Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

user posted image
UAB "Henna Girls" periodiškai veikianti pogrindinė ryžųjų pažiūrų nepolitinė grupuotė.
Jos tikslas- šlovinti žolę, kurią "vartojant" aiškiai pagražėja "kailiukas", pakyla nuotaika, sustiprėja pasitikėjimas savimi. Dėl pagerėjusios kraujotakos ir užtikrinto smegenų aprūpinmo deguonimi bei vyraujant aiškiam loginiam mąstymui, šios grupuotės narės sako kategorišką "NE" chemijai ir periodiškai apsilanko sektoje, kur dalijamasi ne tik plaukų dažymosi, bet ir kita gerąja gyvenimiška patirtimi 4u.gif
user posted image
SEKTOS HIMNAS
Sektos narės:
Shana
Miaška
Sulu
(jadzka)
Jadzkiene
kice
ernesin
ragana
olivka9
Selga
user posted image
Atualios nuorodos
Jadzkos surinkta vertingoji medžiaga dažymui: http://www.supermama...?...512992&st=0
Mūsų tarptautiniai "draugai":
http://forums.longha...isplay.php?f=21
https://encrypted-tb...pIAhuYor4x6YAUA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 rugpjūčio 2012 - 13:28
Nereali tema Selgut!!!
Didziulis tau zolinis aciuuuuuuuuuuu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Laukiam visų savų, atsidavusių žaliąjai magijai mirksiukas.gif (gaila, anoj temoj nuorodos į naujus namelius nespėjau įmest unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 rugpjūčio 2012 - 13:39
Selgut, ačiū už naują gražią temą 4u.gif

Šiandien galvojau žolintis - juk ŽOLINĖS biggrin.gif , bet tiek darbų namuos, kad ir patingėjau, paliksiu savaitgaliui... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 08 15, 16:07)
Šiandien galvojau žolintis - juk ŽOLINĖS biggrin.gif , bet tiek darbų namuos, kad ir patingėjau, paliksiu savaitgaliui... smile.gif

Ne schmoll.gif , šiandien reikia švęsti. biggrin.gif
Aš dažysiu kitą savaitę. Atostogos eina į pabaigą, reikia kiek atsišviežint prieš kimbant vėl į darbus smile.gif
Ar Acure koniškės dar negavai?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 08 15, 16:54)
Ne schmoll.gif , šiandien reikia švęsti. biggrin.gif
Aš dažysiu kitą savaitę. Atostogos eina į pabaigą, reikia kiek atsišviežint prieš kimbant vėl į darbus  smile.gif
Ar Acure koniškės dar negavai?

Gavau. Tas pats, kaip ir Giovanni 2chic biggrin.gif - plaukai puručiai puručiai, na tarsi tyčia visi kuria kondiškes plaukų purinimui doh.gif
Dar nepabandžiau Giovanni deeper moisture, irgi turiu, mano merginos tai krykštauja, joms patinka visi kondicionieriai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 08 15, 16:59)
Gavau. Tas pats, kaip ir Giovanni 2chic biggrin.gif 

Va, tai tau doh.gif
Pučiasi ir man jie po jo, bet plaukas minkštesnis, tuom ir džiaugiuosi.
O kad nesipūstų, gal reikia kažko, kas apsunkintų plauką, pvz. Kaaral Basco kondicionieriaus- aš po jo galvos nepakeldavau, plaukai lyg vašku sutepti buvo, tikrai nesipūtė, bet tokie nenuvaldomi, krentantys nuo to svorio į visas jiems patinkančias puses tapdavo -man toks kraštutinumas t.p. nepatiko. schmoll.gif
Dar neatradau priemonės, kuri sumažintų pūtimasis neapsunkindama plauko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 rugpjūčio 2012 - 17:46
Na, mano plaukų plovimas toks: šampūnas, šampūnas, paskui - kondiškė valandai ar ilgiau. Tada aliejukas galams ir ne tik, ir nenuskalaujamas Gliss Kur. Ryte - šlapiom šukom dar padarau tvarką ant galvos, jei nesidaro - dar gliss kuro.
Bet idealios priemonės sau irgi nesu radusi schmoll.gif
Atsakyti
Selga, turėjau dark brown khadi. Ir basmą iš ten pat. Ji nėra smulkiausia,bet smulkesnė už pas mus parduodamą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 08 15, 19:38)
Na, mano plaukų plovimas toks: šampūnas, šampūnas, paskui - kondiškė valandai ar ilgiau. Tada aliejukas galams ir ne tik, ir nenuskalaujamas Gliss Kur. Ryte - šlapiom šukom dar padarau tvarką ant galvos, jei nesidaro - dar gliss kuro.
Bet idealios priemonės sau irgi nesu radusi schmoll.gif

Dukart šampūnas? Kodėl? Kažkada skaičiau, kad dukart šampūnintis nėra gerai plaukui unsure.gif
Giss Kur pas mane jau ilgą laiką stovi ant spintelės, bet nei gera mano plaukuosenai nuo jo, nei bloga. Prieš kelias dienas tvarkydama spintelę ketinau išmest, bet prisiminiau, kaip Tu jį mėgsti ir pagalvojau, kad tegul dar pastovi- suteiksiu gal jam dar kada šansą biggrin.gif

QUOTE(Sulu @ 2012 08 15, 22:28)
Selga, turėjau dark brown khadi. Ir basmą iš ten pat. Ji nėra smulkiausia,bet smulkesnė už pas mus parduodamą 4u.gif

Ir nenutamsino Tau tas dark brownas perdaug? unsure.gif Merginos rašė, kad labai tamsina, o tas tamsumas dar kartu ir raudonumo atspalvį atneša unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 16 rugpjūčio 2012 - 16:25
QUOTE(Selga @ 2012 08 16, 17:24)
Ir nenutamsino Tau tas dark brownas perdaug? unsure.gif  Merginos rašė, kad labai tamsina, o tas tamsumas dar kartu ir raudonumo atspalvį atneša  unsure.gif

Nežinau, nenutamsino gal, man be basmos raudonumas išlįsdavo( žmonės sakydavo, kad mano plaukai raudoni esant atitinkamam apšvietimui).Praeitoje temoje kėliau foto, kur plaukai po tokios procedūros, tamsūs, bet gal padoriai.

anądien dariau taip: paėmiau paprastą chna(pakelinę) sumaišiau su basma iš khadi ir tepiau plaukus. Išploviau ir dar papildomai ištepiau vien basma. Tai gavosi tamsiai, net per daug. Bet raudonumo nėra g.gif Gal reikia palaukti saulės.

Man tai labai gerai padrėkino tokia procedūra: alyvuogių aliejaus kaukė, po jos laveros mangų kaukė( turėjau mėginuką). Plaukai buvo blizgantys, nepasišiaušę, švelnūs, tik truputį apsunkę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 16 rugpjūčio 2012 - 18:00
Aciu,Selgut ,uz namucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gulejau su plauciu uzdegimu(vidury vasaros schmoll.gif ) ,ir net negalvojau apie plauku dazyma,dabar jau pagerejo,manau ant dienu dazysiu. biggrin.gif
Atsakyti