Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkiški vardai

Sveikos,ką manot apė lankiškųs vardųs?. Esu girdejųs ir skaitus ,ir vat kokie man labiausei patynka iš gyrdetu .: bernikųi-Vlodimiežas.
Mergaitėi-Katažyna smile.gif
Gal kas žyno ką reiškia, ar gal galyt nors parašyt kaip Jųms? bigsmile.gif už kiek viena atsilepima-busiu dėkinga aciuks.gif . Vardai patiko,bet nieko ape jas nežinau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simowa: 20 liepos 2012 - 17:02
Vlodimiezas - tai Vladimiras, Vladas. Reiskia valdantis pasauli ( rusu kilmes). (ypac tinka Vladimirui Putinui).
o Katazyna - tai Kotryna. reiksme - krikscione ( graiku kilmes).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smarty_978: 20 liepos 2012 - 18:00
QUOTE(smarty_978 @ 2012 07 20, 19:00)
Vlodimiezas - tai Vladimiras, Vladas. Reiskia valdantis pasauli ( rusu kilmes). (ypac tinka Vladimirui Putinui).
o Katazyna - tai Kotryna. reiksme - krikscione ( graiku kilmes).


Labai ačių 4u.gif ką reiške jau susižinojom,dėka smarty_978. Dabar laukiam,ką manot jaigų taip pavadynti vaiką? ar nebųs pernelyk senoviška,baisoka ir pan? doh.gif Laukiam-laukiam-laukiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simowa @ 2012 07 20, 20:13)
Labai ačių 4u.gif  ką reiške jau susižinojom,dėka smarty_978. Dabar laukiam,ką manot jaigų taip pavadynti vaiką? ar nebųs pernelyk senoviška,baisoka ir pan? doh.gif  Laukiam-laukiam-laukiam smile.gif


o kaip tiksliai registruotumėt? šiaip vardai kaip vardai, be senovinio kvapo.
Atsakyti
QUOTE(simowa @ 2012 07 20, 21:13)
Dabar laukiam,ką manot jaigų taip pavadynti vaiką? ar nebųs pernelyk senoviška,baisoka ir pan? doh.gif  Laukiam-laukiam-laukiam smile.gif

o deres pasirinkti vardai prie pavardziu? isvis vaikams jusu jie tiks? Jusu seima lenku,lietuviu ,rusu ar misri (nes tada as asmeniskai pateisinciau pasirinkima) ar cia tik kaprizas nes graziai skamba. Nes kartais tevai kai pavadina vaika doh.gif tai vardas sau, pavarde sau zodziu visiskai tarpusavy nesiderina ir neskamba
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 07 20, 21:39)
o kaip tiksliai registruotumėt? šiaip vardai kaip vardai, be senovinio kvapo.

Regestročiaų Katažyna arba Vlodimežas 4u.gif bet dar net nežinau ar taip pavadynsiu savo lalka...
Papildyta:
QUOTE(T.A.K. @ 2012 07 20, 22:50)
o deres pasirinkti vardai prie pavardziu? isvis vaikams jusu jie tiks? Jusu seima lenku,lietuviu ,rusu ar misri (nes tada as asmeniskai pateisinciau pasirinkima) ar cia tik kaprizas nes graziai skamba. Nes kartais tevai kai pavadina vaika  doh.gif tai vardas sau, pavarde sau zodziu visiskai tarpusavy nesiderina ir neskamba

Aš rųsė ,o vyras letuvys ax.gif nu pre pavardžiu gal ir tynka pvz.: Katažyna Matulevičiutė, arba Vlodimežas Matulėvičius drinks_cheers.gif ...
Atsakyti
Tada lenkiskas vardas ne prie ko ax.gif Pasirinkciau geriau Kotryna, galima rusiskai Katerina, o berniukui Valdas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2012 07 21, 11:13)
Tada lenkiskas vardas ne prie ko  ax.gif Pasirinkciau geriau Kotryna, galima rusiskai Katerina, o berniukui Valdas  smile.gif



drinks_cheers.gif arba Vladimiras. o namie juk galima vadinti lenkiškai. arba rinktis neutralius vardus, kurie vienodai tiek lenkiškai, tiek lietuviškai rašomi.
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2012 07 21, 11:13)
Tada lenkiskas vardas ne prie ko  ax.gif Pasirinkciau geriau Kotryna, galima rusiskai Katerina, o berniukui Valdas  smile.gif

tai, kad gaunasi, jog tai kaip ir ne lenkiski vardai schmoll.gif vienas rusu, kitas graiku kilmes ax.gif
Jei jau norit lenkisko, tai mergaitei duokit Jagoda, tai bus bent jau tikrai lenkiskas ir skamba neblogai.
Atsakyti
QUOTE(simowa @ 2012 07 21, 10:49)
Regestročiaų Katažyna arba Vlodimežas 4u.gif bet dar net nežinau ar taip pavadynsiu savo lalka...
Papildyta:

Aš rųsė ,o vyras letuvys ax.gif  nu pre pavardžiu gal ir tynka pvz.: Katažyna Matulevičiutė, arba Vlodimežas Matulėvičius drinks_cheers.gif ...

as nepiktai bet... neskaudinkit vaiko,duokit jam lietuviska arba skambanti lietuviu ir rusu kalbomis vienodai graziai ir tinkanciai (kad nenuskriast jusu abieju biggrin.gif ) varda
registruot Vladas,mano manymu, kuo puikiausiai dera arba Kotryna o jus jau namie vadinsit kaip panoresit Volodia,Vlodzimież, Vladek,Vladuś , Kasia,Katażynka,Kaśka, Kotryna, KAterina-bet registruokit vaika "normaliai" smile.gif

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 07 21, 21:57)
Jei jau norit lenkisko, tai mergaitei duokit Jagoda, tai bus bent jau tikrai lenkiskas ir skamba neblogai.

nu bet kaip, atsiprasant idiotiskai, skamba - Jagoda Matulevičiutė (ni pies ni wydra lotuliukas.gif )-tuo labiau kai seima rusu/lietuviu.

Neseniai per misias baznycioje krikstijo vaika, mergyte pavadino Latika-nu norejosi prilupt tevus doh.gif.Paskui dar pagalvojau o jei to vaiko pavarde kokia Ivanova/Petrova -Latika Ivanova/Petrova doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.A.K.: 21 liepos 2012 - 21:14
QUOTE(T.A.K. @ 2012 07 21, 21:11)
nu bet kaip, atsiprasant idiotiskai, skamba - Jagoda Matulevičiutė (ni pies ni wydra lotuliukas.gif )-tuo labiau kai seima rusu/lietuviu.

na zinokit, man idiotiskai ir Katazyna Matuleviciute doh.gif Skirtumas tik tas, kad zmones nemokantys lenku kalbos net nesusimastys ka ta Jadoda reiskia, atrodys siaip "egzotiskas" vardas. O Vlodimezas tai man aplamai kraupiai skamba, nesvarbu kurioj valstybej. Negrazu ir tiek.
Bet as irgi uz, kad vardus reiketu duot labiau normalius, tinkancius gyventi Lietuvoj ir prie pavardes pritampancius. Nebent zmones planuouja i PL kraustytis.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 07 21, 22:44)
na zinokit, man idiotiskai ir Katazyna Matuleviciute  doh.gif Skirtumas tik tas, kad zmones nemokantys lenku kalbos net nesusimastys ka ta Jadoda reiskia, atrodys siaip "egzotiskas" vardas.
Nebent zmones planuouja i PL kraustytis.

ir man idiotiskai skamba bet su to egzotiskumu tai labai daznai prasaunama pro sali (ir ne tik renkant varda vaikams)
bet gi pavarde lietuviska velkasi is paskos tai duok neduok, koks skirtumas to lenkiskai skambancio vardo,nebent mama isteka uz lenko ir anas isivaikina jos vaika ir duoda jam savo lenkiska pavarde biggrin.gif
Atsakyti