Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė Mirena

Apklausa: Kaip manote, ar Mirenos naudojimas gali būti Jūsų plaukų slinkimo priežastis? (231 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sena tema

Tęsiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2012 08 14, 12:55)
Gal ir galima, bet esme ta pati. Vat kazkas moka graziai "pulti" (su pasikandziojimais), bet galvoje neaisku kas, o as - tiesiai sviesiai pasakau mirksiukas.gif Ir tai visai nereiskia, kad kazkas "geresnis" zmogus, o as "blogesnis" tongue.gif Net gi labai daznai buna atvirksciai rolleyes.gif
Bet suprantu, cia tik teigiama nuomone galima isreiksti, akd visiems patiktu.

jus vel savo doh.gif
vienu zodziu supratau,jus tiesi, todel teisi ir gera,
o mes velniai zino ka galvojam cool.gif
ir kas jums sake,kad tik teigiama nuomone cia galima sakyti?
Tuo labiau,kad ta teigiamesne nuomone apie mirena
is kart yra puolama,todel nematau jokios prasmes
jusu zodziuose.. be to ir tiesiai sviesiai galima viska
issakyt nemenkinant zmoniu. Bet deja ne
kiekvienas tai sugeba ir nori. Turit iproti viska isvartyt savaip smile.gif


[quote=NakedA,2012 08 14, 14:30]


O tu matau bijai ....

Zinot,man tai visai nejuokinga schmoll.gif ,as net jei
ir nebijojau,prisiklausius jusu gasdinimu irgi pradejau apie tai galvot. Ir man nei kiek negeda prisipazint,nes man ne dzin del savo sveikatos ir isvaizdos.
Kam cia ta pasaipa,kaip vaiku darzelyje? ''Aha,matai,buvau teisi,tu dabar bijai! '' unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 14 rugpjūčio 2012 - 15:59
QUOTE(Realybe @ 2012 08 14, 15:56)

Kam cia ta pasaipa,kaip vaiku darzelyje? ''Aha,matai,buvau teisi,tu dabar bijai! '' unsure.gif


rolleyes.gif žmogui matyt pagerėjo
Atsakyti
[quote=Realybe,2012 08 14, 16:56]

*ir kas jums sake,kad tik teigiama nuomone cia galima sakyti?
Tuo labiau,kad ta teigiamesne nuomone apie mirena
is kart yra puolama
,todel nematau jokios prasmes
jusu zodziuose..

[quote=NakedA,2012 08 14, 14:30]
O tu matau bijai ....

** Zinot,man tai visai nejuokinga schmoll.gif ,as net jei
ir nebijojau,prisiklausius jusu gasdinimu irgi pradejau apie tai galvot. Ir man nei kiek negeda prisipazint,nes man ne dzin del savo sveikatos ir isvaizdos.
*** Kam cia ta pasaipa,kaip vaiku darzelyje? ''Aha,matai,buvau teisi,tu dabar bijai! '' unsure.gif
[/quote]


* Greiciau jau atvirksciai schmoll.gif
**Gasdinimai ???? Atsipeikekit !!! Cia faktai is straipsniu ,uzsienio forumu bei mano patirties blink.gif Dziaukites ,kad perspeju , o taip visos tik tylim kaip peles po sluota ir kenciam ! O man ne dzin !!!
*** Jeigu mirena tokia jau gera -jums nera ko bijoti . Del ko as buvau teisi bigsmile.gif bigsmile.gif priminkit ? As tik klausiu ,ar bijai ? Beje ne taves klausiau ,tad ko kimbi ? Maziausiai cia noriu bartis .
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 08 14, 16:16)
Maziausiai cia noriu bartis .


g.gif

p.s. bet davai, nesibarkim ax.gif ir nebeklausk ar dar bijau ko nors...kiekvienas sveiko proto žmogus bijo sveikatos sutrikimų.
Atsakyti
norejau ir turiu ka atsakyt,bet jau uzteks,nes matau,kad visi supranta ir girdi tai kas kam patogiau 4u.gif
Aciu,kad perspejai. smile.gif Niekur neminejau,kad mirena tokia jau gera,sakiau,kad man nera blogai su ja,o kas bus isemus nezinau,bet pradejau pergyventi po visko cia.. Be to rodos pradzioj minejau ir as,kad man labai skausminga krutine buna pries mmm,ko seniau taip ryskiai nebudavo,svoris padidejo apie 5kg. nezinau ar nuo jos,bet... Taip,kad toli grazu cia ne vien teigiama nuomone apie ja isreiskiama wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 14 rugpjūčio 2012 - 16:28
QUOTE(September_Lady @ 2012 08 14, 16:59)
rolleyes.gif  žmogui matyt pagerėjo



Nuo jusu baimes man nei silta nei salta irnesakyk.gif Nesusireiksminkit ,kaip pacios megstate sakyt mirksiukas.gif Noriu tiktai perspeti ,kaip jau daugeli sykiu cia aiskinau ,bet sito jus negirdit ir nesuprantat g.gif

Nesiokit ir rasykit savo pojucius ,o as aprasau savo ir kaip jie keiciasi po spirales istraukimo .

Kapish 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Realybe @ 2012 08 14, 17:22)
...man nera blogai su ja,o kas bus isemus nezinau,bet pradejau pergyventi,po visko cia.. Be to rodos pradzioj minejau ir as,kad man labai skausminga krutine buna pries mmm,ko seniau taip ryskiai nebudavo,svoris padidejo apie 5kg. nezinau ar nuo jos,bet. Taip,kad toli grazu cia ne vien teigiama nuomone apie ja isreiskiama wacko.gif



Na o kas gali blogo nutikti isemus smile.gif ? Jeigu tau dabar nera salutiniu poveikiu ,kurie tave neramintu ,tai baik jaudintis smile.gif As rimtai 4u.gif Niekas nezino kaip bus kazkada ... taciau kiek domejausi ,tai jei tau ji netinka- per pirma pusmeti dazniausiai paaiskeja 4u.gif Taip kad baikit gasdintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 08 14, 16:29)

Na o kas gali blogo nutikti isemus  smile.gif  ? Jeigu tau dabar nera salutiniu poveikiu ,kurie tave neramintu ,tai baik jaudintis  smile.gif  As rimtai  4u.gif  Niekas nezino kaip bus kazkada ... taciau kiek domejausi ,tai jei tau ji netinka- per pirma pusmeti dazniausiai paaiskeja  4u.gif  Taip kad baikit gasdintis    smile.gif

vaikeliuk,juk cia ir buvo rasoma,kad plaukai pradeda slinkt pagrinde ja isemus! doh.gif
ir visos blogybes g.gif
pas mane ji trys metai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(September_Lady @ 2012 08 14, 17:19)
... davai, nesibarkim  ax.gif ...




drinks_cheers.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Realybe @ 2012 08 14, 17:32)
vaikeliuk,juk cia ir buvo rasoma,kad plaukai pradeda slinkt pagrinde ja isemus!  doh.gif
ir visos blogybes  g.gif
pas mane ji trys metai smile.gif



Kas taip rase smile.gif ?

Man asmeniskai pradejo slinkti po idejimo praejus mazdaug porai menesiu ...

O visos kitos blogybes (lyt.potraukio isnykimas, migrena ,meslungis ,depresija, dusulys primenantis astmos priepuolius, nesveikas kraujavimas po 14 dienu ,pilvo putimas lyg 5men.nescia doh.gif , nemiga ,gausus naktinis prakaitavimas ...) - jos isnyko savaime palaipsniui vos tik istraukus ta Mirena doh.gif ,aciu Dievui. O plaukai ne tokie greiti atsigauti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 14 rugpjūčio 2012 - 16:40
QUOTE(Realybe @ 2012 08 14, 16:56)
1.jus vel savo doh.gif
2. vienu zodziu supratau,jus tiesi, todel teisi ir gera,
o mes velniai zino ka galvojam cool.gif
3. Tuo labiau,kad ta teigiamesne nuomone apie mirena
is kart yra puolama,todel nematau jokios prasmes
jusu zodziuose..
4. be to ir tiesiai sviesiai galima viska
issakyt nemenkinant  zmoniu.



1. Taip norejot baigti ta diskusija, ale visvien nerimstat biggrin.gif Nors kitu nuomone jums nesvarbi, bet ot uzsikabinot, ka? lotuliukas.gif
2. Niu kas cia rase, kad as teisi/neteisi lens.gif Cia ne as itarinejau antireklama, nesamoniu pasakojimu, gasdinimu ir t.t. Jus matot tik blogus dalykus biggrin.gif Keista g.gif
3. Tikrai? bigsmile.gif Man atrodo buvo atvirksciai doh.gif Jus vis bandot kazkokia prasme, jums patinkancia, surasti biggrin.gif Niu patinka ji jums, ir aprimkit, ko cia isisiautejot biggrin.gif
4. Aha, as turejau tiksla jus sumenkinti,o jus paemet ir susimenkinot, ane? biggrin.gif Niekas jusu nesumenkins (ir nemenkino), jai pati to nenoresit mirksiukas.gif Ir atsiprasau jusu, jai taip pasijautet 4u.gif
Kai pulti, tai pirmos....O paskui isizeidineja, susimenkina ir pan. biggrin.gif

Matau, cia visos bijo butent plauku slinkimo. Nebutinai! Gi rase 10000 kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 rugpjūčio 2012 - 17:52
QUOTE(NakedA @ 2012 08 14, 16:36)

Kas taip rase  smile.gif  ?



kai kas rase.
As palieku sia tema,sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(September_Lady @ 2012 08 14, 16:45)
aš suprantu, kad tau sekasi tai daryti geriau, bet gal būt aš tau tik padėsiu  ax.gif

na taip bijau  tongue.gif prisiskaičiau tavo komentarų ir bijau bijau user posted image
unsure.gif bijai ir tu ane?
***
būtinai paklausk  g.gif


paklausiau....sako slinko kuokstais...bet sako gal ne nuo mirenos..."va kaip dabar kai pasakei tai galvoju kad gal ir nuo jos smile.gif " bet pagere kaskokiu super geru vitaminu is amway 2 paciokus, sako atsitaise....ir svoris didejo...
eeeemmm hmmm....
nu nupliskiu ant sampuno sutaupysiu smile.gif antakiai iskris - dujokaukes nereiks biggrin.gif tiek jau to....
Atsakyti