QUOTE(Kristix @ 2013 12 16, 01:09)
Jai jau zinote gamintojo pususlapi, tai turetumete zinoti, kad Venus 700HT jokio samoto nerasta. Plieno kilogramai dideja nuo jo storio... nes tos 2mm skarbonkites tikrai nepatikimos ir grieztai rekomenduojamos neperkaitinti del deformacijos.
Taip Venus kapsule sveria 120, plius isoronis apvalkalas 150kg. viskas cia labai normoje:

o Heta ta 150kg dalina visoms dalims, tai skarbonke....
Isvardinkite tas Hetos technologijas... kokiais standartais patvirtinta gamybos kokybe? kokia garantija? ir kuom patvirtinta ''degimo kokybe''

, kas cia per sertifikatas? prasom i eteri...
M-Design produkcija testuota ir patvirtinta pagal - DIN PLUS (aukščiausio lygio Europoje sertifikavimas), atitinka HR+ griesciausius kokybės ir ekologijos garantijos standartus. Produktams suteikiama reali 8m. garantija.
Heta visai laikais dėjo 4mm. Švedišką plieną ir toliau tą patį naudoja. Heta pagaminta šildymui 24/7 ištisus metus ir tai daroma realiomis sąlygomis daugiau nei 40metų.
Heta Scan line kapsulė be kojos sveria 145kg. tad su jumis pilnai sutinku, jog ta M-Design 120kg. sverianti skarbonkė atrodo labai nepatikimai, dar už tokius pinigus...

Matomai Heta inžinieriai paskaičiavo, jog dėdami tvirtesnės markės plieną, koją gali padaryti tvirtesnę, plonesnę ir lengvesnę, kodėl mdesign koja sveria 150kg. man mįslė. Vieną suprantu, permokėti už kilogramus esančius kojoje yra kvaila. -Gal paaiškintumėte tos 150kg. sveriančios kojos įtaką kūrenimo procesui?
Dėl kainodaros, tai Europoje, nebent Norvegijoje, mokama daugiau nei Danioje,tad brangesni produktai nei pagaminti Danijoje yra nebent marketinginiai triukai pvz.: kaip parduoti 150kg. sveriančią koją už krosnelės kainą? ir t.t.
Dėl darbo jėgos brangumo Danijoe praktiškai nebeliko gamintojų gaminančių vietoje, visi iškeliavo į Slovakiją (tarpkitko m design pradžia, lotus, aduro, hwam-viking?), Vengriją (Jydepejsen) Čekija (westfire), Kroatiją(Scan-ild)
Standartai tie patys europiniai: EN 13240, NS 3058/3059 15a-BVG, DS, SINTEF na aišku dar Svane ženkalai ir t.t. Berods Heta standartiniai naudingumai vyrauja 81-86% o Mdesign, kiek radau 79%?
Degimą matėte vaizdo klipuke, tai daug parodo, be jokių makaronų: "Aukščiausia kokybė kurios niekaip negalime paaiškinti"

Prisiminiau istoriją su superisol, kuris ilgą laiką buvo "nepaaiškinamai aukščiausios kokybės", o po to paaiškėjo jog jis garuoja ir galbūt netgi yra nuodingas
Sutinku dėl 2mm. skarbonkių gražiais dizainais, jos neskirtos šildymui.
Kiek matau jog importuojate kaminus bei izolį iš Danijos, tad pasiklauskite Danų, kas tai yra Heta , paaiškins
Ginčiuose gimsta teisybė
P.s. ar žinote jog Heta Vokietijoje statomos pasyviuose namuose? T.y. kiekviena jų, po gamybos atskirai testuojama ir turi individualų dokumentą apie sandarumą. Nežinau kaip vadinasi tas passive house standard, bet Heta tai turi
Papildyta:
QUOTE(Kros @ 2013 12 16, 00:09)
O ko ten slėptis po lapais. Pažiūrim
Invicta kosnelių gamybos procesą. filmuke.
Pradedant 2,03 minute matyti gerai surinkimo procesas. Detalės pagamintos labai tiksliai ir viena įeina į kitą, todėl ir nereikia tarp jų dėti tarpinių. Pigiau yra tiksliai pagaminti detales, nei dėti tarpines tarp jų.
Kiek vilką bešertum, vistiek vilkas į mišką žiūri
Gal invicta galėtų pradėti gaminti variklius automobiliams, nes dabartiniai gamintojai nemoka ir visur, reikia nereikia, deda tarpines
-Tai kokio velnio invikta siūlėse privaro tiek hermetiko, kad per kraštus veržiasi?