Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai krikštynoms - 2

user posted image

Kvietimo teksto pavyzdžiai:

Mielieji (vardas ir vardas), kviečiu jus tokią ir tokią dieną, tokią ir tokią valandą į savo krikštynas, kurios įvyks ten ir ten.
Noriu, kad šią svarbią man gyvenime minutę laikytumėte mane savo rankose, lydėtumėte mane gyvenimo keliu ir taptumėte mano krikšto tėveliais.

***
"....butume dekingi uz dovanas, kurios neduzta, nesiglamzo, neluzta ir laisvai konvertuojamos Europos salyse "arba
"...Butume labai dekingi jeigu jusu dovana tilptu vokelyje.."

Truputis idėjų, kuriomis pati naudojausi, gal kam bus naudinga, prisitaikysit savo šventei 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

1 tema
Atsakyti
aš tai pasidariau tokį pakvietimą, elektroninę versiją. persiųsiu visiems el. paštu. pas mus visi taip daro. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
sveikutes. gal dar kas turi kokiu ideju pakvietimams? smile.gif man anoj temutei labai patiko tos suknutes, kaip jas pasidaryti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrinaa* @ 2013 01 21, 16:10)
sveikutes. gal dar kas turi kokiu ideju pakvietimams?  smile.gif man anoj temutei labai patiko tos suknutes, kaip jas pasidaryti?  smile.gif


4u.gif Gal ir paprastesnis variantas kur nors buvo, bet va labai išsamiai viskas parodyta mirksiukas.gif

http://blog.ilowescr...-autorstwa.html

Sau galvoju tokius pasidaryt smile.gif Bet kas ten žino, gal dar nuomonė pasikeis jei kokius gražesnius sugalvosiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kur esate mate pirkti vien tik medinių arkliukų, tokių mažuciu-kaip kamputyje sio paveiksliuko?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Citrinaa* @ 2013 01 21, 19:10)
labai patiko tos suknutes, kaip jas pasidaryti?


http://4.bp.blogspot...00/IMG_0630.JPG

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mes krikštynom pakvietimus užsakinėjom pas tokią mergaičiukę. Ji sukūrusi savo piešimo techniką ir padarė nuostabius pakvietimus. Jos darbelius galit pamatyti čia. Gyvai atrodo žymiai gražiau. Tikrai rekomenduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amie: 08 balandžio 2013 - 09:45
Mūsiškiai

user posted image
Atsakyti
Sveikos,man iskilo problema,dukrytes krikstatevei bus skirtingu seimu,ir krikstatevis turi zmona tai db iskilo klausimas kaip rasyt kvietima ar abiem viena ar atskirai?:)gal patarimu kokiu turit?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dama_V @ 2013 05 01, 12:43)
Sveikos,man iskilo problema,dukrytes krikstatevei bus skirtingu seimu,ir krikstatevis turi zmona tai db iskilo klausimas kaip rasyt kvietima ar abiem viena ar atskirai?:)gal patarimu kokiu turit?smile.gif


Na man iškart klausimas- kaip skirtingų šeimų žmonėms vieną kvietimą teiksite? biggrin.gif
Tai manau logiška,kad atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 01 gegužės 2013 - 16:45
QUOTE(*Star* @ 2013 05 01, 17:34)
Na man iškart klausimas- kaip skirtingų šeimų žmonėms vieną kvietimą teiksite? biggrin.gif
Tai manau logiška,kad atskirai  mirksiukas.gif


as turejau omeny krikstatevi ir jo zmona
Atsakyti
QUOTE(Dama_V @ 2013 05 01, 16:53)
as turejau omeny krikstatevi ir jo zmona

As rasysiu bendra kvietima seima, nes krikstateviai taip pat is skirtingu pusiu. Tai krikstatevis turi drauge, tai rasysiu paprasta kvietima i krikstynas, o kad bus krikstatevis ir taip jau zino biggrin.gif tai ta prasme atskirai kvietime nerasysiu kad kvieciu buti krikstateviu. Tai galima pasakyti ir zodziu manau.
Atsakyti