Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės: "Jurginėlis".

Kvieciu visas mamytes diskusijoms apie si darzeli! wub.gif
Atsakyti
Senaja tema galite rasti cia: http://www.supermama...;#entry56908132
Atsakyti
Jo, Viščiukuose Sigutė dirba smile.gif
Tikrai šiltas žmogutis ji, dar ir dabar kai susitinkam - draugiškai apsikabinam thumbup.gif
Atsakyti
Na,bent jau mums sake pries gera sav,kad dar neaisku su aukletojomis , tik per susirinkima pasakys kaip kas ,nebent kas pasikeite "ant dienu " ....
Atsakyti
QUOTE(giii'tute @ 2012 07 22, 19:33)
Na,bent jau mums sake pries gera sav,kad dar neaisku su aukletojomis , tik per susirinkima pasakys kaip kas ,nebent kas pasikeite "ant dienu " ....



O kaip tus mazuliukus pratinat prie darzelio ir j ritmo?
Atsakyti
QUOTE(Talli @ 2012 07 23, 16:27)
O kaip tus mazuliukus pratinat prie darzelio ir j ritmo?

Pirmiausia mamai nestresuoti mirksiukas.gif
Nieko namie specialiai daryti nereikia, auklėtojos puikiai visko išmokys, tik, manau, tėvų reikalas pozityviai paruošti vaiką. Pvz., kad va mama ir tėtis eina į darbus, o čia tavo toks 'darbas', ten laaaabai faina, daug vaikučių, žaisliukų, mmmm kaip norėčiau ir aš ir t.t., ir pan. Žodžiu nuo vaiko temperamento ir charakterio priklauso ką ir kaip jam sakyti. Bet iš savo patirties galiu pasakyti, kad svarbu gera mamos ar tėčio nuotaika atvedus į darželį, tada vaikas taip nestresuoja. Tada mes dar 'žaidėm' tokį žaidimą, kad va daba aš išeisiu, o tu bėk man pro langą pamojuoti, tai dukrai čia buvo atrakcija thumbup.gif Dukros auklėtoja buvo Sigutė ir keisdavosi kartais su Dalyte, ji ir pasiūlė mojuoti pro langą, pati nunešdavo ir laikydavo dukrą ant rankų, kartu mojuodavo biggrin.gif O aš, aišku, su didžiausia šypsena rodydavau 'atia', o nuėjus apsiverkdavau, juk širdelę vistik skaudėdavo, kaip čia vaikas be mamos, kol pripratau ir svarbiausia kol dukra visiškai priprato, kai jau nebe reikėdavo mojuoti smile.gif
Atsakyti
Tiesa, aš dar žadu vasarą (kitą) prieš einant į darželį - tiesiog dažniau pasivaikščioti prie darželio ar pabūti jo teritorijoje smile.gif
Atsakyti
maniskis tai tokio charakterio ir temperamento, kad vaje vaje... didziausia problema tai nesidalijimas, ir niekaip nepasiduoda aiskinimams ir prasymams. blush2.gif labiau jam sekasi sutarti su vyriasniais vaikais, nors tie vyresni nelabai dziaugiasi maziuku draugija g.gif
beto dar tik geras menuo kaip be sauskelniu, liko dar menuo ir apsiprasim visai. pats pasisija, kelnytes nusimauna, bet ne visada ganasi blush2.gif na su rimtesniu reikialu ir problema rimtesne, labai jau jatrus kvapams, nuo savu klvapu ji jau tampo smile.gif ko bijau, tai kad visai tualeto reikalai nesubyretu doh.gif
zodziu, streso daug, bet viskas visada issisprendzia eigoje ir be problemu thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis irgi visiskai nesidalin,kariauja su mazesniais,o ir didesnio neapeina kreivai nenuziurejes ar ko neatemes...as jau matau ,kad bus bedu doh.gif o gal ir ne,nes jam vaiku lb reikia ..
sauskelniu neatsisakem,dar tik mokosi po truputi,bet as kazkaip nesuku galvos blush2.gif
Atsakyti
Dukra, kai ėjo į darželį, tai jau be sauskelnių, bet jų reikėdavo, kai eidavo pietų miegelio, tai Sigutė ją atpratino nuo pietinių sauskelnių smile.gif
Atsakyti
as ir tikiuosi ,kad maniski visgi ismokys ant puodo pasiprasyti kol dar ne velu buna biggrin.gif
Atsakyti
Na ka mytes, rytoj begsim i susirinkima, laukiu nesulaukiu! thumbup.gif
Atsakyti