Įkraunama...
Įkraunama...

Komplektukai krikštynoms


Atsakyti


Jau senokai nunertas , bet dar nerodytas komplektukas krikštynoms



user posted image

user posted image
Atsakyti
labai grazus tas 2 spalvu derinys, labai tinka siam modeliui smile.gif

o as rodau dar toki viena jau savo kurybos reikaliuka - skraiste/megztukas ale sparnai is lino....
Kiek su jais privargau, kol sumasciau kaip padaryti doh.gif , tikiuosi patiks uzsakovei blush2.gif

user posted image

Is arciau

user posted image
Atsakyti
Villyte, orginali skraiste thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,
žinau, kad gal ir ne visai į tą temą rašau, bet kadangi tai tiesiogiai susiję su krikštynų komplektuku, tai gal neužmėtysit pomidorais rolleyes.gif turiu prašymą - gal kuri galit pasidalint schema pagal kurią neriat juosteles ant galvytes? nes kai aš tokia nėrėja, tai be schemos man niekaip nesigauna verysad.gif kažkaip matyt nesugebu susiskaičiuot akių, nes man ta juosta vis pradeda garbanotis unsure.gif dukrytės krikštynos jau visai ant nosies, o aš niekaip nesugebu nunert tos juostelės doh.gif įmetu pavz. kokio tipo galėtų būti tokia arba tokia arba tokia
jei kas turit kokią schemutę - gal galit pasidalinti blush2.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
pažadu pasirodyt jau su visu komplektuku kai pabaigsiu.
Atsakyti
Bandyk nerti pagal tokią schemą smile.gif

user posted image
nuo viršaus trečia.

Pradžioj nunerti juostelę, ją apnerti, ir įverti atlasinę juostelę smile.gif
Atsakyti
Ristina, ačiū labai 4u.gif bandysiu narpliot, gal kas nors ir gausis. Nors jau dabar žiūrėdama į schemą vietom nelabai suprantu kaip ten turėtų būti doh.gif nu bet pradėjus nert gal kas nors daugiau paaiškės unsure.gif
Atsakyti
Rausva suknutė smile.gif
user posted image

Latifa, gal tokia schema bus aiškesnė?
user posted image
Atsakyti
Ristina, miela suknute

O cia mano katik baigta smile.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Ligvita,2012 08 07, 13:10]
Abi labai grazios thumbup.gif
Atsakyti
Oi kiek graziu sukneliu wub.gif wub.gif
Rodau ir as maza princesyte:user posted image
Atsakyti