Įkraunama...
Įkraunama...

Aš - "sveikai pilna moteris" :)

Na, šiuo metu aš "sveikai pilna moteris" biggrin.gif nors po gimdymo praėjo jau beveik keturi metai. Namie auginu vaiką ir nieko specialiai nedarau. Neseniai į Line Dance šokti nuėjau - bet kol kas tai daugiau atgaiva sielai, dar ne kūnui.

Noriu papasakoti kai pavyko smarkiai sulieknėti 17-olikos (nes visuomet buvau prie "sveikai pilnų).

Tuo metu buvau susidomėjusi grigališku giedojimu ir išvažiavau į choralo vasaros stovyklą Anykščiuose. Dienotvarkė buvo tokia: rytinis pasivaikščiojimas (apie septynias) ir giedojimas bažnyčioje (apie pusvalandį), pasivaikščiojimas atgal (kelio gal pusvalandis), va tuomet - pusryčiai (kukloki), maudynės, repeticija, maudynės, pietūs, maudynės, repeticija, maudynės, kelionė autobusu į kokį nors miestelį (kiekvienos dienos vakare giedodavom mišiose vis kitoje Anykščių rajono bažnyčioje), vakarienė - ką Dievas (t.y. klebonas) duos tongue.gif Tada namo, miegoti. Arba dar kartą maudytis.

Toje stovykloje buvo nuostabu viskas: veikla, santykiai, žmonės. Kas gieda arba dainuoja, puikiausiai žino kaip tai degina kolorijas. Tos dvi savaitės buvo ko gero laimingiausios mano gyvenime, be to aš lieknėjau tiesiog akyse smile.gif

Dabar suprantu, kad lieknėjimui svarbiausia džiaugtis gyvenimu ir turėti pasitenkinimą suteikiančią veiklą. Žinoma, valgyti ten mes gaudavom nustatytu laiku, bet viskas buvo taip sureguliuota, kad apie valgį tiesiog nebuvo laiko galvoti bigsmile.gif
Atsakyti
norint sulieknėti, reikia važiuoti į giedojimo stovyklą 4u.gif hihihi.gif

ai, nesusilaikiau nepajuokavus ax.gif

QUOTE(Bruksniukas @ 2006 04 27, 21:33)

[b]Dabar suprantu, kad lieknėjimui svarbiausia džiaugtis gyvenimu ir turėti pasitenkinimą suteikiančią veiklą.



visiškai sutinku 4u.gif
Atsakyti
g.gif

Papildyta:
QUOTE(Bruksniukas @ 2006 04 27, 23:33)
Dabar suprantu, kad lieknėjimui svarbiausia džiaugtis gyvenimu ir turėti pasitenkinimą suteikiančią veiklą.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 04 gegužės 2006 - 01:17
QUOTE(Bruksniukas @ 2006 04 27, 21:33)
Dabar suprantu, kad lieknėjimui svarbiausia džiaugtis gyvenimu ir turėti pasitenkinimą suteikiančią veiklą.


Dar pridurciau - ir myleti save 4u.gif
Atsakyti
O aš dar norėčiau pridurti, kad prie visų šitų dalykų reikia mylėti ir savo vyrus, nepamiršti gero sekso, juk tai taip pat gerina savijautą ir degina kolorijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andrita @ 2007 02 09, 14:08)
O aš dar norėčiau pridurti, kad prie visų šitų dalykų reikia mylėti ir savo vyrus, nepamiršti gero sekso, juk tai taip pat gerina savijautą ir degina kolorijas  4u.gif

labai tinkami žodžiai... prie grigališkojo giedojimo....
O šiaip: thumbup.gif
Dabar irgi suveiktų- tik dar pridėt prie visko vaikų ir vyrų ganymą ir lakstysim kaip smilgutės visos. smile.gif
Atsakyti
Yra ir man gyvenime buvę tokių intensyvių periodų,kai svoris savaime aptirpdavo,bet paskui grįždavau į kasdienybę,ir vėl viskas po senovei,sugrįždavo tie kg verysad.gif
Atsakyti