Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi vaisiaus "drebuliukai" įsčiose

labukas dar karta visoms busimoms ir esancioms mamytems! 4u.gif

gal jus galetumet man toki "fenomena" paaiskint, nes jau mums su vyru neramu darosi.. esu 8 men. nescia, viskas puiku, tik tas staigus keistas drebejimas(trunkantis 2-3 sekundes) mano pilvelyje mane neramina, koki karta per diena. Tas drebuliukas tikrai ne leliaus pasispardimai, kazkoks labai staigus, nevaldomas. Toks jausmas, kad vaikiuka meslungis trauktu(drebuliukas lyg ir toj pusej ,kur jo kojytes).. blink.gif bet labai greitai praeina.. vyras vakar kaip tik ranka uzdejes ant pilvuko laike ir kaip tik tuo momentu tas drebuliukas atsirado, tai taip issigando, ar su vaikiuku viskas tvarkoj.. ir man tuo paciu neramu pasidare.. jausdavau ji ir anksciau, bet galvojau nieko tokio. Kas tai galetu buti?? gal as ko nezinau?
taip neramu pasidare.. verysad.gif
tad prasau jusu pagalbos, mamytes, gal kas irgi ka panasaus isgyvenot? g.gif

labai laukciau jusu atsakymu 4u.gif
Atsakyti
Man irgi taip būdavo. Nelabai kreipiau dėmesio mirksiukas.gif Užsiminiau apie tai daktarei, tai ji tik nusijuokė unsure.gif Nežinau ar čia susiję, bet pagimdžiau 37sav g.gif Bet manau, kad nesusiję, nes pas mane kitų bėdų buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2006 05 01, 23:14)
Man irgi taip būdavo. Nelabai kreipiau dėmesio mirksiukas.gif Užsiminiau apie tai daktarei, tai ji tik nusijuokė unsure.gif Nežinau ar čia susiję, bet pagimdžiau 37sav g.gif Bet manau, kad nesusiję, nes pas mane kitų bėdų buvo mirksiukas.gif



dekui uz atsakyma.

gera bent tiek suzinoti, kad man taip nevienai.. 4u.gif
Atsakyti
Vakar kaip tik vyrui sakiau, kad keistai ten lelius sujuda kartais g.gif ne tai nusiciaudi, ne tai sudreba unsure.gif , bet nemanau, kad tai ka bloga reikstu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vaikas taip daro nuo kokios 24 savaites, tik ne viena karta per diena, o 7 kartus ir po 2-5 kartus is eiles irgi po 3-5 sekundes, o kaip pilvas juda thumbup.gif , kaip siaubo filme biggrin.gif blink.gif
Net nesusimasciau, kad tai gali buti blogai ar gerai, tiesiog vibruoja lotuliukas.gif Mes su vyru taip juokiames visa laika, o jei gydytojai pasakyti, tai manau, kad ja irgi prajuokinsime. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
As manau, kad taip pat vaikas daro vos gimes. Tik mes sito nejaucame, o matome ir nesusimastome, kad pilve jis elgesi taip pat g.gif
Manau, kad mes jauciame tokia vibracija, nes vaikas kojitemis judina, na, zinote, kaip kiudikiai megsta daryti, ypac kai dziaugiasi, atrodo, kaip sakant, kad is kailio issiners lotuliukas.gif
Atsakyti
Man ir taip būna, bet net nepagalvojau, kad taip neturėtų būti... Manau, kad čia viskas ok, tiesiog vaikas taip juda ir tiek smile.gif . Man net juokinga kai pilvas taip smarkai suvibruoja, į visas puse sulinguoja tongue.gif
Atsakyti
gal tuo metu siusiuka daro? mirksiukas.gif as kazkaip taip pagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
mano lėliukas irgi "vibruoja" biggrin.gif
Atsakyti
Apsiraminau,nes jau ir man neramu buvo,kad mano mazaja kazkokie traukuliukai istinka unsure.gif Tai jei pas dauguma cia taip,tai reiskia viskas tvarkoj ir galiu ramiai laukti savo maziukes wub.gif
Atsakyti
Maniske irgi linguodavo! taip juokinga budavo...
Agapi, tai kada tave sveikint galesim???
Atsakyti
pajunta lelius kai su juo bendrauji tik prilieti ranka pilvuka ziurek kai prades kruteti drebeti manau taip turi buti jei nereguotu butu blogiau nestuke.gif
Atsakyti
na ir as buvau sunerimus del tu traukuliuku..
truputi vaizduote buvo isijungus tai atrode, kad vaikui buvo virkstele apsisukus, jis duso ir traukaliojosi nuo to.. nu ziauriai cia pas mane ta vaizduote suveike, bet tikiuosi viskas bus gerai, nes jau ilga laika tai tesiasi, o echo rodo kad viskas ciki piki su ta virkstele wub.gif

p.s. bet jausmas tai tikrai ne kaip paprastu spyriuku..
Atsakyti