Įkraunama...
Įkraunama...

Cirkas. Ar patinka jūsų vaikams?

Uzkliuvo uz akies, kad Vilniuje atvaziaves cirkas, ir pasidare idomu, ar jusu vaikuciams ten patinka? Kas labiausiai? Kokio amžiaus vaika jau galima vestis i cirka, kad jam ten tikrai butu idomu?

Prisimenu savo paskutini apsilankyma cirke pries kelis metus. Buvo visai smagu, tik labai gailejau zvereliu... Pasirode, kad ne visai ten su jais gerai elgiasi, kad ismokytu tu triuku. Liudni zvereliai buvo verysad.gif Bet ka tikrai prisimenu, tai kad vaikai juokes uz pilvu susieme thumbup.gif
Atsakyti
Jo, vaikai zvereliu gaileti dar nemoka, manau, jiems linksma ir tiek. Mano asmenine nuomone, anksciau kaip treju metu vaiko vestis neverta.. Pirma, pakankamai didelis triuksmas, ko mazesnieji gali issigasti, antra, abi vaidinimo dalys trunka apie 2 valandas- ryskiai per ilgai maziukams. Siaip jau manoma, kad mazdaug treju metu vaikas demesi sukaupes islaikyti gali 15-30 minuciu geriausiu atveju.
Atsakyti
Man nuo vakystės siaubą varo klounai, nemanau kad ir savo vaiką vesiu tų baisybių žiūrėt..... ohmy.gif
Atsakyti
Mes buvom su savo dvimetinuke ir keturmete. Na jos nesėdi ramiai...bet visai patiko abiem... Įmanoma smile.gif
Atsakyti
Savo vaiką pirmą kartą vedžiau 2,5 metų. Tačiau visiškai kitaip nei tikėjausi jam labiausiai patiko ne žvėreliai ar klounai, bet akrobatai. lotuliukas.gif Tačiau išsėdėti 2 val. tikrai buvo sunku, jau po pirmos dalies buvo galima eiti namo.
Antrą kartą buvo jau 5 metų, tai tada jau rimtai žiūrėjo ir įdomu buvo viskas.
Manau, kad iki 3 metų tikrai neverta vesti. unsure.gif
Atsakyti
O mes buvom visai nesenai, 2.5m. ir visai patiko, t. y. mums su teveliu lyg ir siaip sau bet vaikui ispudziu..... thumbup.gif Tiesa pirma dali sedejo visiskai ramiai, bet paskui jau ir kartotis pradejo, stigo veiksmo ir vaikas pradejo blaskytis, bet jokiu problemu nebuvo. As tai vesciau tikrai, ypac ten kur zvereliai, nes musu pana zvereliu myletoja, o pas mus cirkas vos kelis atsiveze
Atsakyti
Vyresnėlė 2 metukų pirmą sykį ėjo į cirką ir žiūrėjo net nekvėpuodama, o mažoji dar nebuvo (jai 3 m.), reikia jau susiruošti ir su ja. smile.gif
Atsakyti
Mes dukryte nusivedem i cirka 2,4 m. Pirma dalis buvo ilgoka,tai ji muistesi labai. O po pertraukeles,per kuria pavaiksciojo,palakste,antra dali issedejo ramiai,nes ji truko apie 20 min.
Atsakyti
Aš saviškį į cirką vedžiau , kai buvo apie 3 metukus, tai jam labai patiko ir ramiai išsėdėjo, nors man pačiai cirkas tai lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes į cirką pirmą kartą ėjom, kai buvo 2,7 m., bet pirma dalis ilgoka buvo, pradėjo judėti, nebesėdėti, antrą dalį labai lengvai pražiūrėjo, nes truko apie 30 min, o dabar neseniai kai buvo, tai jau problemų su juo nėra, sėdi kiek reikia, aišku, jei įdomus cirkas thumbup.gif bet kartais net man pačiai nėra į ką žiūrėt, jau nebekalbant apie vaiką schmoll.gif
Atsakyti
Mums su cirku liūdnai baigėsi. Dukrytė buvo ne tokia ir maža, jau sulaukusi 3 metukų,bet...Viskas klostėsi gerai, kol nepasirodė klounai. Nesulaukėm ne tik kad pabaigos, bet net ir vidurio. Pradėjo verkti, nusisuko, apsikabino mane ir šaukė - noriu išeiti iš čia, bijau jų. Tai vat, bet vaikas vaikui nelygus. Maniškė nuo mažens labai jautri. Dabar, būdama penkerių daug baimių jau atsikratė, bet vistiek jų nemažai liko.
Atsakyti
vat man iškilo toks klausimas, ar jūs vedėtės tokio amžiaus vaikiukus į cirką, nes mūsiškis metų proga gavo du bilietukus į cirką. labai norėtume vestis, tačiau ar jis neišsigas triukšmo, tų žvėrių ir dar ko nors?
Gal kas turit tokios patirties?
Atsakyti