Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam....


user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
Myliu ir labai noriu būti šalia...
Graži diena. Bet tas grožis nieko vertas, kai Tu toli...
Man reikia artumo... To, kurį suteiki žodžiais \"myliu Tave\"...
Man reikia Tavo jausmo... To tikro jausmo, kurį turi...
Man gera tiesiog žiūrėti Tau į akis.. Meilės kupinas akis...
Man gera tiesiog, kai Tu tyli.. Ir negali pasakyti, kad myli, bet nori...
Man gera žinoti, kad esi šalia, nors iš tiesų Tu toli...
Man gerai, kai Tu sakai, kad nori manęs, nors ir penkta valanda ryto...
Man gera su Tavim šnekėti visą naktą ir kitą rytą nejausti nieko... Tik meilę Tau...
Man gera šnekėti atvirai apie viską ir žinoti, kad supranti...

user posted image

user posted image

user posted imageuser posted image
Fabula
Spindulėlė
oksaniuksxxx
*Grazina*
rinann
janneta
Kasiopėja
Paciute
L'inoma
afi
Giedre.vs
sauluciukas77
Renatele0202
zilile.c
Trakva
Taurė27
Neriliene
[/b][/i]

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paciute: 18 rugpjūčio 2012 - 22:18
Kaip visada - gražu wub.gif Ačiūūū, už gražią naują vietelę paplepėjimams ir už tai, kad priimėt 4u.gif
O Švedijoje norėjau aš gimdyti, bet vyras sakė važiuok namo, ten visi savi ir kalba sava, nes švedų nemoku, kalbam angliškai. Ir šiaip sako, man ramiau bus, kai gydytojai viską apie tave žinos ir kai artimieji bus šalia, o pakentėsim biškelį, grįšiu ir aš, tai ir patikėjau jo šventu žodžiu ax.gif wub.gif Jei vyras ras darbą čia, liksim LT, jei ne - pavasarį mausim svetur jau tryse wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neriliene: 18 rugpjūčio 2012 - 22:38
Registras 4u.gif Super paciute wub.gif
Atsakyti
registras naujuose namuose, aciu statybininkei 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ačiū už naują temukę. Mes tai šiandien ilsimės nuo aktyvaus poilsio. Vakar taip nusivarėm nuo kojų, bet jau įspūdžių kalnai. Šiandien pirma diena kai lyja. Bet tikiuosi pamatysim gyvūnų safari ir zoologijos sodą.
Atsakyti
O aš sriubytės išsiviriau ir lovoj vartaus, dar galvoju reikia pyragą obuolių išsikepti ir prie tv wub.gif Nuvargus jaučiuos, daug kleckutis atima jėgų iš manęs, stiprus auga wub.gif Nugarą laužo, kai ilgiau pastoviu.. tai šiandienai darbai telikę tik keli, pyragas ir manikiūras - pedikiūras biggrin.gif Leisiu pailsėti ir sau ir mažyliui, nors darbų yra, bet aaaaai, spėsiu.. bigsmile.gif biggrin.gif
Gražaus sekmadienio mamukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2012 08 19, 12:50)
Sveikos, ačiū už naują temukę. Mes tai šiandien ilsimės nuo aktyvaus poilsio. Vakar taip nusivarėm nuo kojų, bet jau įspūdžių kalnai. Šiandien pirma diena kai lyja. Bet tikiuosi pamatysim gyvūnų safari ir zoologijos sodą.

Labas Giedrut, nu bet jau nuo foto neišsisuksi, gausi ir mums perteikt dalelę tų įspūdžių mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Neriliene @ 2012 08 19, 13:01)
O aš sriubytės išsiviriau ir lovoj vartaus, dar galvoju reikia pyragą obuolių išsikepti ir prie tv  wub.gif  Nuvargus jaučiuos, daug kleckutis atima jėgų iš manęs, stiprus auga  wub.gif  Nugarą laužo, kai ilgiau pastoviu.. tai šiandienai darbai telikę tik keli, pyragas ir manikiūras - pedikiūras  biggrin.gif  Leisiu pailsėti ir sau ir mažyliui, nors darbų yra, bet aaaaai, spėsiu..  bigsmile.gif  biggrin.gif
Gražaus sekmadienio mamukai  4u.gif

Nieko nieko čia dar tik pradžia, susitaikyk su tuom kad kuo tolyn tuo sunkyn mirksiukas.gif Mano planuose irgi obuolių pyragas, bet kol kas neturiu nei obuolių nei sviesto, galvoju kad reikia mauti link parduotuvės g.gif
Atsakyti
Parsikraustau ir as biggrin.gif
Neriliene,as irgi siandien pyragiuko noreciau prasimakaluoti bigsmile.gif
Seip as pudingo nevalgau ,bet kad dejau tai dejau ,visas pilvas aptiskes net lotuliukas.gif
Giedre,lauksim foto wub.gif man specialiai zirafa is arti lotuliukas.gif
Atsakyti
Įmesiu foto. Sigulda labai graži. Vakar blūdijom miškais iki kalno kur raganas nustumdavo, tada matėm natūralius krioklius. Tada važiavom su tokiom kėdėm nuo kalno, Gabija varė su tokia mašinyte, supomės paskutiniame Baltijos šalyse apžvalgos rate. Tada ėjom į Tarzanų parką. Adrijai taip patiko. Vakarą užbaigėm Cesyje. Ten toks įdomus miestukas, korėmės į varpinę, apėjom pilį, toks šalia gražus parkelis su tvenkinuku, gulbėmis ir antimis. Dar matėm kitą parką su rožių sodu, juodom gulbėm ir fontanais. O vakarą užbaigėm prie spalvingo fontano, kuriame Adrija išsimaudė.
Atsakyti
Registruojuos naujuos namuciuos smile.gif Aciu,paciute 4u.gif
O man Neriliene,tokiam laike buvo pats jegu antpludis.Tik jau nuo 7 menesio jauciaus niekam tikus biggrin.gif Bet cia matyt kiekvienai skirtingai smile.gif
Atsakyti
user posted image

Mano vyresnėlė prie Siguldos pilies. Tik foto labai patiko todėl įmečiau, nes pilis nesimato smile.gif

user posted image

Gėlynėlis thumbup.gif

user posted image

blush2.gif su Adrija

user posted image

Vaizdas iš Turaidos pilies. Čia tik fragmentas


user posted image

Smėlio olos. Yra likę fragmentai užrašų septyniolikto a.

user posted image

Labai siaura smėlio ola, kur per karą slėpėsi valstietis Petras.

user posted image

Tarzanų trasos mažiems vaikams.

Adrija Cesyje prie fontano

user posted image
Atsakyti

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
janneta 122
Spindulėlė 96
rinann 84
oksaniuksxxx 81
sauluciukas77 52
afi 50
paciute 42
Giedre.vs 32
zilile.c 11
Neriliene 11
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paciute: 19 rugpjūčio 2012 - 13:45