Įkraunama...
Įkraunama...

Kai slegia klausimai...

Mane jau užkniso tie klausimai mad.gif Dar vakas paskambino vyrui uošvienė (vyro mama), atseit pakalbėti apie orą, o iš tikrųjų tai paklausti, tai kada tai kada. Gerai kad mobiliakas išsikrovė ir ryšys baigėsi. Mačiau, kad manajam tie klausimai, net ir motinos, nuotaikos nepakėlė. Tarsi nebūtų daugiau apie ką kalbėti. Man atrodo, kad tarpusavyje ta tema yra kalbėta ir perkabėta, todėl kalbėti su bendradarbiais, mamų pažįstamais, uošvienės kaimynkomis ir pan. visai nesinori. Taip ir knieti atsakyti: ne tavo suš... reikalas mad.gif Kodėl negalima apseiti be kišimosi į šeimos reikalus? Jau tarsi darosi priimta apie alga nebeklausti... O kai susiduri su problema, kada gandras užtrunka, tai jau viskas pradeda nervuoti dry.gif
Atsakyti
atsakyčiau "kai bus, kai reikės, pasakysiu tam, kam reikės" tongue.gif , aišku, tas klausimas savaime užnervins, tai po to pokalbio iškart kažkaip numušt stresą reik pasiruošt wink.gif , sėkmės wink.gif
Atsakyti
nekenčiu šitų klausimų, atrodo, kad visi durni ir taip nesuprastų, kad yra problemų su ,,galėjimu'' turėti vaikų, kai jau 13 metų tų vaikų vis nėra. Tačiau vis dar atsiranda klausinėtojų. Visada norisi labai nemandagiai atsakyti.
Atsakyti
sad.gif mane irgi uzknisa... savaitgali buvo sveciu-giminiu pas tevus. kadangi pusbrolio zmona jau rugpjuti gimdys, tai ir manes uzklause, o kada jus? sad.gif tai as pasakiau, kad tipo as dar mokaus, dar palauksim... negi sakysi, bandom, bet dar nesigauna ir neaisku kada gausis... sad.gif ir aplamai norisi pasakyti -cic, jokiu tokiu klausimu, kad negirdeciau./.. blink.gif
Atsakyti
O as jau tokiu dalyku nebeslepiu. Zinoma nepasakoju kiekvienam ir jei yra proga juokais nusukti tema, tai taip ir padarau, bet siaip jau daug kam apie tas bedas pasakem smile.gif. Kai tik pradejom planuoti del kylanciu tokiu klausimu labai pergyvendavau, daznai isterikuodavau, nenoredavau susitikti ar sveciuotis pas tuos klausinetojus, bet veliau kai jau tikrai zinojome, kad turim problemu, pradejom apie tai atviriau kalbeti. Ir del to nesigailiu, o pastaruoju metu man kartais net norisi visam svietui rekti, na NEGALIM MES sad.gif.
Ka atsakyti, jei dar tiesos sakyti nesinori? Hm, man patiko vienos forumietes atsakymas (kazkur jau cia rase) - Mes dar neuzsidirbome, o kai uzsidirbsim, tai ir nusipirksim (sorry neatsimenu kas tai rase, bet ideja thumbup.gif) wink.gif.
Atsakyti
As tai vis atrandu paaiskinimu,paskutiniu metu tai sakau:Neturim kur gyventi(savo nuosavo ploto)tai kaip ta vaikiuka uzauginti"benamiai"juk esam,jei nupirksit Vilniui buta,tai tada ir bus. wink.gif Bet juk nieks mums nepirks sad.gif ,tai ir atsikabina kuriam laikui

O vat vyro diedukai,jau garsiai pradejo kalbet,"kad gal jus nevaisingas kuris",o mes sakom,viskas mums gerai thumbup.gif ,kai turesim nama,suni,garaza,garaze masina ir dar nebus,tada ir galesit itarineti,kad kazkas cia su tuo vaisingumu,taigi apsidraudem nuo klausinejimu,minimum 5 metam i prieki,bet labai tikiuosi,kad tiek metu neprireiks
Atsakyti
Pilnai jus suprantu merginos,as pirmojo savo 2.gif netekau sad.gif atrode kad apvirto visas pasaulis aukstyn kojom.Galvojau kad stogas visai nuvaziuos blink.gif ,negalejau niekaip su tuo susitaikyti ilgai,kai gatvej pamatydavau 2.gif ,arba nestuke.gif net apsizliumdavau.Mes tik po 5 metuku vel sulaukem 2.gif clap.gif clap.gif clap.gif Pergyvenau labai kad vis nesigaudavo pastoti,galvojau kad jau nebegalesiu buti nestuke.gif daugiau sad.gif ,o pas gydytojus vis bijojau kreiptis,bijojau isgirsti tuos baisius zodzius kaip -jus daugiau negalesit...ar ba kad jum reik gydymo ir panasiai.Sunku budavo paaiskint kitiem kai klausdavo kada busi nestuke.gif ,labai jau heart.gif uzspauzdavo tokie klausimai.Merginos linkiu jum istvermes ir stiprybes wink.gif
Atsakyti
Nusibodo klausytis tu paciu klausimu: kiek vede (a, jau nemazai), ar neplanuojate vaiku, kada turesite, gal jau laukiates? Visa beda tame, kad visiems nepasakosi (zino tik artimiausi), kad turejom persileidima ir bandom is naujo. Prasides paskui gailesciai ir apkalbos. Ir vaidini, kad tau viskas gerai, nes skausmo neisplesi.
Atsakyti
Na o jei turetum vaiku uzknistu klausimai: Tu ka dar maitini(nemaitini)pati?

Tu ka grisi(negrisi)po metu i darba?

Jis ka dar nevaiksto (nekalba, nedaro to ar ano)?

O ko jis toks nemandagus? Jis visada toks nebendroviskas? Ka jis neina(eina i darzeli??) kodel taip prastai mokosi? Kada bus sesute broliukas (arba argi jums dar negana tu triju?) Jusu vaikai ka, neistojo i aukstaja? Kada zenysis? Kada bus anuku? .....

Kvailu ir skaudziu klausimu begales. Jei kokie nesusiprateliai atakuoja jus tokiais klausimais paskyk , kad kai tik nusibraizysite brezinius ir prieminesite vaikucio darymo projekta butinai pasikviesit konsultacijoms ir patariamajam zodziui.wink.gif laugh.gif .
Atsakyti
Kartais reikia dziaugtis, kad mandagiai tokiu dalyku paklausia, nes turiu viena giminaiti, kuris savo marcia, kuri du metus po vestuviu vaiku neturejo, bergzdzia pavadino dry.gif . Bergzdzia, tai dar nieko, o mano pusesere, kuri vaiku neturi 5 metus gavo sausapyzdes pravarde unsure.gif (labai atsirasau uz toki zodi, bet is dainos zodziu neisimsi). Ir tai isgirsti is to paties zmogaus.
Atsakyti
QUOTE (ilja @ 2004 06 22, 22:19)
Kartais reikia dziaugtis, kad mandagiai tokiu dalyku paklausia, nes turiu viena giminaiti, kuris savo marcia, kuri du metus po vestuviu vaiku neturejo, bergzdzia pavadino dry.gif . Bergzdzia, tai dar nieko, o mano pusesere, kuri vaiku neturi 5 metus gavo sausapyzdes pravarde unsure.gif (labai atsirasau uz toki zodi, bet is dainos zodziu neisimsi). Ir tai isgirsti is to paties zmogaus.

Nu mano ex uosvis mane irgi bergzdzia "pakrikstijo" ir paklause, gal jo pagalbos reikia mad.gif Jau buvau ir is galvos ismetusi to seno alkoholiko zodzius, o dabar prisiminiau.
Atsakyti
Mes po vestuviu tris metus tiesiog neplanavom vaiku, tai mano mociute baznycioj zvakes state us mus, irgi galvojo, kad bergzdi esam laugh.gif
O vyras i durnus klausimus atsakydavo: "Ateis laikas, bus ir vaikas" wink.gif
Atsakyti