Įkraunama...
Įkraunama...

Mažylio GN, gyd. H. Šiaučiulienė

Labutis,
kažkodel SM apie Mažylio GN ir gydytojus, informacijos ganėtinai daug, tačiau apie gyd. H. Šiaučiulienė jos neradau g.gif . Galbūt teko kam nors su ja susidurti: pas ja gimdyti, lankytis ir t.t.. už visa info būsiu labai dekinga g.gif
man pačiai teko gulėti Mažylyje (kuomet dar nesilaukiau) šios daktarės prižiūrimai ir ji man paliko tikrai gera įspūdį. Dabar, kuomet laukiuosi, t.p. lankausi pas ją ir norėčiau sužinoti, galbūt teko gimdyti jos prižiūrimai? Nes kaip tik svarstau tokią galimybę g.gif
Būsiu dekinga už bet kokia informaciją thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Navita: 27 balandžio 2006 - 18:44
Nezinau kaip tau gali kelt pasitikejima ji, jei su super aukstu spaudimu nesciai liepe eiti i baiseina ir dar jai super didelis spaudimas ne liga, su kurio nestuke drasiai gali keliauti namo. Darant echoskopa nepastebet, kad vaiko inkstas nefunkcionuoja, echoskopa atlikt per 5 min, ir pasakyt, kad viskas gerai blink.gif nu sorry, pas tokia gydytoja net kojos nekelciau, geriau siulau pasidomet, kuom baigiasi nestumai. Kokios pasekmes. Ir kiek jos praktikoje nestumu, kurie nesibaige gimdymu.

Mano nuomone tokia, turbut ne tai ka norejai isgrist, bet gal sulauksi ir geru atsiliepimu. As dziaugiuosi, kad po jos apziuros suabejojau ir nulekiau i klinikas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarantula: 28 balandžio 2006 - 10:07
Man ji echoskopiją darė, tai labai jau pabrežė, kad tyrimas daromas netam kad nustatyti vaiko lytį, nors apie tai aš nei puse žodžio neužsiminiau, echo atliko labai greitai, na nepatiko man ji schmoll.gif
Atsakyti
Aš pas ją gimdžiau .Viskas laimingai,bet prisiminimai ne kokie apie ją (labai pinigų akivaizdžiai prašė).
Atsakyti
QUOTE(Navita @ 2006 04 27, 19:43)
Labutis,
kažkodel SM apie Mažylio GN ir gydytojus, informacijos ganėtinai daug, tačiau apie gyd. H. Šiaučiulienė jos neradau g.gif . Galbūt teko kam nors su ja susidurti: pas ja gimdyti, lankytis ir t.t.. už visa info būsiu labai dekinga g.gif
man pačiai teko gulėti  Mažylyje (kuomet dar nesilaukiau) šios daktarės prižiūrimai ir ji man paliko tikrai gera įspūdį. Dabar, kuomet laukiuosi, t.p. lankausi pas ją ir norėčiau sužinoti, galbūt teko gimdyti jos prižiūrimai? Nes kaip tik svarstau tokią galimybę g.gif
Būsiu dekinga už bet kokia informaciją thumbup.gif


Įkeliu savo gimdymo istoriją, viskas vyko jos "priežiūroje". Labai labai prasta, neatidi, neturiu žodžių tiesiog apie šią gydytoją.

Jokiu būdu negimdyk pas ją. Jos priežiūroje vadinamoje pragulėjau savaitę, normaliai nei karto nepažiūrėjo, skaityk gulėdama ligoninėje pernešiojau sūnelį. Ačiū dievui kad gimdymo naktį budėjo kitas gydytojas, kurio profesionalumo dėka drįstu teigti abu su sūnum likom gyvi.

QUOTE(Ingeliukas @ 2006 06 07, 18:57)
Aš papasakosiu grynai iš savo patirties... niekam jokiu būdu nepatarčiau gimdyti šiuose gimdymo namuose. Labai nusivyliau priežiūra, požiūriu į pacientą ir baisiu aplaidumu.
Mažylis gimė sunkiai, su apsivyniojusia keliskart virikštele, priduso. Beje, gimė iš žalių vandenų, pernešiotas, nors prieš tai savaitę gulėjau jau pas juos ligoninėj ir laukiau gimdymo, paskutines dienas net vaisiaus tonų nepasivargino užrašyti. Žodžiu mažiukas priduso, nusilpo jo tonai. Su kefelohemotoma gimė. Drebėjo visas. Man jo nedavė dvi paras, tačiau nesiėmė jokių priemonių, o tiesiog laikė padėję šiltai po lempomis. Kaip vėliau paaiškėjo, jam buvo reikalingi atlikti tam tikri smegenų tyrimai, o aparatūros MažylioGN neturi, o klinikas pervežti jiems ne prestižas.
Man prasidėjo infekcija, tai man pareiškė, kad "čia yra jūsų vidinė problema". Na aš buvau pervargus, nes ir pati labai nuvargau per gimdymą, ir nepajėgiau kovot ten su jais, kad sūnelį pervežtų į KMUK. Išleido mus po 10 parų, parašę siuntimą pasikonsultuoti KMUK, išraše prirašė visokiųmelagysčių, neva sklandžiai lengvai pagimdžiau, pagal Apgar 9-9 balų, ir neva mus išleido po 3 dienų.
Tiesa, buvau nesusitarus.
Daugiau niekad ten negimdyčiau vien dėl kūdikio sveikatos ir gerovės.



Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
na as ir kaip ir Ingeliukas gulejau savaite mazyli ir ji tikrai nelabai ka priziuredavo!!! schmoll.gif ji man tik vandenis nuleido gikmdykloj ir tai gera puse val krapstesi blink.gif ir aciu dievui jai pamaina pasikeite, tada gyd Karaliene buvo thumbup.gif zodziu nekokie atsiliepimai, nors is pirmo zvilgsnio tai atrode gerai
Atsakyti
Graži moteris ir daugiau turbūt nieko..

Teko porą kartų su ka susidurti.. Negaliu sakyti, kad visiška tundra savo srity, bet negaliu nieko ir gero pasakyti, nes atsisakiau gultis į ligoninę..
Bet ant kėdės užkėlė, kai to visai nereikėjo....
Atsakyti
as pas ja gimdziau ir man visai nieko pasirode, tik gal mazokai patirties turi, nes pastoviai kviesdavosi i pagalba kitus dakterus, tipo pati negali nieko nusprest, bet as delto tik saugiau jauciausi nes keliu dakteru nuomone vistiek geriau.Siaip tai visai maloni ir simpatiska.Taciau po gimdymo penkias dienas gulejau ligoninej ir neikarto neatejo paklausti kaip jauciuosi, nes pas kitas dakterai pastoviai lankesi.Buvau nesitarus, taciau pinigu daviau
Atsakyti
As pas gyd. Siauciuliene lankiausi visa nestuma. Ir ji tikrai jautriai reagavo i mano sveikatos pasikeitimus. Kelis kartus pagulde del gresiancio ir visada maloniai bei idemiai atlikdavo apziura. Ir po gimdymo pas ja lankausi. Tik vat pati gimdyma priziurejo kitas daktaras, tai negaliu pasakyt kaip ten pas ja buna...
Atsakyti
visą nėštumą lankiausi pas ją. aš gimdžiau jos priežiūroje. kadangi tai pirmas mano gimdymas, neturiu su kuo palyginti g.gif prižiūrėt prižiūrėjo, skųstis neturiu kuo smile.gif
Atsakyti
Mano drauge pas ja ja gimde. ir as visa nestuma lankausi pas ja. Ir po 2 sav gimdymas, butinai gimdysiu pas ja. Labai gera gydytoja. Visiskai ja pasitikiu. Ir maloni, ir profesionali. Net nekyla man jokiu abejoniu.
Atsakyti
As su sia gydytoja susiduriau pirma karta, kai gulejau nestumo patologijos skyriuje. Kartu gulejo moteris, kuri buvo su ja susitarusi. Pas sia gydytoja (tiksliau jai priziurint) ji gimde pirma vaika. Tai labai geri atsiliepimai buvo. Tada ji dar buvo jauna rezidente klinikose, o kai suzinojo, kad ji jau dirba Mazylyje- tiasiai pas ja. Is pradziu ir as galvojau tartis su ja, bet pamaniau- jauna, mazai patirties, ir dziaugiuosi, kad ne su ja tariausi. Nes gimdymas buvo komplikuotas.
veliau bendravome su ta mama (musu vaikai panasaus amziaus), tai supratau viena- jei tarsiesi- tikrai demesio netruks, iz rankos palaikys ir paglostys. Bet praktikos dar akivaizdziai truksta. Kirpo vandenis- tai krapsesi puse valandos... Veliau kai prireike paspartint gimdyma, teko kviestis i pagalba kita gydytoja vyra, kuris uzgule pilva ir spaude, kad vaikas greiciau gimtu blink.gif
is kitos puses, ir kaip ta praktika igyti, jei nedirbti ir nepriimti gimdymu. Bet as pas ja nerizikuociau.
Atsakyti