Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja laikyti katę?

Sveikos,

niekuomet nemaniau, kad teks ateiti į kačių augintojų forumą, tačiau... Dukra be galo nori katės, o vaikai kaip tik atnešė į mokyklą sublogusią, bet ramią ir labai simpatišką katytę. Šią naktį ji miegojo pas mus, vyras skyrė dviejų dienų "bandomąjį laikotarpį".
Tik dabar mąstom - ar išgalėsim ją išlaikyti? Kiek kainuoja veterinarų paslaugos Vilniuje? Turbūt pirmiausia reikės ją patikrinti, paskiepyti. O kastravimas kiek kainuoja? Visa būtina "įranga"? Maistas mėnesiui? Narvelis vežiojimui? Gal dar kažkas būtina? Katytei apie dešimt mėnesių, trumpaplaukė. Būčiau labai dėkinga už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(Ir Guste @ 2006 04 27, 12:29)
Sveikos,

niekuomet nemaniau, kad teks ateiti  į kačių augintojų forumą, tačiau... Dukra be galo nori katės, o vaikai kaip tik atnešė į mokyklą sublogusią, bet ramią ir labai simpatišką katytę. Šią naktį ji miegojo pas mus, vyras skyrė dviejų dienų "bandomąjį laikotarpį".
Tik dabar mąstom - ar išgalėsim ją išlaikyti? Kiek kainuoja veterinarų paslaugos Vilniuje? Turbūt pirmiausia reikės ją patikrinti, paskiepyti. O kastravimas kiek kainuoja? Visa būtina "įranga"? Maistas mėnesiui? Narvelis vežiojimui? Gal dar kažkas būtina? Katytei apie dešimt mėnesių, trumpaplaukė. Būčiau labai dėkinga už patarimus.


Katę išlaikyti nėra brangu. Gal kiek brangiau kainuos "pradinės investicijos": vet.apžiūra (20 Lt, nors gali ir nemokamai apžiūrėti), kastracija (apie 100 Lt); inventorius - na, bus dar apie 100 Lt (nors galima ir pigiau prasisukti, būtinų daiktų nėra daug)
O paskui jau lieka tik "palaikymas": per mėnesį maistui apie 15 Lt, dar kokie 8 Lt kraikui; kas tris mėnesiuis - tabletė nuo kirminų (pora Lt), kas metus - skiepai (40 Lt). Ir kaip ir viskas g.gif Tai per mėnesį gaunasi apie 25 Lt katei 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū! Jau įsivaizdavau tūkstantines sumas biggrin.gif
Jei viskas pasiseks, teks dalyvauti pas jus dažniau 4u.gif
Atsakyti
Tikrai puiku, kad prisijungė dar vienas žmogeliukas, mylintis katinėlius thumbup.gif .Kačiuko o ypač paprasto išlaidos tikrai nėra didelės, maistas daug nekainuoja, kraikas taip pat, veterinaro paslaugos šiek tiek daugiau, bet ne kosmiškai, reikia tikėtis kad katinėlis ir ateityje bus sveikas ir pas vetus lankytis teks nedažnai bigsmile.gif
Atsakyti
Katukas tikrai brangiai nekainuoja, o kiek džiaugsmo suteikia biggrin.gif
Kai gyvenau bute, man labai patikdavo kad jo nereikia vedžioti į lauką blush2.gif
Mano dukra be galo myli katiną r neįsivaizduoju gyvenimo be jo
Atsakyti
As taip pat sveikinu jus prisijungus prie kaciu myletoju 4u.gif
Sitie nuostabus padarai savo murkimu,svelniu kailiuku,siluma,taip pat zaidimais ir "medziojimais" suteikia tiek laimes... wub.gif
Ir labai dziugu,kad pagalvojate ir apie kates islaikyma drinks_cheers.gif Daug kas susizavi nuostabiu pukuotuku,o veliau pastebi,kad kate per daug "isleidzia" pinigu ir sugalvoja atsikratyt visa nekaltu gyvuneliu.
Dar karteli sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Manjana viską jau parašė,tik norėjau apie pradines investicijas šiek tiek paporinti. Katinui pirkau tualetą,žirkles nagam ir atrodo tiek.Nei namelio vežiojimui,nei antkakliu ir pan. dalykų nepirkau,įsigysiu reikalui pribrendus,bet nelabai turbūt ir pribręs. Ai dar reiktų šukas katinui nupirkti,maniškiui nereikėjo,nes nešukuojamas. O žaislų taip pat beveik nepirkau,tik kelis mažyčius nedaug kainuojančius. Katinukas su pirktiniais nelabai ir žaidžia,mieliau žaidžia su namuose esančiais daiktais.Nagų draskyklę taip pat nelabai apsimoka pirkti,nes tos virvės nelabai katėm patinka,geriau pačiai padaryti-nesunku. O maistas,kraikas kas mėnesį apie 20 lt.
Atsakyti
Labai ačiū už pasveikinimus, net nepastebėjome, kaip mėnuo prabėgo. Gerb. katė gavo Tenerifės vardą ir dabar miega ant fotelio smile.gif



QUOTE(Marzde @ 2006 04 27, 20:53)
.Nagų draskyklę taip pat nelabai apsimoka pirkti,nes tos virvės nelabai katėm patinka,geriau pačiai padaryti-nesunku. O maistas,kraikas kas mėnesį apie 20 lt.


Iš tiesų, šį daiktą nusipirkom, bet draskyti visai jo nemėgsta. O kaip pasidaryti draskyklę patiems? Aš jau atsisveikinau su savo gražiąja šiaudine skalbinių dėže verysad.gif
Šiaip kol kas katytė mums atsieina nelabai pigiai. Kraikas - 15-18 Lt, ir tai nesu tikra, ar užteks mėnesiui, maistas, rekomenduotas veterinarės - labai nepigus... Gal įgusim, sužinosime gudrybių ir viskas bus tvarkoj. Dabar jau visvien - šeimos narys, norisi, kad viskas jai būtų gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ir Guste @ 2006 06 07, 15:48)
Iš tiesų, šį daiktą nusipirkom, bet draskyti visai jo nemėgsta. O kaip pasidaryti draskyklę patiems? Aš jau atsisveikinau su savo gražiąja šiaudine skalbinių dėže  verysad.gif


Va čia visa tema apie guolių, draskyklių ir visokių kitokių gėrybių darymą smile.gif
http://www.supermama...showtopic=64527


QUOTE
Šiaip kol kas katytė mums atsieina nelabai pigiai. Kraikas - 15-18 Lt, ir tai nesu tikra, ar užteks mėnesiui, maistas, rekomenduotas veterinarės - labai nepigus... Gal įgusim, sužinosime gudrybių ir viskas bus tvarkoj. Dabar jau visvien - šeimos narys, norisi, kad viskas jai būtų gerai  4u.gif


Su laiku rasit, kur pigiau, ką labiau apsimoka pirkti wink.gif Aš iš pradžių pirkdavau vidutinės kokybės maistą už trigubai didesnę kainą, nei dabar blink.gif Paskui sužinojau, kur tokį pat maistą gauti pigiau... O dar vėliau - kur geresnį maistą gauti dar pigiau tongue.gif
Atsakyti
Aš labai stebiuosi, kad beveik visom tokios nedidelės išlaidos....Aišku pas mane du katinai yra,tai ir dvigubas išlaikymas.Kraikas per mėnesį-30 Lt (vienas pakelis to sušokančio), sausas maistas-40 Lt (2 kg royal), konservai-30 Lt.Tai va grubiai 100 Lt.Na man čia nėra labai jau daug,nes ruošdamasi augint tu storulius kačiukus,žinojau kad išlaidos nemažos bus smile.gif Tačiau kitos daug pigiau prasisuka...Hm..
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2006 06 08, 07:06)
Aš labai stebiuosi, kad beveik visom tokios nedidelės išlaidos....Aišku pas mane du katinai yra,tai ir dvigubas išlaikymas.Kraikas per mėnesį-30 Lt (vienas pakelis to sušokančio), sausas maistas-40 Lt (2 kg royal), konservai-30 Lt.Tai va grubiai 100 Lt.Na man čia nėra labai jau daug,nes ruošdamasi augint tu storulius kačiukus,žinojau kad išlaidos nemažos bus  smile.gif Tačiau kitos daug pigiau prasisuka...Hm..


Va ir man keista..turiu katinuka tik pora savaiciu, bet manau, kad be 50lt jo islaikymui kiekvienam men. neprasisuksiu g.gif
kraikas-20LT(bet maciau, kad buna tokie tulikai katems, tai gal veliau nupirksiu, nereikes kraiko)+maistas bus daugiau nei 30LT

Papildyta:
QUOTE(manjana @ 2006 06 07, 15:59)
Su laiku rasit, kur pigiau, ką labiau apsimoka pirkti wink.gif Aš iš pradžių pirkdavau vidutinės kokybės maistą už trigubai didesnę kainą, nei dabar  blink.gif Paskui sužinojau, kur tokį pat maistą gauti pigiau... O dar vėliau - kur geresnį maistą gauti dar pigiau  tongue.gif


o jei ir man isduotum paslapti kur galima gero sausioko biski pigiau nusipirkt, ti buciau labai dekinga wub.gif

Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2006 06 08, 19:51)
Va ir man keista..turiu katinuka tik pora savaiciu, bet manau, kad be 50lt jo islaikymui kiekvienam men. neprasisuksiu g.gif
kraikas-20LT(bet maciau, kad buna tokie tulikai katems, tai gal veliau nupirksiu, nereikes kraiko)+maistas bus daugiau nei 30LT



Nu aš perku kraiką už 45 Lt, bet jo man (su 2 katėm) užtenka 3 mėn. Tai mėnesiui 15 Lt. Su viena kate būtų 7.5 LT. + maistas - 7,5 kg (75 Lt) maišo irgi užtenka apie 3 mėn. (mėnesiui 25 Lt). Viso - 40 Lt. Bet dvi katės! Su viena būtų tik 20 Lt...

QUOTE
Papildyta:
o jei ir man isduotum paslapti kur galima gero sausioko biski pigiau nusipirkt, ti buciau labai dekinga wub.gif


Visada pigiau pirkti ne parduotuvėj, o pas platintojus. O jau pas kokius platintojus - tai priklauso nuo pasirinto maisto ir gyvenamosios vietos mirksiukas.gif
Atsakyti