Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynukai iš jų vienas sustojo augti

Laba diena gerbemos ir mylimas mamytes turiu skaudzia patirti ir noriu surasti atsakymus man taip sunku taip negera . Aš laukiuosi mum jau 11savaiciu iki 10.5 savaites tikėjau kad laukiuosi dvynuku. Tiksliau žinojau aš mačiau juos abu abiejų širdies plake tik vienas vaikelis buvo mažesnis už kita. Grįžtant nuo pradžių nėštumo pačioje pradžioje aš labai kritau ir susitrenkiau pirdikuli pradejus buvau krauiuoti apsilankiau ligoninėje bet gydytojai pasake kad viskas gerai niestumui tai nepakenke, bet aš manau kitaip gal aš klystu nežinau dabar man yra 11 savaičių paskutinį ekoskopa turejau būdama 10,5 savaičių tada sužinojau kad vienas iš dvynuku tas mažesnis sustojo augti ir jam širdute sustojo . Dabar turiu savyje nesioju savyje viena sveika leliuka kuriam yra 11sav. Jis yra 3 cm o kitas jau miręs jis nebeaugo jis tik užaugo iki 6mm nebežinau taip dabar sunku taip negera juk jis vis dar manyje kaip dabar bus ar tas miręs mano kūdikis jis dar mažas labai labai bet ar jis nepakenks islikusiam gyvam leliukui ar nepakenks man kaip jis pasisalins ar jis nuolat bus iki kada gims likusis leliukas. Jai kas iš mamyciu turite informacijos tokei situacijai prašau prašau pasidalinkite su manimi. Čia Londone taip sunku su kuo pasikalbėti tie patys gydytojai dirba kaip robotai. O taip norisi kad kas viską paaiskintu gal širdį pasidarys geriau o dabar netgi kaip čia jums rašau ašaros man rieda kaip pupos.
Atsakyti
sveika, kiek zinau as esu is dvynuku, bet isgyvenau as o kitas mazylis buvo nustojes augti. gimiau sveika, putli ir dar pati laukiuosi. bet kai mama gimde tais laikais dar medicina nebuvo labai pazengusi tai mama ta zuvusi vaisiu pranesiojo savyje dar apie 10 metu, kol pasitikrinus kodel negali pastot suzinojo kaip ir kas ten. taip kad turesit jus viena grazu sveika mazyli tai jau tikrai, nepergyvenkit, laikykites 4u.gif
Atsakyti