Įkraunama...
Įkraunama...

Pasimetusi

Sveikos mamytes,nesenai uzsiregistravau pas jus. Pati dar nesu mamyte,taciau jau 3 menuo. Esu pasimetusi,noreciau pasidalinti savo nelabai laiminga istorija ir galbut sulaukti patarimu. Man 19m,esu studente. Metus laiko draugauju su vaikinu,jam 22metai. viskas pradzioje buvo gerai,taciau jis mego isgerti. Veliau prasidejo pykciai,galiausiai viskas daejo iki to,kad jis isgeres pries mane net pakele ranka. Buvau pasibaisejus,nusprendziau viska baigti. Na zinoma kvailai pasielgiau,taciau po daugybes jo atsiprasinejimu ir pastangu susitaikyti,atleidau.. Pykciai vel daznai kartojasi,jis pasidare begalo nervuotas,agresyvus,siurkstus.. Taciau kai bandau ji palikti ( o tai buvo jau ne viena karta) jis tiesiog neatstoja nuo manes ir neduoda ramybes.. Dabar jau 3 menesi esu nescia,jis sako jog jam rupi ir jis nori tureti seima,bet as su tokiu zmogum nematau ateities. Isvis manau jog labai anksti pastojau.. Esu pasimetusi,juk pati jaunyste,tokio amziaus panelems dazniausiai dar ne vaikai rupi. Net nezinau kaip pasielgti. Apie aborta net negalvojau,nes tai jau nezmoniska,juk gyvybe. Nebuciau laiminga tokioje seimoje,vaikinas net nedirba,o as is paskutiniuju stengiuosi kazka uzsidirbti,kad galetume bent kazkur su juo isvaziuoti. Zinau jog pati kvailai pasielgiau,taciau nezinau kaip elgtis.. Net nezinau kieno daugiau prasyti patarimu. Turiu nuostabia mama kuria galiu pasitiketi,bet net nenoriu jai to pasakyti,ji senesniu paziuru,beto jai nepatinka mano draugas,net nezinau kaip ir sureaguotu. Tikiuosi man padesite,labai jums aciu.
Atsakyti
QUOTE(agnytee2 @ 2012 07 27, 13:15)
Sveikos mamytes,nesenai uzsiregistravau pas jus. Pati dar nesu mamyte,taciau jau 3 menuo. Esu pasimetusi,noreciau pasidalinti savo nelabai laiminga istorija ir galbut sulaukti patarimu. Man 19m,esu studente. Metus laiko draugauju su vaikinu,jam 22metai. viskas pradzioje buvo gerai,taciau jis mego isgerti. Veliau prasidejo pykciai,galiausiai viskas daejo iki to,kad jis isgeres pries mane net pakele ranka. Buvau pasibaisejus,nusprendziau viska baigti. Na zinoma kvailai pasielgiau,taciau po daugybes jo atsiprasinejimu ir pastangu susitaikyti,atleidau.. Pykciai vel daznai kartojasi,jis pasidare begalo nervuotas,agresyvus,siurkstus.. Taciau kai bandau ji palikti ( o tai buvo jau ne viena karta) jis tiesiog neatstoja nuo manes ir neduoda ramybes.. Dabar jau 3 menesi esu nescia,jis sako jog jam rupi ir jis nori tureti seima,bet as su tokiu zmogum nematau ateities. Isvis manau jog labai anksti pastojau.. Esu pasimetusi,juk pati jaunyste,tokio amziaus panelems dazniausiai dar ne vaikai rupi. Net nezinau kaip pasielgti. Apie aborta net negalvojau,nes tai jau nezmoniska,juk gyvybe. Nebuciau laiminga tokioje seimoje,vaikinas net nedirba,o as is paskutiniuju stengiuosi kazka uzsidirbti,kad galetume bent kazkur su juo isvaziuoti. Zinau jog pati kvailai pasielgiau,taciau nezinau kaip elgtis.. Net nezinau kieno daugiau prasyti patarimu. Turiu nuostabia mama kuria galiu pasitiketi,bet net nenoriu jai to pasakyti,ji senesniu paziuru,beto jai nepatinka mano draugas,net nezinau kaip ir sureaguotu. Tikiuosi man padesite,labai jums aciu.



Sveika būsimoji,
Vaikai atena,tada kada jie turi ateiti.
O kokių tau patarimų reikia? ar sieti bendrą ateitį su vaiko tėvu?ar kaip jaustis būnant jaunai mamai,ar ką reikės daryti gimus kūdikeliui?

Aš tikrai nesiečiau jokių ateiteis planu su tokiu draugu kaip tavo (išgėrinėjimas,smurtas,nedarbas-visa puokštė jo ydų); Vien dėl vaiko-gyventi nereikia.
O kaip tavo finansinė padėtis? su kur gyveni? ar mama padėtų paauginti vaikelį?
Atsakyti
QUOTE(mgane @ 2012 07 27, 12:47)
Sveika būsimoji,
Vaikai atena,tada kada jie turi ateiti.
O kokių tau patarimų reikia? ar sieti bendrą ateitį su vaiko tėvu?ar kaip jaustis būnant jaunai mamai,ar ką reikės daryti gimus kūdikeliui?

Aš tikrai nesiečiau jokių ateiteis planu su tokiu draugu kaip tavo (išgėrinėjimas,smurtas,nedarbas-visa puokštė jo ydų); Vien dėl vaiko-gyventi nereikia.
O kaip tavo finansinė padėtis? su kur gyveni? ar mama padėtų paauginti vaikelį?


Na taip,turbut taip jau ir turejo atsitikti. Na taip gavosi,kad as gyvenu mamos bute,o mama, mirus mociutei persikele i jos buta ir gyvena viena. Gyvenam beveik salia. Mama zinoma padetu,tik va bijau ja nuvilti,ji pati mane pagimde budama 30ies ir jai labai neiprastas gimdymas tokiu metu. Dar labai negerai jauciuosi del to,jog visada isivaizdavau savo busima vaika augant darnioj seimoj su abiejais tevais..
Atsakyti
QUOTE(agnytee2 @ 2012 07 27, 14:03)
Mama zinoma padetu,tik va bijau ja nuvilti,ji pati mane pagimde budama 30ies ir jai labai neiprastas gimdymas tokiu metu. Dar labai negerai jauciuosi del to,jog visada isivaizdavau savo busima vaika augant darnioj seimoj su abiejais tevais..


Mama net neabejoju, tikrai nenusivils- mylės tavo vaikutį ir tikrai padės, todėl drąsiai pasikalbėk su mama mirksiukas.gif Čia tikrai nėra ko pergyventi 4u.gif

Žinoma, niekas (arba beveik niekas) nesvajoja vaikus auginti nedarnioje šeimoje. Normalu, kad dėl to pergyveni, normalu, kad dėl to liūdna... Bet esi dar jauna, dar viskas prieš akis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mort: 27 liepos 2012 - 13:23

Jeigu,svarstai,ar buti kartu su VT,tai atsakau vienareiksmiskai "ne" ir vaikui gimus tikrai niekas nepasikeis,tik nervus bereikalingai sau gadinsies 4u.gif
Del mamos,na gal ir bus sioks toks sokelis,bet taves tikrai neatstums,o kai gims anukas,myles ji labiau uz viska pasauly 4u.gif
Del mokslu,tai,aisku,bus sunkiau,bet tikrai,jei noresi,pasibaigsi juos ir vaikuti turedama 4u.gif
O apie darnia seima,tai tikrai, ko gero, visos svajoja...Bet yra kaip yra,o juk ir vilties negalim prarasti,kad kada nors mes ta seima turesim smile.gif
Mano manymu,pirmiausia, ka turi padaryti,tai sukaupti jegas ir nutraukti santykius su netikusiu VT ir pasikalbeti su mama 4u.gif Tad stiprybes didziules :4u
Atsakyti
Aciu jums labai uz patarimus,tikrai tokie santykiai prie gero nepriveda. Pasistengsiu greitu metu ir su mama pasisneketi. O del darnios seimos,tai gal ir atsiras ateityje koks vaikinas kuris mus myles ir pades kartu vaikeli uzauginti,na tik su santykiais nebenoriu skubeti smile.gif
Papildyta:
Beje dar ir siandiena su vaiko tevu labai susipykome bunant pas ji,vel man teko isklausyti aibe jo "graziu zodeliu",tad atsisukau ir isvaziavau namo. Dabar pasiryzau stengtis del busimo vaiko ir nesigandi nervu del tokio draugo,nepagarba nesciai panelei yra zema jo atzvilgiu..
Atsakyti
Brangioji, mąstai ir kalbi brandžiai, tai visaks bus gerai...
Tikrai nesimato jūsų bendros ateities su VT - jei dabar geria nedirba, skaudina, ateityje geriau tikrai nebus...

ir patikėk, gali turėti darnią šeimą, tik viskam savas laikas 4u.gif (aš savąją darniąją radau būdama jau per 30, bet juk niekad ne vėlu mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2012 07 27, 14:38)
Mano manymu,pirmiausia, ka turi padaryti,tai sukaupti jegas ir nutraukti santykius su netikusiu VT ir pasikalbeti su mama 4u.gif  Tad stiprybes didziules :4u

del visko pritariu linausiui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveika, bek tik toliau nuo tokio zmogaus blink.gif negadink nervu , nes dabar tavo busenoj reikia tik graziu akimirku. Nes jei jau pakele ranka tai zinok ,kad pakels dar ne viena karta o to tau maziausiai reikia .Mama tave supras ir pades kuo tik gales bigsmile.gif svarbiausia nepasiduok draugo atsiprasinejimams parodyk , kad tu ir be jo gali , ir pamatysi bus tik paciai tuo geriau, nes tu jau ne viena su tavimi jau mazasis zmogeliukas gyvena . Linkiu tau viso ko geriausio 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
saunuole kad esi tokia tvirta del vaikucio smile.gif is savo asmenines patirties galiu pasakyti jei jau pries vaika santykiai buvo blogi, tai jam gimus tikrai nepasitaisys, bus tik sunkiau.Turi kur gyventi, salia mama, nepergyvenk, as irgi tapau vienisa mama budama 22 metu su metuku suneliu.Visos norim graziu, darniu seimu, jaukiu namu, bet nevisada tam lemta, geriau negadink nervu, neeikvok sveikatos, poto bus tik sunkiau issiskirti, geriau buk jauna, sauni vienisa mama, nei nervinga namu seimininke, kuria vaikutis girdes verkiant, matys nusiminusia ir nelaiminga.Tu jam busi svarbiausia kaip ir jis sau.Dabar abejones normalu, su laiku viskas atsistoja i vezias, veliau ir sukursi darnia seima, ir vaikai tam tikrai nera kliutis, jei i tavo gyvenima ateina ypatingas ir teisingas zmogus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(agnytee2 @ 2012 07 29, 14:56)
Aciu jums labai uz patarimus,tikrai tokie santykiai prie gero nepriveda. Pasistengsiu greitu metu ir su mama pasisneketi. O del darnios seimos,tai gal ir atsiras ateityje koks vaikinas kuris mus myles ir pades kartu vaikeli uzauginti,na tik su santykiais nebenoriu skubeti smile.gif
Papildyta:
Beje dar ir siandiena su vaiko tevu labai susipykome bunant pas ji,vel man teko isklausyti aibe jo "graziu zodeliu",tad atsisukau ir isvaziavau namo. Dabar pasiryzau stengtis del busimo vaiko ir nesigandi nervu del tokio draugo,nepagarba nesciai panelei yra zema jo atzvilgiu..


ir labai protingai mastai, zinok daug skaudziau svajojant apie grazia seima jauti tokius dalykus is artimo zmogaus, nei vienai oriai lauktis, niekur neskubeti ir nesukt galvos del trecio asmens, kuriam matyt nelabai dar reikia seimos..gal dabar negraziai nuskambes, bet man daug maloniau ir lengviau auginti vaika buvo vienai nei kai gyvenom su vyru.Pastovus pykciai, darbu nepasidalinimas, grasinimai, asaros, vieni nervai.Mane tik neramino vienas dalykas- finansai, realiai is buvusio vyro daugiau nieko nereikalavau.Kai viskas nusistovejo, aprimo, kai maziukas paaugo ir radau darba gyvenimas tapo nuostabus, kai visa demesi skiri tik vaikui, nereikia nieko daugiau.beda tik tame kad as nemokejau pasirinkti tinkamo vyro, bet vaikas nera kliutis niekam, mano gyvenima jis nuspalvino paciom nuostabiausiom spalvom 4u.gif
Atsakyti
Panaši situacija buvo ir pas mane, tik tiek, kad man tuo metu tebuvo 18m., mokslai net nepradėti, nes dar vidurinėje mokiausi, taigi ir darbo neturėjau. tuo metu draugas, labai laukė ir norėjo vaikelio, bet taip pat buvo mėgėjas išgerti. Tėvams buvo šokas, kai sužinojo. Prieš pastojimą vis kirbėjo mintys, kad tai ne tas žmogus su kuriuo norėčiau turėti šeimą ir bendrą ateitį, nieko gero nenusimatė. Bet, bet, bet... įvyko tai, kas įvyko. Susituokėme. Praėjus savaitei po vestuvių pirmą, bet ne paskutinį kartą pakėlė prieš mane ranką (nesvarbu buvo, kad tuo metu laukiausi). Susituokę pratempėm 4 metus. Gero iš to nieko nebuvo. Daug ašarų, daug bemiegių naktų, daug grąsinimų, kad atims mergaitę ir t.t. Po metų pradėjau dirbti, po dar vienų įstojau studijuoti, o praėjus iš viso 4m., išsiskyriau. Ir tai buvo pats geriausias dalykas, kurį padariau. Auginu viena dukrytę jau 6metus, pabaigiau ir mokslus, ir daug daug geriau gyvenau viena.
Tik vienos sprendimą skirtis priima greitai, "nesiterliodamos", o kitos, tokios kvailelės kaip aš, vis tikisi ir dar tempia laiką (iš to naudos JOKIOS).
Tavo atveju, kaip ir mano, tikriausia reikia tokiams įvykiui pribręsti, tik nebijok likti viena su vaikučiu, jums abiems bus tikrai daug daug geriau. smile.gif


QUOTE(agnytee2 @ 2012 07 27, 13:15)
Sveikos mamytes,nesenai uzsiregistravau pas jus. Pati dar nesu mamyte,taciau jau 3 menuo. Esu pasimetusi,noreciau pasidalinti savo nelabai laiminga istorija ir galbut sulaukti patarimu. Man 19m,esu studente. Metus laiko draugauju su vaikinu,jam 22metai. viskas pradzioje buvo gerai,taciau jis mego isgerti. Veliau prasidejo pykciai,galiausiai viskas daejo iki to,kad jis isgeres pries mane net pakele ranka. Buvau pasibaisejus,nusprendziau viska baigti. Na zinoma kvailai pasielgiau,taciau po daugybes jo atsiprasinejimu ir pastangu susitaikyti,atleidau.. Pykciai vel daznai kartojasi,jis pasidare begalo nervuotas,agresyvus,siurkstus.. Taciau kai bandau ji palikti ( o tai buvo jau ne viena karta) jis tiesiog neatstoja nuo manes ir neduoda ramybes.. Dabar jau 3 menesi esu nescia,jis sako jog jam rupi ir jis nori tureti seima,bet as su tokiu zmogum nematau ateities. Isvis manau jog labai anksti pastojau.. Esu pasimetusi,juk pati jaunyste,tokio amziaus panelems dazniausiai dar ne vaikai rupi. Net nezinau kaip pasielgti. Apie aborta net negalvojau,nes tai jau nezmoniska,juk gyvybe. Nebuciau laiminga tokioje seimoje,vaikinas net nedirba,o as is paskutiniuju stengiuosi kazka uzsidirbti,kad galetume bent kazkur su juo isvaziuoti. Zinau jog pati kvailai pasielgiau,taciau nezinau kaip elgtis.. Net nezinau kieno daugiau prasyti patarimu. Turiu nuostabia mama kuria galiu pasitiketi,bet net nenoriu jai to pasakyti,ji senesniu paziuru,beto jai nepatinka mano draugas,net nezinau kaip ir sureaguotu. Tikiuosi man padesite,labai jums aciu.

Atsakyti
QUOTE(inrida09 @ 2012 08 11, 15:55)
Panaši situacija buvo ir pas mane, tik tiek, kad man tuo metu tebuvo 18m., mokslai net nepradėti, nes dar vidurinėje mokiausi, taigi ir darbo neturėjau. tuo metu draugas, labai laukė ir norėjo vaikelio, bet taip pat buvo mėgėjas išgerti. Tėvams buvo šokas, kai sužinojo. Prieš pastojimą vis kirbėjo mintys, kad tai ne tas žmogus su kuriuo norėčiau turėti šeimą ir bendrą ateitį, nieko gero nenusimatė. Bet, bet, bet... įvyko tai, kas įvyko. Susituokėme. Praėjus savaitei po vestuvių pirmą, bet ne paskutinį kartą pakėlė prieš mane ranką (nesvarbu buvo, kad tuo metu laukiausi). Susituokę pratempėm 4 metus. Gero iš to nieko nebuvo. Daug ašarų, daug bemiegių naktų, daug grąsinimų, kad atims mergaitę ir t.t. Po metų pradėjau dirbti, po dar vienų įstojau studijuoti, o praėjus iš viso 4m., išsiskyriau. Ir tai buvo pats geriausias dalykas, kurį padariau. Auginu viena dukrytę jau 6metus, pabaigiau ir mokslus, ir daug daug geriau gyvenau viena.
Tik vienos sprendimą skirtis priima greitai, "nesiterliodamos", o kitos, tokios kvailelės kaip aš, vis tikisi ir dar tempia laiką (iš to naudos JOKIOS).
Tavo atveju, kaip ir mano, tikriausia reikia tokiams įvykiui pribręsti, tik nebijok likti viena su vaikučiu, jums abiems bus tikrai daug daug geriau. smile.gif

drinks_cheers.gif as irgi kartais gailiuosi kad neissiskyriau kuo anksciau, tik nervu per nestuke.gif isdraske, o poto man reikejo nervus gydyti ir vaikutis buvo neramus, buvau vargse ir pilka pelyte, o issiskyrus suzinojau savo verte smile.gif
Atsakyti