Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 3

Pradedame vėl naują temą, nes senoji baigta...
Išbandžiau ir aš Milwa skalbimo miltelius, visai neblogi... Tik kvapas man truputį nelabai patiko.

2 tema
Atsakyti
O man patiko vokiški Persil skalbimo milteliai, kvapo beveik jokio ir skalbia gerai.
Atsakyti
Aš tai dažniausiai su ,,Bonux'' skalbiu.
Atsakyti
O gal kas bandėte Drogas parduotuvėje parduodamus Domol miltelius?
Atsakyti
QUOTE(Zometa @ 2012 08 06, 12:25)
O gal kas bandėte Drogas parduotuvėje parduodamus Domol miltelius?

Man irgi įdomu ,kaip skalbia tie milteliai ir koks jų kvapas, nes man geriau patinka milteliai, kurie beveik neturi jokio kvapo.
Atsakyti
QUOTE(Jovita xxx @ 2012 08 02, 16:13)
O man patiko vokiški Persil skalbimo milteliai, kvapo beveik jokio ir skalbia gerai.

Kur juos perkaate? Yra Kauno urmo bazėje, bet kažin ar ten tikrai vokiški g.gif
Atsakyti
O kuom skalbti baltus skalbinius, kad butu balti? g.gif
atsibodo tie papilkeje....
Ir kuom baltas sportines kojines vyram atskalbti, nes paprastai tai pajuodusias ir istrauki...
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 08 13, 19:08)
O kuom skalbti baltus skalbinius, kad butu balti? g.gif
atsibodo tie papilkeje....
Ir kuom baltas sportines kojines vyram atskalbti, nes paprastai tai pajuodusias ir istrauki...


Kad rūbai būtų balti

Santrauka:

„Padirbeti“ vistiek teks...

O priemones:
a ) ukiskas muilas (su tulzimi)
b ) paprasta druska skalbiant
c ) citrinu rugstis
d ) acto rugstis
e ) soda
f ) vanish
g ) kiti balikliai/valikliai
Atsakyti
Sveiki,pries puse metu isbandziau NEUTRAL ,tai laabai patiko,ypac balties skalbiniams,atskalbe papilkejusias uzuolaidas.
Is vis man nepatinka kvapai skalbimo milteliu,sveciuose nlb uzmigt galiu,atrodo kad neisskalauta gerai,kad kad nugraus man oda biggrin.gif tai pradejau nuo kremu be kvapo,duso zele be kvapo ir t.t.mano nuomone kvepet turi tik kvepalai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2012 08 14, 10:08)
Sveiki,pries puse metu isbandziau NEUTRAL ,tai laabai patiko,ypac balties skalbiniams,atskalbe papilkejusias uzuolaidas.
Is vis man nepatinka kvapai skalbimo milteliu,sveciuose nlb uzmigt galiu,atrodo kad neisskalauta gerai,kad kad nugraus man oda biggrin.gif tai pradejau nuo kremu be kvapo,duso zele be kvapo ir t.t.mano nuomone kvepet turi tik kvepalai thumbup.gif


man neutral patys blogiausi bandyti. karta nupirkau ir net paprasto purvo neisplove. vokiski persil - nepastebejau skirtumo nuo maximiniu. perku balance arba ringuvos.
Atsakyti
Skalbiu Charlie's Soap milteliais jau kuris laikas, patinka, kad jokio kvapo ir nereikia minkštiklio, skalbiniai minkšti. Dar pliusas, kad pigesni už anksčiau naudotus, ir kad tereikia 1 šaukštelio, tai dėžutė visai nedidelė, o užtenka ilgam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 08 14, 14:21)
Skalbiu Charlie's Soap milteliais jau kuris laikas, patinka, kad jokio kvapo ir nereikia minkštiklio, skalbiniai minkšti. Dar pliusas, kad pigesni už anksčiau naudotus, ir kad tereikia 1 šaukštelio, tai dėžutė visai nedidelė, o užtenka ilgam smile.gif


o kur juos perkat?
Atsakyti