Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė - 2 dalis

QUOTE(Zuika Padukele15 @ 2008 02 29, 14:28)
Tada as laiku prasisukau  rolleyes.gif

tikriausiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal zinot koki kieki alkoholio ir cigareciu galima ivesti i jav.
Atsakyti
QUOTE(Zuika Padukele15 @ 2008 02 28, 20:30)
As bakalauro neturejau(3 metus tik buvau baigusi univere), darbo patirties irgi smile.gif Bet turejau gera advokata... cool.gif


Pagal dabartinius istatymus nuo advokato gerumo niekas nepriklauso... Yra korporaciju kurios visus legal departments turi tuo uzsiimancius ir nieko negali garantuoti... Teisingai Michgirl sako yra kvota ir vizos duodamos loterijos principu... Kuo aukstesnis issilavinimas tuo daugiau sansu, nes jei turi magistra tavo application perkeliama i sekanti rounda, tie kur turi tik bakalaura arba be diplomo lieka gale eiles rolleyes.gif


Lasisa, cigareciu tai zinau kad bloka (10 pakeliu) galima legaliai vezti, o alkoholis reguliuojamas pagal laipsnius ten kazkaip tiksliai nezinau... Lyg ir buteli stipraus ir buteli vyno zmogui unsure.gif Zinau kad yra kazkoks gerimas "Zalgiris" kuri isima is karto dar Vilniaus oro uoste, nes ivezt i JAV nelegalu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guggy: 08 kovo 2008 - 04:10
QUOTE(Guggy @ 2008 03 07, 21:56)
Pagal dabartinius istatymus nuo advokato gerumo niekas nepriklauso... Yra korporaciju kurios visus legal departments turi tuo uzsiimancius ir nieko negali garantuoti... Teisingai Michgirl sako yra kvota ir vizos duodamos loterijos principu... Kuo aukstesnis issilavinimas tuo daugiau sansu, nes jei turi magistra tavo application perkeliama i sekanti rounda, tie kur turi tik bakalaura arba be diplomo lieka gale eiles  rolleyes.gif
Lasisa, cigareciu tai zinau kad bloka (10 pakeliu) galima legaliai vezti, o alkoholis reguliuojamas pagal laipsnius ten kazkaip tiksliai nezinau... Lyg ir buteli stipraus ir buteli vyno zmogui  unsure.gif  Zinau kad yra kazkoks gerimas "Zalgiris"  kuri isima is karto dar Vilniaus oro uoste, nes ivezt i JAV nelegalu  rolleyes.gif


o geras, man mama Zalgirio 2004 bonka buvo atvezus, gal niekas nepastebejo smile.gif
Atsakyti

QUOTE(MichGirl @ 2008 03 07, 20:20)
o geras, man mama Zalgirio 2004 bonka buvo atvezus, gal niekas nepastebejo smile.gif



Gal tada dar aparaturos tinkamo neturejo ? rolleyes.gif O kokio stiprumo tas gerimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Guggy @ 2008 03 08, 12:41)
Gal tada dar aparaturos tinkamo neturejo ?  rolleyes.gif  O kokio stiprumo tas gerimas?  g.gif

jau gerai nepamenu 60 berods... o gal ir 70..
Atsakyti
merginos gal kuri zinot kiek svorio lagaminai turi buti vaziuojant i lietuva su Lotus lenkiska airline, niekaip nedasiskambinu as jiems ir nelabai noriu damoketi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2008 03 08, 22:09)
merginos gal kuri zinot kiek svorio lagaminai turi buti vaziuojant i lietuva su Lotus lenkiska airline, niekaip nedasiskambinu as jiems ir nelabai noriu damoketi.  g.gif


man rods dabar visuose transatlantiniuose iki 23kg turi but. (50 svaru)
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2008 03 09, 04:09)
merginos gal kuri zinot kiek svorio lagaminai turi buti vaziuojant i lietuva su Lotus lenkiska airline, niekaip nedasiskambinu as jiems ir nelabai noriu damoketi.  g.gif

Jei turite omenyje lenkų oro linijas LOT, tai visa informacija čia: http://www.lot.com/P...le_lot_com.aspx
Atsakyti
aciu merginos tik nelabai man ten aiskiai parasyta vienur raso quatinty kitur ne.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti