Įkraunama...
Įkraunama...

Jurga Ivanauskaitė

Elektroniniu paštu gavau štai tokį pagalbos prašymą... nežinau, ar gerai elgiuosi, bet kažką daryti reikia, kad kuo daugiau žmonių, kurie myli ir gerbia šią rašytoją, galėtų įsitraukti...


Mieli kolegos, draugai, pažįstami,

Esu tikra, kad žinote, kas nutiko žymiai lietuvių rašytojai Jurgai Ivanauskaitei. Ji šiuo metu kovoja su mirtimi (ypatingai sunkia vėžio forma). Sausio mėnesį rašytoja buvo operuota Lundo universitetinėje ligoninėje, antroji ir trečioji operacijos buvo atliktos Upsaloje (Akademiska sjukhuset). Visos trys operacijos atliktos sėkmingai - pagarba ir meilė švedų auksarankiams chirurgams ir Jurgą globojančiam medicinos personalui.

Balandzio pabaigoje Jurga planuoja grįžti į Lietuvą, kur jos dar laukia ilgas chemoterapinis gydymas. Vietoje dviejų planuotų operacijų, gelbėjant Jurgos gyvybę buvo atliktos trys, tad kaštai išaugo ir sąskaitos susidarė tikrai nemenkos, o ypač paprastam Lietuvos gyventojui, todėl tolimesniam Jurgos gydymui bus labai reikalinga finansinė parama. Kviečiu visus kad ir nežymia dalele prisidėti prie
organizuojamos geranoriškos paramos, taip padedant Jurgai kovoti su liga.

Jei norite ją finansiškai paremti, jos sąskaita banke yra:

Jurga Ivanauskaitė

LT85 7044 0004 4061 1856

SEB Vilniaus bankas (skyriaus kodas 0095)

Gedimino pr. 12, LT 01103 Vilnius


P.S. Jurgos prašymas yra neorganizuoti jokiu viešų akcijų. Ji būtų jums dėkinga, jei tiesiog asmeniškai padetumėte. Ji taip pat norėtų žinoti, kas būtent pervedė pinigus, tad nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės.

Iš anksto dėkoju už supratimą ir paramą.

Pagarbiai

Liana Ruokytė
LR kultūros atašė Švedijoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 27 balandžio 2008 - 20:26
Persiųsčiau šį prašymą visai savo turimais adresais, tik kaip žinoti, kad tas laiškas tikrai yra tikras? Gal gali jį man per REPLY atsiųsti į tykus@takas.lt

Kuo daugiau zmoniu, tuo bus geriau...
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2006 04 27, 19:36)
kaip žinoti, kad tas laiškas tikrai yra tikras?


Mano manymu, užtenka paskambinti į banką, padiktuoti sąskaitos numerį ir pasitikslinti, ar tai tikrai Ivanauskaitės sąskaita. Artimiausiu metu pasidomėsiu, informuosiu kas kaip. Jei tikras, mielai prisidėčiau, labai mėgstu šią rašytoją ir labai gaila, kad jai, tokiai dar jaunai teko toks sunkus išbandymas verysad.gif
Pasitikslinau, taip paprastai telefonu informacijos neteikia, bet aš jau rytoj po pietų žinosiu tiksliai ar tai jos sąskaita mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalilė: 27 balandžio 2006 - 19:53
apie jos ligą ir gydymą Švedijoje tai girdėjau iš televizijos...o jei sąskaitos turėtojo ir nurodyto asmens pavardė, šiuo atveju J.Ivanauskaitės nesutampa, manau bankas nepriima pavedimo.Aš vieną kartą vedžiau vienai įmonei pinigus, tai tos įmonės pavadinime suklydau vieną raidę parašyt, tai tie pinigai sugryžo atgal...
Atsakyti
gal kam bus įdomu paskaityt Jurgos laišką:
http://www.blogas.lt/EmmyRossum/96449/
Atsakyti
QUOTE(Dalilė @ 2006 04 27, 21:46)
Mano manymu, užtenka paskambinti į banką, padiktuoti sąskaitos numerį ir pasitikslinti, ar tai tikrai Ivanauskaitės sąskaita. Artimiausiu metu pasidomėsiu, informuosiu kas kaip. Jei tikras, mielai prisidėčiau, labai mėgstu šią rašytoją ir labai gaila, kad jai, tokiai dar jaunai teko toks sunkus išbandymas  verysad.gif
Pasitikslinau, taip paprastai telefonu informacijos neteikia, bet aš jau rytoj po pietų žinosiu tiksliai ar tai jos sąskaita  mirksiukas.gif

Parašyk, Dalile,nes aš jau neiškentus pusei Lietuvos tą laišką persiunčiau ax.gif - labai norisi padėti... Beje, parašiau elektroninį ir LR kultūros atašė Švedijoje Lianai Ruokytei, kad patvirtintų informaciją, nors atsakymo gaut nesitikiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 27 balandžio 2006 - 21:35
Gal ir Jurgai ir reikia finansines pagalbos, bet abejoju ar jai patiktu tokie viesi internetiniai pagalbos prasymai...juk ir kreipimesi prasyta - kolegos, draugai, pazistami...Jei gerb. Ruokyte tikrai parase si kreipimasi, tai tik ne SM publikai unsure.gif man atrodo, kad nereikejo deti sito laisko i viesuma.

Jurga grizta i Lietuva RYTOJ.
Atsakyti
Nu betgi ne iš piktos valios įdėjo: žmonės parems, jei norės ir galės.. Tai juk ne kokia akcija, o viešas susižinojimo būdas...

O kaip dabar Jurga jaučiasi?
Atsakyti
ech, sunku kartais buti zinomu zmogumi...suprantu, kad ne is piktos valios, tik kazkaip nesuprantama man truputi unsure.gif gaila, kad jau 22.43 ir kazkaip nelabai padoru butu skambinti ir klausineti nuomones apie viesus pinigu rinkimus ax.gif
Atsakyti
Parašyk ar tikra jos saskaita .

Iš kur tu žinai ,kad ji grįšta rytoj ?
Atsakyti
emailais susirasinejam mirksiukas.gif

del saskaitos tikrumo, tai nzn tikrai...as ir savo vyro nelabai saskaitas pasakyciau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2006 04 27, 22:32)
Parašyk, Dalile,


Parašysiu būtinai, mano draugė dirba "Vilniaus banke", sakė pažiūrės į sistemą 4u.gif
Atsakyti