Įkraunama...
Įkraunama...

Caralluma actives

Sveiki,
Čia turbūt užsuka tos moterys ir merginos, kurios ieško galimybių sulieknėti. Radau vieną naujausių (ir kaip reklamuoja - efektyviausią) augalinių preparatų Caralluma. Pasiskaičiau.
Bet kažkaip netikiu tokiu efektu g.gif . Gal jau kas bandėte šį produktą??? Jei jis toks efektyvus, tai būtų viltis visiems apkūniems žmonėms. Pasidalinkite savo patirtimi jei jau išbandėte ax.gif


 i 
NAUDINGA INFO - būtina perskaityti prieš susigundant pirkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 05 rugsėjo 2012 - 11:29
QUOTE(gentleWoman @ 2012 07 11, 12:32)
Sveiki,
Čia turbūt užsuka tos moterys ir merginos, kurios ieško galimybių sulieknėti. Radau vieną naujausių (ir kaip reklamuoja - efektyviausią) augalinių preparatų Caralluma. Pasiskaičiau.
Bet kažkaip netikiu tokiu efektu  g.gif . Gal jau kas bandėte šį produktą??? Jei jis toks efektyvus, tai būtų viltis visiems apkūniems žmonėms. Pasidalinkite savo patirtimi jei jau išbandėte  ax.gif


Mano manymu, čia visiškai analogiška kaip pvz Acai Berry Thin, nes reklamavimo būdas tas pats.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 11 liepos 2012 - 11:58
QUOTE(rasa-klaipeda @ 2012 07 11, 13:54)
Mano manymu, čia visiškai analogiška kaip pvz Acai Berry Thin, nes reklamavimo būdas tas pats..  blush2.gif

O kaip tada tas Acai berry ar veikia? nes apie caralluma tai oi kaip graziai aprasyta, butu pasaka jeigu tai teisybe butu, as irgi noreciau zinot ar kas bandet
Atsakyti
Labai gaila, bet reklaminis triukas, tarp kitko papildą tipo rekomenduoja Dietologė - Kristina Barkauskaitė, tai tokios Lietuvoje visai nėra...
Atsakyti
Tai va, ir as norejau paskaityti, kas ten per dietologe, bet jos niekur neradau. tai dabar suabejojau. Ar tik neteks pirkti normaliu papildu normalioj parduotuvej. L-karnitinas + chromas + sportas. Liuks thumbup.gif
Papildyta:
Bet iš kitos pusės pagalvojus - jei jau grąžins pinigus už nepavykusi rezultatą, tai gal gi verta surizikuoti ir nusipirkti tą caralluma
Atsakyti
Aš pabandžiau paspausti jau toliau, kad užsisakyti ir ten parašyta, kad sutinku, jog caralluma tabletės bus atsiūųstos be jokio pavadinimo ir jų turinio aprašo. Tai žodžiu, gali atsiųsti ir vit.c. maišelyje. Kažkaip nepatikima viskas.....
Atsakyti
Tai ar kas užsisakėt caralluma, niekur nerandu kaip naudoti, ir kiek pakuotėje kapsulių g.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, labai domina atsiliepimai apie ta maisto papilda CARALLUMA. ar is tiesu jis toks veiksmingas kaip reklamuoja smile.gif gal yra bandziusiu?
Atsakyti
QUOTE(aadrijaa @ 2012 07 17, 11:13)
sveikos mergaites, labai domina atsiliepimai apie ta maisto papilda CARALLUMA. ar is tiesu jis toks veiksmingas kaip reklamuoja smile.gif gal yra bandziusiu?



man ir labai idomu CRALLUMA,sudomino vien tai kad jai nenumesi svorio grazina pinigelis smile.gif bet kiek ziurejau tai nelabai as suprantu kur reiktu kreiptis del grazinimo g.gif kazkoks uzsienio adresas nei normalaus telefono doh.gif
Atsakyti
Aš užsisakiau tą caralluma, tai dabar laukiu, užsisakiau 2 pakuotes, tik niekur neradau kiek indelyte yra kapsulių, jei 30 ir reikia gerti po kelias tai neapsimoka, labai brangu. (Tai kiek tada reikia susipirkti pakuočių kad užtektų mėneliui doh.gif ), jei bus po 30kapsulių tai neimsiu, o jei po 60 tada surizikuosiu.
Atsakyti
ant buteliuko maciau kad 60 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raskejan @ 2012 07 17, 13:41)
ant buteliuko maciau kad 60 smile.gif

O tai tada gal nieko, o nežinot po kiek kapsulių vartoti?
Atsakyti