Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų žaidimai

Sveikos,

gal kas gali pasidalinti gražia patirtimi, organizuojant krikštynas. Kadangi už kelių mėnesių būsiu krikštomama, labai ieškau visokių krikštynų žaidimų, kad ir svečiams būtų linksma, ir, kad krikštynos netaptų vien tik pasedėjimu prie stalo.

Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Būtų išties smagu,kad pasidalintumėte idėjomis smile.gif Aš pvz. sugalvojau,kad svečiai gali paeiliui vaidinti be žodžių kokį nors animacinio filmuko personažą ar šiaip kokį daiktą, gyvūną, o likusieji turi atspėti, ką aktorius vaidina. Taip pat jei švenčiama lauke galima pripūsti balionų ir pasiėmus kokią lazdelę ar šiaip kokį pagalį juo mušinėti balioną iki finišo juostos, tas kas pirmas, tas nugalėtojas smile.gif Tai tik atrodo lengva o iš tiesų patikėkit dar ir kaip keblu smile.gif Ypač kai reikia skubėti. Taip pat galima padaryti trąsą su kliūtimis, kurią dalyviai turi įveikti šuoliuodami įlipę į bulvių maišus smile.gif Lauksiu ir Jūsų idėjų 4u.gif
Atsakyti
Bulviu zaidimas
Reikes bulviu(bulves turi buti kuo apvalesnes) ir pedkelniu (galima senas,suplesytas naudoti mirksiukas.gif )

I viena pedkelniu koja imetam bulve o su kita koja aprisam tas pedkelnias aplink liemeni, kad ta bulve kabetu tarp koju kokiu sprindziu nuo zemes pakilus, cia zmogui stovint.Kita bulve padedam ant zemes,su ta bulve kuri prirista be ranku pagalbos zmogus turi nuridenti bulve iki finiso linijos,musant su ta bulve kuri prirista ant juosmens i ta, kuri ant zemes,Judesiai buna laabai seksovi nes pritupus reik siubuoti klubais i prieki ir atgal, kad isiubuoti ta bulve kuri prirista .Juoko buna visiems.

Atsakyti
Čia ne mano mintis, bet perskaičiau (berods "Krikštynų scenarijus" temoje) tai galiu gal ir čia parašyti (tikiuosi šio žaidimo autorė nesupyks, kad jį čia afišuoju).

O žaidimukas "Pasaka" vadinasi.
Reikia pasiruošti kokią nors neilgą pasakėlę, kad joje būtų (geriau kad kuo daugiau, jei svečiuose turėsite daug svečių) veikėjų. Tada ant mažų popieriaus lapelių surašote visus veikėjus (gali ir ant kelių lapelių būti tas pats veikėjas). Ir prieš skaitydama pasaką duodate visiems svečiams įsitraukti po lapelį. Kai pradėsite skaityti kiekvienas išgirdęs savo veikėjo vardą (t.y kas jo lapelyje parašyta), turi atsistoti ir palinkėjimą vaikučiui pasakyti (arba dar ką nors galima kitką sugalvoti).
ta mamytė, kuri šį žaidimuką siūlė rašė, kad labai būna įdomu, kai yra keli tie patys veikėjai, tai kai kuris nesureguoja, kad jau reikia linkėjima sakyti, arba kai keli vienu kartu atsistoja ir t.t.

Gal patiks pabandykit.
Mūsų šventė dar kolkas neįvyko, tai kolkas šito žaidimuko neišbandėm. Bet manau, kad tokį žaidima (jumoro forma) galima ir per suaugusiųjų gimtadienius žaisti.
Atsakyti
Dar vienas toks ne stalo žaidimukas. (geriau jei lauke vyksta, nors galite ir kambaryje ar salėje, jei vietos turite).

davėme visiems po balioną (nepripūstą), tada juos pripūtė, po to daviau plastikinęs batmintono raketes (jas irgi reikia turėti, aš už 3poras rakečių "Jonelio kieme" sumokėjau 3Lt). Ir tada stoja visi prie starto ir turi vienas kas greičiau ir kas greičiau atmušinės tą balioną iki finišo. Patikėkit, ne taip jau baisiai lengvai jie mušinėjasi ten kur nori.

Visai linksma buvo.

Atsakyti
Sveikos,
čia vestuvinis toks stalo žaidimas ar juokas, kaip pavadinsit - nepagadinsit, bet tinka ir krikštynom:
Reikės teniso kamuoliukų lotuliukas.gif
Svetys, norintis pasakyti rimtą linkėjimą, eilėraštį ar pan. įsideda į burną kamuoliuką ir sako. Juoko būna nerealiai.. pabandykit thumbup.gif

labai patiko bulvių žaidimas, kurį parašė lasisa 4u.gif reikės išbandyti..
panašų teko žaisti, kai pririšamas ant siūlo tušinukas tarp kojų ir reikia jį įkišti į butelį, judesiai seksovi lotuliukas.gif

Linksmybių visoms 4u.gif


Atsakyti
Aš per krikštynas padariau viktoriną. Prizai- barškutis (muzikinis centras), vaikiškas šaukštelis (virtuvinis kombainas) ir t.t. kiek fantazija neša, svarbu įspūdingai prizą pristatyti. Klausimai iš vaiko gyvenimo: ką vardas reiškia, kada pirmą kartą paragavo košės ir t.t., atsakymai buvo krikštynų laikraštyje. Visiems labai patiko. Kuo daugiau prizų sugalvosite, juos originaliai pristatysite, tuo linksmiau bus, o ir eilinis svečias iš krikštynų su dovanėle grįžęs, bus nepaprastai patenkintas.
Atsakyti
Vieną žaidimą pasakojo, pabandysiu atgaminti. Sorry, jei nerišlus jis gausis, bet idėją galima pritaikyti ir transformuoti taip, kaip patinka
Labai greitai sužaidžiamas. Paruošiama daug smulkių daikčiukų, bet kad tiktų vaikui pagal lytį: mašinėlė, namukas ir tt. Pačios prigalvoti galit. Ir...duodama visiems suaugusiems traukti po vieną. Ir po to kiekvienas rodo, ką išsitruakė, o vedanatysis komentuoja. Pvz, tas, kas išsitruakė mašiniuką tas ateityje jį ir dovanos vaikui. Na kažkas panašaus. Čia reikia pasukti galvą, kaip žodžiais apvolioti ištrauktus fantus.
Papildyta:
Na čia ne žaidimas, bet aš galvoju taip padaryti baigiant šventę (tikiuosi svečiai visai girti nebus, nes to ir nenoriu daryti - nugirdyti). Išdalinti helio balionus, tegul su markeriu kiekvienas užrašo ko linki vaikui ir po to visi paskaito paliknėjimus ir paleidžia balionus.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 09, 20:08)
Vieną žaidimą pasakojo, pabandysiu atgaminti. Sorry, jei nerišlus jis gausis, bet idėją galima pritaikyti ir transformuoti taip, kaip patinka
Labai greitai sužaidžiamas. Paruošiama daug smulkių daikčiukų, bet kad tiktų vaikui pagal lytį: mašinėlė, namukas ir tt. Pačios prigalvoti galit. Ir...duodama visiems suaugusiems traukti po vieną. Ir po to kiekvienas rodo, ką išsitruakė, o vedanatysis komentuoja. Pvz, tas, kas išsitruakė mašiniuką tas ateityje jį ir dovanos vaikui. Na kažkas panašaus. Čia reikia pasukti galvą, kaip žodžiais apvolioti ištrauktus fantus.
Papildyta:
Na čia ne žaidimas, bet aš galvoju taip padaryti baigiant šventę (tikiuosi svečiai visai girti nebus, nes to ir nenoriu daryti - nugirdyti). Išdalinti helio balionus, tegul su markeriu kiekvienas užrašo ko linki vaikui ir po to visi paskaito paliknėjimus ir paleidžia balionus.

Su balionais tai aš žadu padaryti taip po krikšto prie bažnyčios bigsmile.gif O prie stalo sugalvojau tokį linksmą susipažinimo žaidimėlį. bigsmile.gif Surašiau ant atskirų lapelių apie kiekvieną svečia,na pvz,ką jis mėgsta,kuo užsiima...Skaito kiekvienas ne apie save,o paskui visi turi atpažinti kas tai g.gif Na dar toks žaidimėlis irgi prie stalo:svečiai turi sugalvoti rišlų sakinį kad kiekvienas sekantis žodis prasidėtu iš vakučio vardo raidžių iš eilės bigsmile.gif
Atsakyti
Mes buvome vestuvėse, tai man labai patiko vienas žaidymėlis, manau tiks ir krikštynų progai. Surenki kuo daugiau porų( vyras ir moteris), moterim duodi po 8-10 skalbynių segtukų ir jos ant savo rūbų bet kokiose vietose juos susisegioja. Vyrams užrišamos akys, sukeičiamos moterys vietomis ir vyrai turi kas greičiau surasti visus segtukus. Juoko buvo iki ašarų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 09, 07:06)
Mes buvome vestuvėse, tai man labai patiko vienas žaidymėlis, manau tiks ir krikštynų progai. Surenki kuo daugiau porų( vyras ir moteris), moterim duodi po 8-10 skalbynių segtukų ir jos ant savo rūbų bet kokiose vietose juos susisegioja. Vyrams užrišamos akys, sukeičiamos moterys vietomis ir vyrai turi kas greičiau surasti visus segtukus. Juoko buvo iki ašarų lotuliukas.gif


Iš karto atsiprašau už savo nuomonę, bet man šis žaidimas visai netinka vaiko šventei schmoll.gif Vestuvėse sutinku, kad linksma kai pabroliai pamerges grabinėja, bet vaiko krikštynose... na, bet čia kaip kam 4u.gif
Aš tai siūlau linksmų vaikiškų estafečių su balionais, arba kas greičiau vandenį perneš į kitą indą vaikišku šaukšteliu ar kastuvėliu, kas ilgiau vienu kartu įkvėpę oro išrėks Ma-a-a-a-ma-aaaaaaaa, taip pat linksma, jei yra muzika, sustoti ratu ir siųsti skrybėlę (kiekvienas turi užsidėti ant galvos), kai muzika sustoja (tam kaip suprantate reikia kito žmogaus), tas pas ką skrybėlė - iškrenta ir t.t.
Yra labai daug vaikiškų žaidimų, kuriuos taip linksma žaisti ir suaugusiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 15, 22:37)
Čia ne mano mintis, bet perskaičiau (berods "Krikštynų scenarijus" temoje) tai galiu gal ir čia parašyti (tikiuosi šio žaidimo autorė nesupyks, kad jį čia afišuoju).

O žaidimukas "Pasaka" vadinasi.
Reikia pasiruošti kokią nors neilgą pasakėlę, kad joje būtų (geriau kad kuo daugiau, jei svečiuose turėsite daug svečių) veikėjų. Tada ant mažų popieriaus lapelių surašote visus veikėjus (gali ir ant kelių lapelių būti tas pats veikėjas). Ir prieš skaitydama pasaką duodate visiems svečiams įsitraukti po lapelį. Kai pradėsite skaityti kiekvienas išgirdęs savo veikėjo vardą (t.y kas jo lapelyje parašyta), turi atsistoti ir palinkėjimą vaikučiui pasakyti (arba dar ką nors galima kitką sugalvoti).
ta mamytė, kuri šį žaidimuką siūlė rašė, kad labai būna įdomu, kai yra keli tie patys veikėjai, tai kai kuris nesureguoja, kad jau reikia linkėjima sakyti, arba kai keli vienu kartu atsistoja ir t.t.

Gal patiks pabandykit.
Mūsų šventė dar kolkas neįvyko, tai kolkas šito žaidimuko neišbandėm. Bet manau, kad tokį žaidima (jumoro forma) galima ir per suaugusiųjų gimtadienius žaisti.


Na šitas variantas thumbup.gif O aš žinau kitokį židimą, kuris vadinasi improvizuota pasaka. Irgi labai linksmas ir juokingas. Esmė štai kokia: visi dalyviai susėda rateliu ar aplink stalą ir pradeda kurti pasaką, kiekvienas pridėdamas po vieną žodį, bet kokį, kuris jų nuomone tinka. (Pvz., vienas sako: "Eina", Antras sako: "Kurmis", trečias: "šienauti", ketvirtas: "ir", penktas: "sutinka"... ir t.t. Pasaka keliauja rateliu, kol sukuriama iki galo ar pabosta. Tą pasaką teko žaisti kelis kartus, tai tokie visokie nerealūs variantai gaudavosi. Tiek prisikvatojom lotuliukas.gif Ypač patiko vaikams. Aišku, vyresniems, kurie jau supranta pasakas. bigsmile.gif

Atsakyti