Įkraunama...
Įkraunama...

 Meilužės: sanitarės/guodėjos/kekšės/draugės ir...

QUOTE(burbanti @ 2012 07 21, 11:14)
Sedziu as dabar su buderbrodu rankoje ir skaitau jusu  postus..ne visus aisku, pasirinktinai.
Jolki matalki, kokie sunkus vyru gyvenimai. Ne veltui, oi neveltui (kaip ir sakiau) jie atejo i mamkas. Nonoreciau,vyro vietoje, gyventi su moterimi ,kuri manes nemyli. Negaleciau. Ieskociau kitos moters, kuri prisilietus prie manes suvirpetu.
Papildyta:

Pasakyk tu man teisybe del ko jau kelinta tema tokia uzvedi? Nors ir esi pritempta  prie vyro reikalavimu, vistiek jis dairosi i kitas?


Nes aš esu trolis, bet ne blogąja prasme. Kaip tu dar nesupratai per tiek metų? rolleyes.gif Man įdomu kas ką mano, kaip ir daug kas kitkas būna įdomu. Kaip ir tau, neveltui čia mirksti.

Aš nesu pritempta ar dirbtinė, nenusimink, viskas pas mus ok. Te 4u.gif Čia rašinėja ne tik nusivylusios gyvenimo ar ieškančios pateisinimų savo gyvenimui.



Atsakyti
4u.gif clap.gif O, nauji namuciai. Registruojuos ir as. (cia taip iprasta registruotis kitose temose. Pratesiu tradicija lotuliukas.gif )

Subjektyvi, ar radai nuoroda anoj temoj?
Man, Lapino mintys patinka. Idomu, kaip patys psichologai sprendzia problemas, jei tokiu buna namie? Kazkada teko girdeti, kad jie namuose nesutvarko su savo problemom. Ar tai tiesa? Man teko artimai(ne lovos prasme) bendrauti su Rusu cirko klounu. Realiame gyvenime, jis net nesisypso. Na, toks ramus, tylus zmogelis. Vienu zodziu, ne vakarelio siela. Toks kontrastas labai nustebino. g.gif






Atsakyti
man irgi labai patinka žmonių mintis pasiskaityti. Juk tai labai praplečia akiratį. Mokytis galima ir iš šalia esančio. Sveika pažvelgt į situaciją ir iš kitos pusės. Teko susidurti su meiluže, esu ta, kuri atseit nukentėjusioji, bet kaip bebūtų keista, jokio pykčio savyje nebelaikau. O to padėjo atsikratyti kelių žmonių pasisakymai. Vyrų ir moterų santykiai- neišsemiama tema, kiek knygų prirašyta, o žmonės kaip skiriasi taip skiriasi. Kaip eina į šoną taip eina. Gali čia analizuoti be galo be krašto biggrin.gif
Atsakyti
Radau smile.gif Einu šviestis ta linkme biggrin.gif

Jo jo, nauji namučiai, trolinam toliau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 07 21, 13:48)
Nes aš esu trolis, bet ne blogąja prasme. Kaip tu dar nesupratai per tiek metų? rolleyes.gif Man įdomu kas ką mano, kaip ir daug kas kitkas būna įdomu. Kaip ir tau, neveltui čia mirksti.

Aš nesu pritempta ar dirbtinė, nenusimink, viskas pas mus ok. Te  4u.gif Čia rašinėja ne tik nusivylusios gyvenimo ar ieškančios pateisinimų savo gyvenimui.

Hmm, o as skaitau, kad jei jau ateinama i foruma, tai bet kokiu atveju cia ieskoma kazkokios tai informacijos susijusios su paciu ieskanciu.
As va jau kiek metu negaliu nuspresti ar verta buti istikimai g.gif Taip ir klimakso sulauksiu nepasivarcius su svetimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2012 07 21, 15:14)
4u.gif  clap.gif O, nauji namuciai. Registruojuos ir as. (cia taip iprasta registruotis kitose temose. Pratesiu tradicija  lotuliukas.gif )

Subjektyvi, ar radai nuoroda anoj temoj?
Man, Lapino mintys patinka. Idomu, kaip patys psichologai sprendzia problemas, jei tokiu buna namie? Kazkada teko girdeti, kad jie namuose nesutvarko su savo problemom. Ar tai tiesa? Man teko artimai(ne lovos prasme) bendrauti su Rusu cirko klounu. Realiame gyvenime, jis net nesisypso. Na, toks ramus, tylus zmogelis. Vienu zodziu, ne vakarelio siela. Toks kontrastas labai nustebino.  g.gif

nes batsiuvys be batų biggrin.gif iš šono stebint situaciją lengviau vertinti objektyviai, be emocijų. man tiesą sakant Lapino straipsnis labai vienpusiškas pasirodė. Ten aprašyta standartinė situacija, kai vyras pasuka į šoną su daug jaunesne mergaite, o juk būna ir su vyresne nuvinguriuoja šonan. Palieka jauną žmoną dėl moters su keliais vaikais. Sukuria meilužiai šeimas, būna, kad ir ilgai gyvena, ir galbūt net nesigaili. Na tas straipsnis toks sakyčiau labiau guodžiantis nei analizuojantis įvairias situacijas.
Atsakyti


Karstam zmogui reikia karscio. karsta.gif Galima save glusinti ir dusinti, filosfuoti ir bandyti nukreipti kitur. Tik tas noras kaip lieka taip lieka-nuo jo nepabegsi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2012 07 21, 13:21)
As va jau kiek metu negaliu nuspresti ar verta buti istikimai  g.gif  Taip ir klimakso sulauksiu nepasivarcius su svetimu   biggrin.gif

thumbup.gif biggrin.gif burbe is kur tokios nedoros mintys? bigsmile.gif o tai klimakso sulaukus jau negalima vartytis su svetimu? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natela: 21 liepos 2012 - 13:25
O mano tikslas panašiai kaip ir Sahrazad. Man ir įdomu, ir galiu pasidalinti savo patirtimi, tai ką teko matyti, suprasti. Ir dar įdomios šiuolaikinių meilužių tendencijos, kaip sakoma pažink savo priešą iš labai arti. Gal pravers, kas ten žino.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 07 21, 14:19)
Radau smile.gif Einu šviestis ta linkme biggrin.gif

Jo jo, nauji namučiai, trolinam toliau. biggrin.gif

Kas cia tokie troliai? Tema rutuliuojasi labai sklandziai, stai per dvi temas ne karto niekas nebuvo uzbanintas(kaip nekeista). O troliavimo cia matau tiek, kiek nuogu mikasiu bendrame pleže biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 07 21, 15:24)
<...> kaip sakoma pažink savo priešą iš labai arti. Gal pravers, kas ten žino.

va va, sakoma, laikyk priešus arčiau savęs nei draugus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 07 21, 14:24)
O mano tikslas panašiai kaip ir Sahrazad. Man ir įdomu, ir galiu pasidalinti savo patirtimi, tai ką teko matyti, suprasti. Ir dar įdomios šiuolaikinių meilužių tendencijos, kaip sakoma pažink savo priešą iš labai arti. Gal pravers, kas ten žino.

Kokio 'siuolaikinio'? Meiluziu mastymas nesikeicia niekada - ar jis butu antikos laiku, ar siuolaikinis.
Kai tarpukojis niezti, tada ir atsiranda poreikis meiluziams.
Atsakyti