskuo rūpinasi...Žodžiu gyven ir žvenk biggrin.gif matomai kažkokios kitos priežastys yra dėl tos problemikės. Galvoju, gal reikia jau į daktarus kreiptis, nes tai tikrai labai vargina. doh.gif

Atsakyti
Prakaituojat dėl to kad nusilpęs organizmas, man taip buvo kokius du mėnesius, ryte atsikeldavau visa šlapia. Bet paskui viskas susitvarkė
Atsakyti