Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių vaikų krikštatėviai esat?

Esu 1 krikštasūnio (trečioko) mama kol kas rolleyes.gif , bet matomės su juo, nors ir gyvenam tam pačiam mieste, į metus 3-4 kartus, kadangi jo interesai dabar -kompas, o aš namie neturiu kompo ir nepatinka man toks nesveikas pomėgis, sudėtinga jį kuo sudomint, matomės rečiau rolleyes.gif ...be to, vaikas padykęs, mano vyras ne bet kur ir ne bet kada nori jį imt su savim, tenka pakovot dėl to g.gif , bet aš krikštasūnį myliu, kai tik galiu, veduos į teatrą, važiuojam į Trakus, va, dabar važiuosim į Kauną pasižvalgyt, vedžiaus į boulingą, bet sąžinė graužia, kad per retai unsure.gif ...tai vaikai kol paaugo, buvo ir taip sunku, tai dar vienas nėštumas-jau jaučiuos kaip meškutė rolleyes.gif
Kokie jūsų santykiai su jūsų krikšto vaikais ir kokie buvo su jūsų krikštatėviais?
Mano krikštatėviai puikūs žmonės, nors matomės irgi tik per šventes, bet bet kada prireikus pagalbos-padės, dovanos labai dosnios rolleyes.gif ...
Atsakyti
As turiu kriksto dukryte. jai dar tik 1m. ir 5 men. Mazyte, bet labai fainute. Visada aplankome su dovanomis per sventes, bet manau, kad vaikui labiausiai reikalingas demesys, o ne nuolatines brangios dovanos, pinigai. Pinigais, daiktais, vaiko simpatijos ir meiles nenupirksi. Zinoma, noreciau dazniau matyti, bet del laiko stokos aplankome ja kas 3-4 men.
Atsakyti
Turiu du krikštavaikius. Krikštasūniui 8 metai, jo krikšto mama tapau labai jauna ( 17 metų). Krikštaduktei 2,5 metų, ji musu su vyru bendra krikštaduktė. Dažniausiai aplankau krikštavaikius per šventes, kartais susibėgame ir dažniau. Norėtusi dar dažniau, tačiau gyvenimo tempas diktuoja savo sąlygas (darbas, mokslas, šeima). Krikštasūnis turi vyresnįjį brolį, su kuriuo dažniausiai leidžia laiką. O krikštaduktę dar kol kas augina mama pati, taip kad jos abi leidžia laiką kartu. wink.gif
Su krikšto tėvu nėra artimi ir šilti santykiai, jo tikriausiai nemaciau jau kelis metus. O ir anksčiau atvažiuodavo tik per gimtadienius. Dažniausiai tekdavo pasimatyti tik kaime pas senelius, nes jis yra mano mamos brolis. g.gif O štai krikšto mama man yra kaip antroji mama, kuria labai myliu wub.gif Ji ir po šiai dienai visada pasveikina mane su gimtadieniu, aplankė gimus mano mažajam ir tarp mūsų yra labai artimi ir šilti santykiai thumbup.gif
Atsakyti
Turim 1 krikštasūnį. Jam 10 metų. Aplankom bent jau kartą metuose per jo gimtadienį, nes gyvena kitam mieste ir nelabai išeina palakstyti. O va šiemet nenuvažiavom į vaiko gimtadienį blush-anim-cl.gif (nėštumas padarė savo). Graužia sąžinė, kad retokai matomės, bet yra kaip yra.
Su savo krikštatėviu ir jo šeima matausi labai dažnai. Jis mamos brolis. Vos ne kiekvieną savaitgalį tenka pasimatyti, nes iš savo pusės giminų (be tėvų žinoma) daugiau nieko šalia neturiu.
Su krikšto mama kol buvau vaikas susitikdavom vasara. Atostogaudavau pas ją kaime. Po vestuvių santykiai atšalo, nes ne tik kad neatvažiavo, bet net nesugebėjo paskambinti ir pasveikinti. mad.gif Tai jau 6m. aš tiesiogiai su ja nebendrauju. Per savo tėvą (jis jai brolis) sužinau paskutine naujienas.
Atsakyti
Kai susipazinau su savo busimu vyru, jis turejo krikstasuni. Mes daznai ji lankydavom, lepinom. Kai toje seimoje gime kitas vaikas pakviete mus abu krikstateviais. Sako gi atsisakyti negalima. Sutikom. Nors labai keista buvo, kad abieju vaiku tas pats krikstatevis. Vyresnelio paklause ar jis sutinka, tai jis atsake, kad maziukas bus labiau nuskriaustas nes tik viena kriksto mama tures (kadangi mane jis irgi kriksto mama laiko). Kol mazylis dar mazas, tai nieko paskui nezinau kaip pasidalins. Neseniai mano brolui gime vaikutis, mus kriksto tevais kviecia. Rudeni krikstynos. Vyras uz galvos griebia, sako daug atsakomybes.
Manau, kad geriau, kai krikstateviai vyras su zmona. Daugiau demesio gauni. Su savo krikstatevu labai geri santykiai, o krikstomotinos beveik nepazystu.
Atsakyti
Su vyru pakrikstijom viena berniuka. Nu bet kadangi jis su sese dvyniai, tai jauciames lyg turedami 2 krikstavaikius. Nuostabus vaikuciai. Tolokai nuo ju gyvenam, todel matomes reciau nei noretume...
Atsakyti
as kriksto mama dviem savo seses vaikams- matausi labai daznai, netoli gyvenam viena nuo kitos; ypatingo demesio ar dovanu kiekvieno susitikimo proga netempiu, bet ypatingomis progomis ar per sventes tai bunu gera krikstamote- su dovanom ir pan. smile.gif
Atsakyti
Aš esu dviejų mergaičių krikštamotė: viena mano sesers dkra(matausi labai dažnai, į savaitę po kartą ar net dažniau, nes gyvename viename mieste), o kita yra mano pusserės dukrytė. Su ja matomės retokai, nes gyvenam skirtingose miestuose, tai susitinkam 3-6 kartus per metus. Oi kaip man nesmagu dėl to blush2.gif blush2.gif blush2.gif , bet pataisyti situacijos kolkas tikrai negaliu, nes pati auginu dar net metukų neturintį mažylį. 4u.gif
Atsakyti
Kol kas neturiu nei vieno....
Tačiau per šias Vėlykas nusimato. Turėsiu krikštasūnį thumbup.gif
Atsakyti
Kol kas dar neturiu ...
sad.gif
Atsakyti
ESU DVIEJU MERGAICIU KRIKSTO MAMA VIENA LABAI ISDYKUSI SVIESIAPLAUKE GARBANĖ EMILĖ nail.gif 2001M. JI YRA MANO GERIAUSIOS DRAUGĖS DUKRYTĖ. KAROLINA 1991M. tease.gif SUPER MADISTĖ, JI SIAIP YRA DAR IR MANO PUSESERĖ. ABI JAS LABAI MYLIU IR VISADA SVEIKINU SU SVENTEM.PV SU GIMTADIENIU, KALĖDOM, VALENTINO DIENA, VELYKOM, NORS PO MAZA DOVANELE.
Atsakyti
As esu vieno berniukio kriksto mama, o jo mama turi dvi krikstadukras vienai 15 o kitai tik 2 biggrin.gif
Mano fainulkui 2,5 metuku! labai "kietas" vyras auga thumbup.gif
Atsakyti