Įkraunama...
Įkraunama...

Japoniški koldūnai

Sveikos, forumietės ax.gif

Gal esate gaminusios keptus japoniškus koldūnus su daržovėmis? Aš vis paskanauju kokiam restoranėlyje, bet norėčiau pabandyti namuose pagaminti, tik kad niekur recepto nerandu unsure.gif

Labai ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Lenore_e @ 2012 08 21, 19:52)
Sveikos, forumietės  ax.gif

Gal esate gaminusios keptus japoniškus koldūnus su daržovėmis? Aš vis paskanauju kokiam restoranėlyje, bet norėčiau pabandyti namuose pagaminti, tik kad niekur recepto nerandu  unsure.gif

Labai ačiū!


Labai primytuvus "tokių koldūnėlių" variantas: pasidarom koldūnų tešlą (kad ir įprastinę), tuomet įdaras: aš dažniausiai mėgstu morkytes, shitake grybus, poro/svogūno laiškų, baklažanų, cukinijų, kopūsto (kaip ką turiu...), darom koldūnus, tuomet: gilioj įkaitusioj keptuvėj apkepam koldūniukų "pilvus" (aš dar įlašinų skrudintų sezamo sėklų aliejaus, nes man labai jis patinka), tuomet kai jie jau skaniai apkepę, pilam verdančio vandens ir pridengiam dangčiu, kad pasitroškintų. Valgom mirkydami į mėgstamą padažiuką (aš tiesiog į sojos padažą su keliais lašais to pačio skrudintų sezamų sėklų aliejaus). Žinoma, jei norisi traškesnių, tai galima tiesiog gruzdinti. Mums labai skanu smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū!!!! B8tinai pabandysiu smile.gif
Atsakyti