Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam....


user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Kas yra meile?

„Kai mano mociute susirgo artritu, ji daugiau nebegalejo pasilenkti ir nusilakuoti sau koju nagu. Todel mano senelis visa laika daro tai už ja, nors jam ir skauda rankas. Tai meile.” Rebeka (8 metu)

„Kai kas nors tave myli, jis kitaip taria tavo varda. Tada tu žinai, kad tavo vardas yra saugus jo burnoje.” Bilis (4 metu)

„Meile yra kai mergaite pasikvepina, o berniukas pasišlaksto losjonu po skutimosi, jie susitinka ir uosto vienas kita.” Karlas (5 metu)

„Meile yra tokia graži kaip saule, dangus, žole. Meile yra begaline.” Justas (10 metu, Kaunas)

„Meiles neimanoma širdyje pakeist jokiu kitu jausmu.” Greta (Šilales raj.)

„Meile tokia didele kaip dangus.” Brigita (8 metu, Kaunas)

„Meile tai labai gražus jausmas! Kai savo širdele jauciam, kad kas nors mums patinka ir kiekviena diena neina užmigt, visada galvoji apie isimyleta žmogu.” Kamile

„Meile tai kaip didžiule raudona gele! Meile tai saule danguje! Meile tai meile tarp dvieju laimingu žmoniu!” Guoda

„Mano meile panaši i šoki. Šiandien man smagu ir aš šoku džiaiva.” Brigita (8m. Šilute)

„Meile tai gražus dalykas meile tai grožis ir meile pati gražiausia ji sukurys. isimyleti yra gerai aš ir kai ka isimylejau ……………. nesakysiu ka …. Vat.” Ievita (8 m. Marijampole)

„Meile yra kai tu išeini i miesta pavalgyti ir atiduodi kažkam savo keptas bulvytes, neprašydamas, kad jis tau duotu savo.” Krisi (6 metu)

„Meile yra tai, kas tave vercia šypsotis net kai esi pavarges.” Teri (4 metu)

„Meile yra kai mano mamyte padaro kavos teveliui ir prieš duodama paragauja, ar ji skani.” Dani (7 metu)

„Meile gali išgirsti kambaryje per Kaledas, jei tik nustoji atidarineti dovanas ir isiklausai.” Bobis (5 metu)

„Meile - kai pasakai berniukui, kad tau patinka jo marškiniai ir po to jis devi juos kasdien.” Noele (7 metu)

„Meile - kai mama atiduoda teciui geriausia vištos gabaliuka.” Elein (5 metu)

„Meile - kai mama mato teti purvina ir suprakaitavusi ir vis tiek sako, kad jis gražesnis už Roberta Redforda.” Krisas (8 metu)

„Meile - kai tavo šuniukas laižo tavo veida net po to, kai tu ji buvai palikes visa diena.” Meri En (4 metu)

„Kai tu ka nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš taves skraido mažos žvaigždutes.” Karen (7 metu)

„Negalima sakyti „aš tave myliu“, jei taip negalvoji. Bet jei taip galvoji, turetum sakyti dažnai. Žmones pamiršta.” Sandy (8 metu)

Meile - kai kažkas tau padaro ka nors bloga ir tu esi labai supykes, bet nešauki, kad nepradetum verkti.
(Susanna, 5 metai)

user posted image


Pleputes
Fabula
Spindulėlė
oksaniuksxxx
*Grazina*
rinann
janneta
Kasiopėja
Paciute
L'inoma
afi
Giedre.vs
sauluciukas77
Renatele0202
zilile.c
Trakva
Taurė27


user posted image
Atsakyti
Registruojuos 4u.gif Ačiū paciute 4u.gif
Atsakyti
janneta,as ne visai blonde biggrin.gif as tokia kaip pelenu spalvos ,gal kaip zila labiau doh.gif tai cia gal ir blonde g.gif lotuliukas.gif pamasciau tsakant biggrin.gif
Jo paciut ,dekui uz troba 4u.gif
pas mane Silutej griaudeja perkunija ,o tvankuma nereali ,reik deguonies kaukes ,nes nera ka ikvept doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 08 06, 19:04)
janneta,as ne visai blonde biggrin.gif as tokia kaip pelenu spalvos ,gal kaip zila labiau doh.gif tai cia gal ir blonde g.gif  lotuliukas.gif pamasciau tsakant biggrin.gif
Jo paciut ,dekui uz troba 4u.gif
pas mane Silutej griaudeja perkunija ,o tvankuma nereali ,reik deguonies kaukes ,nes nera ka ikvept doh.gif

niu žila tai kaip ir blondė, vienu žodžiu atleistini tau tie nesusipratimai lotuliukas.gif
pas mus lauke irgi velniava, tamsu namie, o tvankybė žiauri doh.gif
Atsakyti
Tai kai ryt reikes moket ,tai gal ir nuolaida pritaikys lotuliukas.gif
Nutyko pas mus viskas -einu rengtis vyksiu i parde ,pirksiu prancuziska duona ,tepsiu uztepele su baravykais ir gulesiu ,gulesiu... nail.gif beto kaip ir svest ka turiu-siandien nusveite spakliu kalidoriuj-reiskias daugiau tokio kosmaro nebebus lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 08 06, 19:19)
Tai kai ryt reikes moket ,tai  gal ir nuolaida pritaikys  lotuliukas.gif
Nutyko pas mus viskas -einu rengtis vyksiu i parde ,pirksiu prancuziska duona ,tepsiu uztepele su baravykais ir gulesiu ,gulesiu... nail.gif beto kaip ir svest ka turiu-siandien nusveite spakliu kalidoriuj-reiskias daugiau tokio kosmaro nebebus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

norėčiau ir aš ko nors skanaus bet reiktų truputi svorio mestelt nes netelpu nei į vienas kelnes doh.gif papliurpiau su MB sakė jau vietoje, ruošiasi vakarieniauti, ech dar tik para be jo o man taip jo trūksta wub.gif
Papildyta:
PLEPCIŲ TOP!!!
paciute 111 first.gif
Spindulėlė 98 second.gif
Giedre.vs 96 third.gif
oksaniuksxxx 64
rinann 61
janneta 59
sauluciukas77 37
afi 25
Renatele0202 14
zilile.c 11
L'inoma 9
Taurė27 5
Trakva 4
*Grazina* 3
Fabula 1
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2012 08 06, 19:43)
norėčiau ir aš ko nors skanaus bet reiktų truputi svorio mestelt nes netelpu nei į vienas kelnes doh.gif papliurpiau su MB sakė jau vietoje, ruošiasi vakarieniauti, ech dar tik para be jo o man taip jo trūksta  wub.gif
Papildyta:
PLEPCIŲ TOP!!!
paciute      111 first.gif
Spindulėlė      98  second.gif
Giedre.vs      96  third.gif
oksaniuksxxx  64
rinann      61
janneta      59
sauluciukas77  37
afi              25
Renatele0202  14
zilile.c      11
L'inoma        9
Taurė27        5
Trakva        4
*Grazina*        3
Fabula        1

Blyn, blyn, sakiau nekalbėsiu daug, bet ką tu, ką tu, jau antroj vietoj doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu kad ir as jau i 5 pakilau doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Oi mergeles,kas Klaipedoj dares fear.gif fear.gif fear.gif Tokios vetros savo gyvenime dar nebuvau macius doh.gif O mes kaip tik Akropoly buvom.Prieinam prie duru apie puse astuoniu,o ten juoda naktis.Siap mums trunka nuvaziuoti apie 10 - 15 min.,tai dabar gryzom per 50 min. doh.gif Medziai isvartyti,vandens iki keliu,masinos gesta vidury gatves.Musu audinike irgi taip uzkaito,kad kai gryzom,dar kokia 10 min. garai kilo is po kapoto doh.gif Tai itariu,ryt jau neuzsives.Dabar MB isejo i parduotuve alaus,tai itampai nuimti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 08 06, 20:56)
Nu kad ir as jau i 5 pakilau doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Oi mergeles,kas Klaipedoj dares fear.gif  fear.gif  fear.gif Tokios vetros savo gyvenime dar nebuvau macius doh.gif O mes kaip tik Akropoly buvom.Prieinam prie duru apie puse astuoniu,o ten juoda naktis.Siap mums trunka nuvaziuoti apie 10 - 15 min.,tai dabar gryzom per 50 min. doh.gif Medziai isvartyti,vandens iki keliu,masinos gesta vidury gatves.Musu audinike irgi taip uzkaito,kad kai gryzom,dar kokia 10 min. garai kilo is po kapoto doh.gif Tai itariu,ryt jau neuzsives.Dabar MB isejo i parduotuve alaus,tai itampai nuimti lotuliukas.gif

Pas mus irgi žaibavo, elektra prigęsta, užtat žaibas šviečia lotuliukas.gif
Alaus ir aš noriu verysad.gif
Atsakyti
drauge mano klp gyvena tai ir paskambinus pasakojo kas ten daresi. O pas mus griaudeja bet taip labai labai toli ir jau dingsta tas juodas dangus, lietaus nedaug gavom. jau beveik svarus dangus. Nepatinka zaibai man. eisiu sampano prasikimsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2012 08 06, 21:19)
drauge mano klp gyvena tai ir paskambinus pasakojo kas ten daresi. O pas mus griaudeja bet taip labai labai toli ir jau dingsta tas juodas dangus, lietaus nedaug gavom. jau beveik svarus dangus. Nepatinka zaibai man. eisiu sampano prasikimsti smile.gif

Mačiau ir aš per fb kas darėsi Klaipėdoje doh.gif su kuo gersi šampaną mirksiukas.gif aš tai sakiau dabar negersiu kol MB gryš, nes per atostogas atsibaliavojau sočiai doh.gif
Atsakyti