Įkraunama...
Įkraunama...

ASDA

Sveikos mirksiukas.gif Perziurejau temas,lyg ir tokios neradau... g.gif Ar teko uzsisakineti is cia?Kokie atsiliepimai?Ar atitinka dydziai?Kaip kokybe? smile.gif
http://direct.asda.c...default,sc.html
Atsakyti
na asda prekiauja George dizaineriu komandos rubais, (beje,jie ir Next'ui dali kuria)...Rubai kokybiski, vaikiski man kiek didinti, suaugusiuju atitinka, nesiojasi ir skalbiasi puikiai...Gera kokybe uz gera kaina...Tik tiek,kad bent UK tai kas didele tikimybe prasilenkt ta pati vilkinciais pilieciais biggrin.gif
Atsakyti
Tai kadangi esu Lietuvoj,cia ne problema biggrin.gif
Papildyta:
Tai kadangi esu Lietuvoj,cia ne problema biggrin.gif
Atsakyti
O man tai ne schmoll.gif Nuotraukose kai kurie dalykai dar graziai atrodo, o parduotuvej pamacius ta pati ruba kabanti, tai tokia piguma matosi. Pigios medziagos ir pasiuvimas. Kaip skalbiasi nezinau, nes nieko taip ir neteko nusipirkt. Pirkciau kazka nebent kasdien po namus trint. smile.gif
Atsakyti
o man visai patinka esu isigijusi dukrai pora sukneliu graziu ir sau rankenuka maza;)
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Bet kokios užuominos apie pirkimą/pardavimą/dovanojimą/mainymą laikomos skelbimais.
Skelbimam skirta Skelbimų lenta..
Atsakyti
Šie rūbai man irgi nelabai, sau kiek turėjau megztinių labai greit nusiburbuliavo ir tokie kaip nešioti keletą metų atrodo, nors nešiota minimaliai.
Patinka ten vyriškos maikutės, tokios švelnios, kokybiškos medvilnės, vaikų rūbeliai 4u.gif
Atsakyti
Man irgi nepatinka suaugusiuju George drabuziai.Va vaikam ,tai gerai,vistiek greitai isauga
Atsakyti
Patalynė tai ten superinė
Atsakyti

Gal kas gali pakomentuoti?

Kaip dabar su George pakeitimais, kaip jie čia pradėjo skaičiuoti, kiek ima nuo sumos procentų niekaip nebesuprantu?

https://global.georg...default,sc.html

Atsakyti
Atsakymas del mokesciu:
With regards to the Taxes, please be advised that to comply with EU Regulations around cross-border trade, we are required to pay local sales tax, not UK sales tax for any products which we deliver to any EU country outside the UK.

Although the prices on our site reflect UK sales tax, at the point of checkout we refund UK sales tax (shown as Domestic Tax Deduction) and then charge the local sales tax (shown as Taxes).

For most clothing items the local sales tax across the EU is very similar to that of the UK, however the UK applies a 0% sales tax on most baby & children's clothing, this does not apply to other EU countries, hence if your basket contains these items, the value of sales tax you pay has increased by the local sales tax %.

Prideda pvm
Papildyta:
Aš pirkčiau ir su mokesčiais, kadangi skubiai reik daug vasarinių rūbų vaikui. Bet yra kita bėda, neleidžia net atsiskaityti - paskutiniam žingsnyje išmeta klaidą, jog problema su apmokėjimu ir viskas unsure.gif taip gaila, gerai apsipirkti buvo galima asdoj...
Atsakyti