Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Lyg temutės tokios ir nebuvo, tai būtų smagu jog atsirastų bendraminčių, kurios taip pat perka iš šios parduotuvės savo vaikams ir tuo pačiu eina iš proto dėl jos biggrin.gif kaip Jums naujoji kolekcija? 4u.gif būtų smagu, kad pasitartume dėl dydžių, pasidalintume modeliukais ir pan. mirksiukas.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
man asmeniskai labai patinka hm, tiesa dar visko neisbandziau, bet kokybe man geresne uz nexto. Be to ryskios grazios spalvos bigsmile.gif bet su tais polyesterio-medvilnes bliuzonais tai mistika-ar man taip papuole kad po vieno skalbimo pradejo bumbuluotis ar kam nors taip irgi?
del naujos kolekcios-tai man dar mazoka pasirinkimo-laukiu naujo papildymo
domintu ar sitos kelnytes su pamusalu? ar jos pakanamai placios,nes maniskio labai stambaus sudejimo kojos,kad nebutu aptempta g.gif gal kas zino kiek cm nuo klyno 1.5-2 ir 2-3metu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 22 liepos 2012 - 13:27
Perku ir as. Nepasakyciau, kad kokybe super. Kaip kokie rubeliai, kai kuriuose gan daug sintetikos. Nusiskalbia, nusitampo. As daugiausia perku maikutes, palaidines, sukneles. Tai ju kokybe atitinka kaina mirksiukas.gif
Is naujos kolekcijos kol kas nuziurejau tik pora rubeliu, kuriu noreciau savo panelei ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 22 liepos 2012 - 13:37
Beveik visi dukrytes rubeliai is H&M smile.gif Kaip uz tokia kaina, manau, kad kokybe tikrai gera.Jei lygint su Next'u tai man jo kokybe prastesne, nors kainos dvigubai didesnes
H&M kai kuriu rubeliu dydziai padidinti, turim viena bodziuka ant sleikuciu, 12-18 men, taciau dukryte dar ilgai i ji itilps, nors ugis 93 cm ir yra 2 metuku ir 5 men.

O cia vakarykstis musu apsiprekinimas ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
dzinsiniai leginsiukai pirkti is seniau smile.gif irgi tokie kaip padidinti truputi, nes raso, kad nuo metu su puse iki dvieju, bet dar irgi panesiosim smile.gif


O cia panele taip ejo nauju rubeliu pirkti ax.gif
Bliuskute gavo dovanu (abu rubeliai taip pat is H&M, dar turim ir tokius raudonus dzinsiukus smile.gif )
user posted image
Atsakyti
Kaip smagu, kad yra ir tikiuosi bus su kuo pasidalinti įspūdžiais bigsmile.gif mano manymu tikrai atitinka kokybės ir kainos santykis ir tikrai pritarčiau Jums, jog Next paskutiniu metu darosi per brangu, o kokybė ne pati geriausia.. iš tikro seniai NEXT ir bepirkau 4u.gif
Raselija, turim ir mes tuos džinsiukus su širdutėmis, imsim ir mes juos šiais metais tik dydžiu didesnius ax.gif o o kur prekinotės? Gal Suvalkuose? turim ir mes tuos rožinius, tai ir thumbup.gif gražuolė makikenė 4u.gif vis mąstau gal dabar vietoj širdelinių, paimti šiuos, tik kažin kaip jie realiai, nebus labai kieti ir jau to tikro džinso? g.gif
user posted image
čia
Atsakyti
DdoviliuxX Aciuuuu 4u.gif
Nea smile.gif Airijoj gyvenam ax.gif
Kaip tik ir as tuos turiu nusiziurejus wub.gif cia bus sekantys, kai isaugs (tetis taip sake, arba jei as sugalvosiu, kad jau isaugo lotuliukas.gif lotuliukas.gif ).Kai pirkau tuos su sirdutem, ciupinejau ir situos, tik nebeprisimenu koks medziagytes kietumas, nes seniai tas buvo blush2.gif bet man regis, kad neturetu buti labai kieti, su elastanu lygtais jie, reiks uzmest aki, kai sekanti karta eisim prekintis.

QUOTE(asedita @ 2012 07 22, 12:35)
Perku ir as. Nepasakyciau, kad kokybe super. Kaip kokie rubeliai, kai kuriuose gan daug sintetikos. Nusiskalbia, nusitampo.

O kurie Jums butent nusitampe? g.gif nes kiek mes turim, tai visi normaliai skalbiasi.Tiesa, dzemperiuku neperku, gal juose tuomet daugiau sintetikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 22 liepos 2012 - 14:18
QUOTE(Raselija @ 2012 07 22, 15:00)
O kurie Jums butent nusitampe? g.gif nes kiek mes turim, tai visi normaliai skalbiasi.Tiesa, dzemperiuku neperku, gal juose tuomet daugiau sintetikos  4u.gif


Daugiausia nusitampo megztinukai, sukneles megztos, kai kurios palaidines, bliuzoniukai. Viena palaidine as iskart pardaviau, tik parsisiuntus, nes matesi kad prastai nesiosis doh.gif Suknele irgi, nes paskaiciau komentarus, kad pukuojasi labai. Cia is praeitu metu kolekcijos. Pagrinde perku rubelius kasdieniniam nesiojimui: maikutes, timpas. Sitais tai esu patenkinta.

Labai grazi jusu panele paskutinej foto wub.gif Bet ta melyna maikute juk sintetine g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 22 liepos 2012 - 14:25
QUOTE(asedita @ 2012 07 22, 13:24)
Daugiausia nusitampo megztinukai, sukneles megztos, kai kurios palaidines, bliuzoniukai.  Viena palaidine as iskart pardaviau, tik parsisiuntus, nes matesi kad prastai nesiosis  doh.gif Suknele irgi, nes paskaiciau komentarus, kad pukuojasi labai. Cia is praeitu metu kolekcijos.  Pagrinde perku rubelius kasdieniniam nesiojimui: maikutes, timpas. Sitais tai esu patenkinta.

Labai grazi jusu panele paskutinej foto  wub.gif Bet ta melyna maikute juk sintetine  g.gif

Aciu 4u.gif
Taip, ji sintetine, gavom dovanu su antruoju gimtadieniu smile.gif Kai tik atsirado jos pardavime, labai norejau, bet kai pamaciau kad sintetine, padejau atgal ax.gif Na, bet kaip sakoma, "Dovanotam arkliui i dantis neziurima" smile.gif
Net nezinau g.gif visus dukrytes megztus rubelius skalbiu rankomis su sampunu ir dziovinu ant ranksluoscio istiestus (pries tai negreziu, o smarkiai isspaudau vandens pertekliu).O visi bliuzioniukai (fleece), zinau is seniau, kad bumbuliuojasi issikalbus ir yra sintetiniai tai neperkam isvis.Palaidines irgi normaliai, paziuresiu kaip bus su tais roziniais marskinukais, kai isskalbsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 07 22, 15:43)
Aciu  4u.gif
Taip, ji sintetine, gavom dovanu su antruoju gimtadieniu  smile.gif  Kai tik atsirado jos pardavime, labai norejau, bet kai pamaciau kad sintetine, padejau atgal  ax.gif Na, bet kaip sakoma, "Dovanotam arkliui i dantis neziurima"  smile.gif
Net nezinau  g.gif  visus dukrytes megztus rubelius skalbiu rankomis su sampunu ir dziovinu ant ranksluoscio istiestus (pries tai negreziu, o smarkiai isspaudau vandens pertekliu).O visi bliuzioniukai (fleece), zinau is seniau, kad bumbuliuojasi issikalbus ir yra sintetiniai tai neperkam isvis.Palaidines irgi normaliai, paziuresiu kaip bus su tais roziniais marskinukais, kai isskalbsiu  g.gif


cia kalbat apie situs flycinius?esat pirkus?user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2012 07 22, 15:17)
cia kalbat apie situs flycinius?esat pirkus?user posted image

Nea, nesam pirke 4u.gif bet dirbau parduotuveje, kuri pardavineja tokius rubus (tiek vaikams, tiek suaugusiems), tai man tokia medziaga visiskai nepatiko schmoll.gif su ja silta, bet smarkiai suprakaituojama, nes nepralaidi orui (bent jau kiek teko pasiklausyt nuomoniu), gal vaikuciams ir geresne medziagos kokybe g.gif bet mano nuomone, sintetika, kad ir kokia gera butu, vistiek liks sintetika ax.gif
Atsakyti
o kas ka zino apie treningines kelnes?
galiu as dar pasakyt, kad sortu kokybe ir vasariniu maikuciu ne 2packe esu labai patenkinta-nenubluko,neissitampe, nors 2packai irgi neblogi-nenusibumbulavo,bet siek tiek pabluko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 23 liepos 2012 - 12:57
QUOTE(Lara22 @ 2012 07 23, 13:56)
o kas ka zino apie treningines kelnes?
galiu as dar pasakyt, kad sortu kokybe ir vasariniu maikuciu ne 2packe esu labai patenkinta-nenubluko,neissitampe, nors 2packai irgi neblogi-nenusibumbulavo,bet siek tiek pabluko

o koks modeliukas Jus domina? šiaip turim vienas trikotažines tren. kelnytes tai man thumbup.gif ir nešiojasi ir skalbiasi ax.gif
Atsakyti