Įkraunama...
Įkraunama...

Ramus pietų miegas-triukšmingas atsikėlimas

Sveikos mamytės,
Rašau,nes nebesuprantu ar tai normalu ir ar tik mūsų sūnus toks būna po pietų miego.
Pietų miegelio miega apie 2val ir beje ramiai,gal viena du kartus apsiverčia ant kito šono.Bet kai atsikelia patikėkit kas dedasi...iškarto rėkimas,verkimas ir pykčiai.Daug kas stebisi kaip po pietų miego vaikas gali būti toks piktas ir be nuotaikos,todėl ir įdomu ar yra tokių vaikučių dar kurie taip elgiasi.Gal ir kokių patarimu galėtumėt parašyti ax.gif būčiau labai dėkinga
Atsakyti
Na taip, pažįstama situacija g.gif Dar ir šiandien taip buvo, prabūdo ir verkšleno. Maniškis dar nemoka kalbėti, tai negaliu ir sužinoti kas jam yra. Vilgra, o tavo mažylis ar moka šnekėti?
Kai pati per pietus pamiegu, atsikeliu kaip šlapiu maišu trenkta, kūnas lygtai pailsėjęs, bet galva kvadratinė. Gal ir vaikučiams taip pat būna g.gif
Kai toks piktas prabunda, prisiglaudžiu prie savęs, pasūpuoju, arbatos duodu atsigert. Gal kitos mamytės geresnių išbandytų būdų turi?
Atsakyti
mano jau gan didelis,bet ir tokiu dalyku buna..sneka,bet jei nenuotaikoj prabunda rekia bilia ka arba tiesiog verkia.ka daryt nezinau...jei iseina duodu gert ir dar pamiega,kartais visai nemigdau..bet buna taip kad pavakaria pats luzta ir dar piktesnis pabunda.. doh.gif
Atsakyti
mano taip pat mažius apsibudęs rėkia visą gerklia, net taip isteriškai blink.gif net nežinau ką daryti ir kokią valandą aš jį turiu nešioti ant rankų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2006 04 29, 21:55)
Vilgra, o tavo mažylis ar moka šnekėti?
Gal kitos mamytės geresnių išbandytų būdų turi?

Sveika Sirvita,mano sūnelis dar nekalba/vos tik kelis žodželius/todėl ir sunku,nes nesuprantu kas yra...bet atsikėles lipa ant manęs ir įsikabina į kaklą ir verkia.. verysad.gif
Atsakyti
O aš galvojau, kad pas mus vienus taip būna verysad.gif . Iki metukų tai pastoviai po pietukų prabudusi isteriškai verkdavo ir po to visą vakarą būdavo blogai nusiteikusi. Dabar jau rečiau pasitaiko, bet pasitaiko g.gif . Pamyluoju, paglostau, panešioju, daugiau niekas nepadeda.
Atsakyti
Pas mus ir būna tokių isterijų.Anksčiau dažniausiai atsikeldavo išsišiepęs biggrin.gif,dabar gi ne retai būna,kad prabudęs zyzia,isterikuoja bile ko,tai tokiu atveju stengiuosi lovoj paišdykaut su juo,pvz. paimu pliušinį kiškį ir vaidinu,kad kiškis su juo kalba ar sugalvoju kažką panašaus.Dažniausiai tai mums padeda.
Tiesa,nors maniškis ir kalba,bet kai atsikėlęs isterikuoja,tai nepasako kas yra,greičiausiai ir pats nežino kas jam darosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domuks: 30 balandžio 2006 - 19:26
pas mus irgi taip būna tik jis taip baisiai neverkia, o tik irzlus būna mirksiukas.gif bet ne kas kart schmoll.gif anksčiau tai buvo kasdienybė, bet kuo toliau tuo dažniau atsikelia linksmas ir iškart prabudes puola kažką pasakot wub.gif
QUOTE(VILGRA @ 2006 04 30, 19:44)
Sveika Sirvita,mano sūnelis dar nekalba/vos tik kelis žodželius/todėl ir sunku,nes nesuprantu kas yra...bet atsikėles lipa ant manęs ir įsikabina į kaklą ir verkia.. verysad.gif

tai tikriausiai jis ką vis baisaus pasapnuoja, na papasakosiu kaip man viena burėja pasakė ką reik daryt cool.gif tipo sako nupirk pliušinį meškiuką ir su juo guldyk vaiką na ar tą meškiuką kur į lovytės kampelį pasodint ir vaikui reikia paaiškint, kad tas meškutis saugos jo miegelį unsure.gif na man tai nuskambėjo juokingai doh.gif aš sakau kad mano vaikas dar mažas ir nesupras ką aš jam ten per niekalus aiškinsiu, o anoji sako supras supras, jie viską suprantą tu tik nepergyvenk unsure.gif na bet aš aišku to meškiuko savo Grantui biggrin.gif neįtaisiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(J&A @ 2006 04 30, 21:17)
tipo sako nupirk pliušinį meškiuką ir su juo guldyk vaiką 

Labas J&A...Aš jau gal porą mėnesių pradėjau savo Grantuką migdyti su meškiuku,jis jį apsikabinęs miega ir užkloja ji kai pasakau,kad jam šalta ir pabučiuoja jį,bet vistiek tai nepadeda...kai atsikelia jis lam nereikalingas cray.gif tai net nebežinau ką ir daryti doh.gif Bet galvojau,kad tik mano mažiukas toks piktas atsikelia,o pasirodo ne doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 05 01, 12:09)
Labas J&A...Aš jau gal porą mėnesių pradėjau savo Grantuką migdyti su meškiuku,jis jį apsikabinęs miega ir užkloja ji kai pasakau,kad jam šalta ir pabučiuoja jį,bet vistiek tai nepadeda...kai atsikelia jis lam nereikalingas cray.gif tai net nebežinau ką ir daryti doh.gif Bet galvojau,kad tik mano mažiukas toks piktas atsikelia,o pasirodo ne doh.gif  g.gif

lotuliukas.gif Tikrai ne tavo vienas,dažnas zuikelis mėgsta šitaip "pasisveikinti" su mamytėm lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mes ir bandėm mikdytis su meškiukais,kiškučiais,net savo vaikystės leliuką suradau,kad jam būtų tikroviškiau miegot su draugu.Ir ką...kaip į sieną doh.gif Užmiega su nuotaika,o prabudusiam nereik jokio draugo,net nainės neįkiši schmoll.gif
Kartą pradėjau juoktis iš jo,kad prabudo piktas ir verkė,tai bandė dar labiau supykt,bet pats prapliupo juokais lotuliukas.gif Matyt,jau pačiam juokinga pasidarė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Domuks @ 2006 05 01, 17:58)
lotuliukas.gif Tikrai ne tavo vienas,dažnas zuikelis mėgsta šitaip "pasisveikinti" su mamytėm  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Mes ir bandėm mikdytis su meškiukais,kiškučiais,net savo vaikystės leliuką suradau,kad jam būtų tikroviškiau miegot su draugu.Ir ką...kaip į sieną  doh.gif Užmiega su nuotaika,o prabudusiam nereik jokio draugo,net nainės neįkiši  schmoll.gif
Kartą pradėjau juoktis iš jo,kad prabudo piktas ir verkė,tai bandė dar labiau supykt,bet pats prapliupo juokais lotuliukas.gif Matyt,jau pačiam juokinga pasidarė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aha bandžiau ir aš viska juokais paverst,tai po to pasigailėjau..gal pagalvojo,kad mama šaiposi lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos
Ir pas mus kartais taip būna. Bet irgi, kuo toliau, tuo rečiau... Jei atsikelia piktas, tai kokį pusvalandį tenori pas mane ant rankų būti. Po to bandom žaisti, tai po kiek laiko pykčiai praeina. smile.gif
Atsakyti