Įkraunama...
Įkraunama...

As esu laiminga :)

Sveiki, nusprendziau sukurti tokia tema, kadangi siame skyrelyje tikrai labai mazai dziaugsmo. Vyrai eina pas meiluzes, nepadeda, nesikalba ir visokeriopai yra blogi.

as turiu gera vyra, puiku teva, su savo minusais ir pliusais. jis yra rupestingas geras, svelnus. padeda tvarkytis buitije, gerbia mane ir skaito mane savo partnere, lygiaverte sau, nezemina. pas meiluze neeina.
taigi, ka gi as norejau pasakyti, o gi tai, kad gyvenime gali buti ir kitaip,ne tik gyventi blogai, bet gyventi ir laimingai. pasidalinkime savo patirtimi kaip kuriame GERA seimoje, ka darome, kaip sprendziame niuresniu dienu situacijas.
Atsakyti
O aš esu laiminga, nors vyro neturiu. Ne dieduose gi laimė irnesakyk.gif
Atsakyti
Aisku ne, cia tik priedas, ups, o as taip parasiau, kad vos ne vyras yra mano visa laime lotuliukas.gif
as laiminga todel, kad esu sveika, kad galiu sau leisti megautis gyvenimu, kad turiu hobi, kad galiu skirti laiko vien sau, tik sau. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 07 25, 11:29)
Aisku ne, cia tik priedas, ups, o as taip parasiau, kad vos ne vyras yra mano visa laime  lotuliukas.gif
as laiminga todel, kad esu sveika, kad galiu sau leisti megautis gyvenimu, kad turiu hobi, kad galiu skirti laiko vien sau, tik sau. wub.gif



Va tau ir lygiavertis partneris. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kamane 4u.gif Balionas uz operatyvuma.

QUOTE(Terezza @ 2012 07 25, 13:21)
O aš esu laiminga, nors vyro neturiu. Ne dieduose gi laimė  irnesakyk.gif


Nejaugi? Va, skaiciau vienisu temutej, kai viena kita guodzia. Raso, nepergyvenk, susirasi vyra ir jis padarys tave laiminga. Tai, dabar susimasciau. g.gif Ko man truksta iki pilnos laimes?
Esu istekejus(neklauskit kelinta karta). Vyras geras, rupestingas, ne konfliktinis, neturi zalingu iprociu. Jo nuklydima neskaitau zalingu iprociu. Geras pasnekovas. Demesingas. biggrin.gif
Ka as turiu? Pilna zodzio ir veiksmu laisve. Naudojuos ta laisve? Taip, vaziuoju atostogauti kur noriu ir kada noriu. Einu i susitikimus su draugem kada noriu. Tvarkausi kada noriu ir kaip noriu. Valgyti negaminu namie, pati dirbu restorane, tai si malonuma atlieka vyras kada nori. Jei, nenori valgom kavinej.
Na, pasigyriau, bet manau, kad finansines galimybes labai apriboja seimos gera namu atmosfera. Mes tokiu problemu neturim, deje. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 07 25, 10:29)
Aisku ne, cia tik priedas, ups, o as taip parasiau, kad vos ne vyras yra mano visa laime  lotuliukas.gif
as laiminga todel, kad esu sveika, kad galiu sau leisti megautis gyvenimu, kad turiu hobi, kad galiu skirti laiko vien sau, tik sau. wub.gif


Aš esu laiminga, nes sutariu su savim, nemeluoju sau ir myliu save.
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2012 07 25, 11:37)
Va tau ir lygiavertis partneris.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Publicum, puikiai supratai, ka noriu pasakyti, nesikabinek prie zodziu mirksiukas.gif
tu davai geriau klok nuo ko tu laimingas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 07 25, 12:00)
Publicum, puikiai supratai, ka noriu pasakyti, nesikabinek prie zodziu mirksiukas.gif
tu davai geriau klok nuo ko tu laimingas. bigsmile.gif



Aš viskuo patenkintas ir viskuo laimingas. Turiu puikią moterį, du "balamutus", pakolkas gyvenimas einasi, kaip per sviestą.......vienu žodžiu nuostabu. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš esu laiminga, nes visi mano mylimi sveiki ir mane myli biggrin.gif Vyras visiškai neromantiškas, bet rūpestingas ir juo galima 100 proc pasikliaut, sexualus iki šiol ir manimi besižavintis; vaiko auklėjime nuo pat gimimo dalyvauja tiek pat kiek aš, namuose man netenka vergaut, žodžiu, vyras nuostabus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2012 07 25, 11:46)
Aš esu laiminga, nes sutariu su savim, nemeluoju sau ir myliu save.

drinks_cheers.gif tai svarbu be galo
Atsakyti
O dar prisiminiau kodel esu laiminga, nes turiu megiama darba ir saunius mane supancius zmones. smile.gif
Atsakyti
Taip, aš irgi dirbu mėgiamą darbą. Tas suteikia laimės biggrin.gif
O patarimai, patarimai, moteros...

1. Privalai mokėti pasirūpinti savimi - vyras turi jausti, kad laisvai išgyvensi ir be jo. Privalu nepamiršti, akd vyrai, net jei jie pilvus užsiauginę, yra medžiokliai, tad reikia taip sudaryti įspūdį, kad jis gali tave prarasti. Kad esi įdomi ne tik jam. Vo biggrin.gif
Atsakyti
parodyti vyrui, kad esi su juo laiminga ir tik nuo jo priklauso ar busi ir toliau su juo laiminga. nedaryti is vyro neigalaus ir nemoksos. parodyti ko tu nori ir isgirsti ko nori jis. spresti problemas kartu, o nesuversti viska ant vieno kazkurio peciu.

o prisiminiau, dar as manau, kad moteris turi sviestis, tobuleti, kad vyrui butu idomu bendrauti su tavi, kad bendraudamas jis irgi noretu tobuleti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 25 liepos 2012 - 12:38