Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Laba diena. Ar daug pinigėlių išleidžiate pirkdamos drabužėlius vaikučiams? Kur perkate? Į ką atkreipiate dėmesį?
Atsakyti
Aš tai savo mažylei išleidžiu tikrai daug. Atmintinai žinau visas kolekcijas Čipoline Mada vaikams ir Bimbo parduotuvėse. Šiaip perku tai kas patinka man ir atrodo praktiška. Nors dabar labai mažai drabužių yra tikrai praktiškų. Daugiausiai pas visus pardavėjus lenkiški drabužėliai, Voicek firmos. O batai iš Bartec. Vienžo: cry.gif
O šiaip tokios parduotuvės,kad man viskas patiktų,tikrai dar neradau.
Atsakyti
Iki kokių 10 menesių pirkdavau naujus drabužėlius iš vaikiškų parduotuvių. O jie kainuoja labai daug. Žieminė striukė, pvz., 160 litų, batukai apie 100 litų, šliaužtukai 15-20 litų, megztukas 40-60 litų ir pan. Bet, kaip pavasarį pamėginau vaikui užvilk rudenį pirktą striukę, o ji jau buvo maža, o parduotuvėja nauja tokia kainavo 120 litų, tai susinervinau, nuėjau į "Maksimą" ir nupirkau vaikui velvetinę striukytę už 35 litus. Panešiojom gal porą mėnesių. Kaži ar rudenį beįlysim. O šiaip labai gražių naujų rūbelių (su etiketėmis) ir ypač kokybiškų galima rast "second hand" parduotuvėse ar prekyvietėse. Antram vaikui tikrai nebepirkčiau tokių brangių rūbų iš parduotuvės, nes tikrai neverta, juk išauga per tris keturis mėnesius, o rūbai lieka kaip nauji.
Atsakyti
As savo mergytei visus drabuzelius perku padevetus, nes nauji labai brangus, o ten randu kokybiskus, geros firmos ir beveik naujus. Tiesa pirmus batukus tai nupirkau naujus, taip esu nupirkusi naujas kepurytes ir pirstinaites. Taciau visa kita perku padevetose parduotuvese
Atsakyti
tiesa pamirsau pasakyti kad taip pirkdama isleidziu nelabai daug palyginus su naujais, o pirkdama atkreipiu demesi kad butu drabuzeliai is medvilnes smile.gif
Atsakyti
Didžiąją dalį aš taip pat perku padėvėtuose rūbuose. Naujų rūbelių perku nedaug. Be to, ir pinigėlių susitaupo, juk vaikelis greitai viską išauga. Gaila, kai naują rūbelį panešioja porą kartų ir žiūrėk, jau mažas. doh.gif
Atsakyti
O aš noriu paskųsti Bartex batus - rudenį iš naujos kolekcijos nupirkom žieminius batus - visada žiūriu, kad būtų odiniai, su natūraliu kailiu - tokius ir pirkom. Bet kokybė siaubinga - pagal dydį gal dar tiktų nešioti ir kitą žiemą, bet batai leidžia vandenį (perėjus per sniegą vaiko kojos būna šlaput šlaputėlės) o ir atrodo klaikiai (ir taip po vieno sezono). O sumokėjom kiek pamenu 239 Lt. Kaip vaikui, manau, pakankamai (tiesa jos kojos 39 dydis). Tai žiemos pabaigoje teko naujus dar vienus (ne Barteko) pirkti - juk nevaikšios vaikas šlapiom kojom ligos ieškodamas. Daugiau šios firmos batų tikrai nepirksiu, nes su tokia savo kokybe pagal kainą jie per brangūs.
Atsakyti
Nepirkau beveik nei vieno rūbelio. Taip jau nutiko, kad brolio vaikas 6 men. vyresnis uz mūsų, tai viską ką išauga, atiduoda mums thumbup.gif .Parduotuvėse perku tik kepurytes, manau ir batus pirksiu. Šiaip, pati sau rūbus perku visur: ir firminėj parduotuvėj, ir "sekand hende", ir turguj, tai ir vaikui pirksiu, kur pamatysiu tai ko reikia. biggrin.gif
Atsakyti
Aš daugiausia rūbų pirkau pirmam vaikui, antram - liko nuo brolio. O mažoji gauna "palikimą" nuo antros eilės pusseserės. wub.gif Ir dabar mūsų mažasis brolis daugiausia nešioja išaugtinius brolio rūbus. ax.gif Vaikai labai greitai išauga drabužius, todėl manau naujus ir brangius verta pirkti, jei planuose - lialiukas. Išimtis avalynė mirksiukas.gif
Atsakyti
perku visur, kur pamatau ka nors verta demesio.
nemazhai kudikiniu drabuzhiu mano vyresnelis paveldejo ish mano draugiu, mama prineshe ish labdaros, shi bei ta pirkau ish korlejos, taip pat, maximoj, rimi, vaiku prekese shiaures miestelyje. antrasis vaikas daugeli drabuzheliu paveldejo ish brolio. neretai apsiperkam panavezhy, kai nuvazhiuojam pas senelius.
vilniuj specializuotose vaiku parduotuvese dazhnai brangoki drabuzhiai, paprastai lenku gamybos. lenkishki gana belviltishki, bet ir tarp ju galima rasti kokybishku.
shiai vasarai vyrukams labai kokybishkus dzhinsus ir vasarines kelnes pirkau zaza (turku gamybos), baltinukus, apatini trikotazha, kojines - utenos trikotazhe. dzhemperius - aprangoj, batus - bama parduotuvej.
prikdama renkuosi naturaliu medzhiagu, patogius, kokybishkus drabuzhius - ir, be abejo, tokiu spalvu ir stiliaus, koks patinka man ir vaikams.
Atsakyti
Perku is forumo padevetus, BHS parduotuveje thumbup.gif , brolis atveza is uzsienio thumbup.gif
Atsakyti
Pirmus pora mėnesių viską pirkau iš firminių paduotuvių. Dabar sūnų apipirkinėju visur, priklauso nuo prekės. Pvz. smelinukus, pėdkelnes ir šliauštinius perku Čipoline, Vaikų madoje, Vaikų pasaulyje ar Maximoje. O visus viršutinius rūbus perku tose "nebrangi stilinga apranga" parduotuvėse kur su etiketėmis - daug sutaupau thumbup.gif . Tik avalynei negailiu.
Atsakyti