Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonas dangus

Netiketai uztikau,kad rodys nauja seriala per btv. smile.gif To kanalo niekad neziuriu,bet suzavejo aktoriai,tai gal reiks pradet ziuret g.gif
http://www.alfa.lt/s...12-08-09_12-14/
http://www.youtube.c...h?v=fqbdLQwr73w

Pasiskaitykit ir treileri paziurekit mirksiukas.gif Lauksiu nuomoniu ir komentaru. cool.gif
Atsakyti
Geeeras, žiūriu BTV vis labiau įdomesnė darosi rolleyes.gif Gal ir nieko serialas. Įdomu tai, kad žinomi aktoriai vaidina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 08 09, 20:53)
Geeeras, žiūriu BTV vis labiau įdomesnė darosi rolleyes.gif  Gal ir nieko serialas. Įdomu tai, kad žinomi aktoriai vaidina smile.gif


Taip,tas ir uzkabina thumbup.gif Bandyt reiks ziuret.O ir kartojimai kaip supratau savaitgaliais bus,tai isvis super thumbup.gif
Atsakyti
Turbut ilgas be galo, nes daug visokiu vingiu filme. O ta pagrindine man nepatinkas nuo senu laiku, ji man tokia visada prisimerkus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2012 08 10, 10:09)
Turbut ilgas be galo, nes daug visokiu vingiu filme. O ta pagrindine man nepatinkas nuo senu laiku, ji man tokia visada prisimerkus ax.gif

165 serijos,tikrai ilgas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 08 10, 09:17)
165 serijos,tikrai ilgas schmoll.gif


Na,tikrai ilgas,nepaziurejau.Bet jei uzkabins-ziuresiu smile.gif
Atsakyti
kada pradeda rodyti? blush2.gif
Atsakyti
nuo pirmadienio 4u.gif
Atsakyti
Na ka,laukiam pirmosios serijos,jau tuoj.. smile.gif
Atsakyti
smagu, kad BTV prisiminė apleistą nišą thumbup.gif
man pagrindinė , jauna būdama, nepatiko, o va subrendusi ėmė patikti smile.gif
kažin laikas su nauju tv 3serialo laiku nesutaps g.gif
Papildyta:
toj alfos nuotraukoj man pasirodė į Mantą panašus mastau.gif nors žinau tą aktorių, bet žvilgsnį metusi susimėčiau.
Atsakyti
Su naujuoju tv3 serialu sutapti neturetu.. g.gif O jei ir sutaps,tai kazkaip vistiek sita rinkciausi smile.gif Tik vertejo balsas toks neiprastas ausiai biggrin.gif
Atsakyti
Jooo, vertėjo balsas tai tikrai neįprastas smile.gif Kolkas nelabai kabina, kažin ar žiūrėsiu g.gif
Atsakyti