Įkraunama...
Įkraunama...

jau 29 savaitės neviena

2006-04-26
Kaip greit prabėgo dienos, ką čia dienos - ištisi mėnesiai. Dar visai neseniai negalėjau pasikelti iš lovos, nes kiekvienas žingsnis sukeldavo pykinimą, o jau maistas visiškai buvo nemielas. Vis pykdavau ant tų kurie sakydavo, kad motinystė gražiausias moters išgyvenimas. Kaip gali būti gražu kai tualete apsikabinusi klozetą vemi iki skausmo, ir niekas negali tau pagelbėti, o vyras su ašaromis akyse stebi, bando paguosti ir pyksta ant savęs dėl mano kančių. Ir rodosi koks čia stebuklas, kur ta laimė ir kur tie sparnai. Dabar jau liko 10 savaitėlių iki TOS dienos, visi blogumai praeityje, jaučiuosi sveika ir turiu daug energijos,bet kažko kartais nesijaučiu laiminga. Vyras nuostabus, artimieji taip pat palaiko, bet besikeičiančios kūno formos mane gasdina. Taip, gąsdina ir nebijau to prisipažinti, nes tikrai kol pilvelis buvo mažytis džiaugiausi, kad būsiu mama, kad nešiosiu savo vaikelį, juk ne visoms Dievo duota patirti šį džiaugsmą, bet vis dėlto - kūnas didėja, aplinkiniai žarsto komplimentus, bet kartais jau nebenoriu būti nėščia, noriu jau turėti savo mažytį ant rankų.
2006-04-27
Nieko nėra gražiau, kai tėtis bendrauja su savo negimusiu mažyliu, švelniai apkabina pilvelį, glosto, pasakoja kaip atrodo mamytė, kaip visi jo laukia. Vaikutis spyriu atsako į tėvelio žodžius. Nuostabu jausti, kad ne vien tu - mama, taip myli tą kurį nešioji, smagu, kad vyras pamiršta savo vyriškumą ir tampa be galo sentimentalus, kad žiūrėdamas kaip tu vos įlendi į savo apatinius - žvelgia pasigėrėjimo kupinomis akimis. Ir rodos kas gali būti geriau. Būtent šiandien jaučiauosi laimingiausia moteris. Moteris, iš didžiosios M, moteris - motina, ah kokia laiminga, tik reikia nepamiršti to ir apnikus blogai nuotaikai prisiminti, kad esi išskirtinė ir turi tuo didžiuotis.

P.S. ačiū visoms skaičiusioms, jei ką įžeidžaiu atleiskit, bet su jumis pasidalinau savo gyvenimo akimirka
Atsakyti
tikrai grazu, kai tetis kalba dar su dar negimusiu vaikeliu mamytes pilvuke...Nors pati dar neturiu bet kai kiti tai daro man L.Grazu... 4u.gif
Atsakyti
tikrai labai gražu kai vaikiukas yra laukiamas abiejų, kai ir tėvelis neslepia savo jausmų, o viską rodo atvirai wub.gif

sėkmės jūsų šeimynėlei 4u.gif
Atsakyti
labai nerimaudavau, kad manasis vyriskis neliesdavo mano pilvelio, nekalbindavo vaikucio, tik nepaprastai rupinosi manimi... nerimavau, kad gal jam nemielas tas kudikelis, gal jam nereikia jo... tik veliau supratau, kad mano vyras siek tiek bijojo musu augancio zuikucio - bijojo ji uzgauti savo didelemis, stipriomis vyriskomis rankomis. supratau, kad besiruindamas manimi, jis rupinosi ne tik mylima moterimi, bet ir savo busimo kudikio motina...

negaliu atsiziureti, kaip dabar bendrauja du mano patys mylimiausi pasaulyje vyrai wub.gif

aciu tau, kad pasidalijusi su mumis savo jausmais, priminei siuos isgyvenimus 4u.gif
aukit ir stiprekit, sveikuciai ir grazuciai pasitikit si pasauli wub.gif
Atsakyti
4u.gif LABAI LABAI GRAZU wub.gif
Atsakyti
Gražu wub.gif
Atsakyti
bis.gif nestuke.gif Pas mus irgi taip. Labai jus suprantu ir dziaugiuosi. Sveikinam!
Atsakyti
Labai gražu 4u.gif
Sėkmės jūsų šeimynėlei 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai gražu...

sėkmės jums mirksiukas.gif

aš kartias gailiuosi, kad nevedžiau dienorasčio kai laukiausi doh.gif ...dabar jau per vėlu užrašyti ką tada jaučiau sad.gif
Atsakyti
Linkiu kuo didžiausios kantrybės, nedaug jau liko mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif kaip gražu, o lėliukui jau bus greit metai wub.gif jis tik viena diena jaunesnis už mano mergytę biggrin.gif kaip greitai bėga laikas rolleyes.gif
Atsakyti

user posted image

Taip tai tikrai labai grazu,mano vyras taip pat negali atsitraukti nuo sparciai augancio pilvuko smile.gif
Atsakyti