Įkraunama...
Įkraunama...

Energy diet

Sveiki, gal kas bandėte Energy Diet? Prisiskaičiau daug atsiliepimų rusiškuose forumuose (kažkur 90% teigiami, gal net daugiau), turiu pažįstamą kurio visa šeima naudoja ED, labai pasikeitė, ir sukūdo (bet nesublogo) ir energijos alia daugiau ir laimingesnis ir sveikata geresnė (jų svetainėj beje jo rezultatų nuotraukos yra).

Nutariau pabandyti ir aš (nors dar šiek tiek abejoju, bet jau sumokėta), užsakiau, dabar laukiu. Noriu prieš vartojant pasidaryti kraujo tyrimą ir po to dar kartą pavartojus kokį mėnesį-du, pažiūrėt į kurią pusę viskas keičiasi. Bet labai įdomu sužinoti kas Lietuvoje bandėte ir kaip savijauta/rezultatai, ar bandėte nutraukti vartojimą, kas pasikeitė? Tiktų ir istorijos "mano pažįstama bandė..." biggrin.gif
Atsakyti
Na kaip matau nieks nebandė sad.gif reiškia būsiu pirmu bandymų triušiuku biggrin.gif Šiandien pradėjau vartot.
taigi trumpai apie patį energy Diet: tai geriami kokteiliai, 18 skonių (jei neklystu). Nusipirkau 4 (mažiau nepardavė): šokolado, duonos (kepama), grybų sriubos ir bulvių košės. Kokteiliai maišomi su neriebiu pienu, pirmas 5 dienas reikia gerti vien kokteilius (3-5 kartus per dieną) pakeičiant jais įprastinį maistą, po jų 3-4 sav gert kokteilius 2 kartus per dieną kartu valgant subalansuotą maistą. Po tų savaičių - 1 karta per dieną tiek mėnesių kiek kilogramų numetei. ir pataria gert mažiausiai 1,5L vandens per dieną.

Mano tikslas: 8kg. Šiaip iš skonio kokteilis normalus, negaliu pasakyt kad skanu, bet geriasi normaliai. Gal priprast reikia.

Pirminiai duomenys:

ūgis: 170cm
svoris: 64kg
krūtinė: 99cm
liemuo: 72cm
klubai: 100cm
šlaunys: 59cm
rankos: 33cm

Startuojam! Kiekvieną arba kas antrą dieną vėl matuosius ir sversiuos ir rašysiu kaip jaučiuos, tikiuosi neprisižaisiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Site: 24 rugpjūčio 2012 - 08:35
Site, kaip Jums sekasi geriant kokteilius, ar bado jausmas nekankina? Kaip suprantu jau 3 diena laikotes sios dietos.
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2012 08 26, 20:27)
Site, kaip Jums sekasi geriant kokteilius, ar bado jausmas nekankina? Kaip suprantu jau 3 diena laikotes sios dietos.

Bado jausmas paprasciausiai negali kankinti, nes situose kokteiliuose yra subalansuoti visi vitaminai, mineralai , amino rugstis ir visi kiti organizmui reikalingi dalykai. Tai pilnai gali pakeisti valgyma. Yra ir kepama kiausiniene ir grybu sriubos skonio ir vistienos ir begale kitu. Man asmeniskai saldziu 4u.gif skoniu atys skaniausi. As ant ju galeciau ir gyventi. Pas mane taip pat yra pazistamu ir draugu tarpe zmoniu, kurie labai sekmingai per trumpa laika numeta kelis kilogramus negriztamai, nes organizmas gauna butinuju medziagu, o kaloriju nedaug, vartojant su liesu ar net vid. riebumo pienu ar raug. pasukom. Neveltui vadinasi energie diet. Jautiesi energingas, sotus, ir jokio alkio jausmo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solve: 26 rugpjūčio 2012 - 22:21
Nelabai supratau, tai cia ne geriami kokteiliai, o valgomas maistas?
Atsakyti
QUOTE(Solve @ 2012 08 26, 23:19)
Bado jausmas paprasciausiai negali kankinti, nes situose kokteiliuose yra subalansuoti visi vitaminai, mineralai , amino rugstis ir visi kiti organizmui reikalingi dalykai. Tai pilnai gali pakeisti valgyma. Yra ir kepama kiausiniene ir grybu sriubos skonio ir vistienos ir begale kitu. Man asmeniskai saldziu 4u.gif  skoniu atys skaniausi. As ant ju galeciau ir gyventi. Pas mane taip pat yra pazistamu ir draugu tarpe zmoniu, kurie labai sekmingai per trumpa laika numeta kelis kilogramus negriztamai, nes organizmas gauna butinuju medziagu, o kaloriju nedaug, vartojant su liesu ar net vid. riebumo pienu ar raug. pasukom. Neveltui vadinasi energie diet. Jautiesi energingas, sotus, ir jokio alkio jausmo. smile.gif

oi tikrai ne viskas taip yra biggrin.gif Bado jausmas mane kankino antrą dieną, paprasčiausiai dėl to kad mano organizmas nemėgsta kai skrandy tik skysčiai yra, man būtina turėt kažką mažo ir sunkaus pilve kad jausčiaus gerai biggrin.gif Dėl skonių irgi ginčytina, iš visų pasiimtų man patiko tik šokoladas, bet ir tai prie jo priprast reikėjo. Pripratau, dabar normalu smile.gif Labiausiai nepamėgau grybų (bet čia individualiai, aš išvis tik pievagrybius mėgstu, kitų nepripažįstu).
Atsakyti
QUOTE(Site @ 2012 08 24, 09:34)
Pirminiai duomenys:

ūgis: 170cm
svoris: 64kg
krūtinė: 99cm
liemuo: 72cm
klubai: 100cm
šlaunys: 59cm
rankos: 33cm


Po dviejų parų:
svoris: 63kg
krūtinė: 99cm
liemuo: 72cm
klubai: 100cm
šlaunys: 59cm
rankos: 32cm

centimetras nukrito rankose, nors labai nesidžiaugiu, nes matuojant aišku paklaida galėjo būti... doh.gif Na bet ieškojom su vyru rankoj tų 33cm ir niekur neradom lotuliukas.gif

QUOTE(jur12345 @ 2012 08 26, 20:27)
Site, kaip Jums sekasi geriant kokteilius, ar bado jausmas nekankina? Kaip suprantu jau 3 diena laikotes sios dietos.

Antrą dieną kaip ir minėjau buvo sunkoka, bet prie to prisidėjo dar keli faktoriai (persimiegojau) , trečią dieną normalu. Šiaip pas mane nuo vaikystės pieno netoleravimas yra, viduriavimas nuo jo smarkus doh.gif Bet kažkaip šiuos kokteilius su pienu geriant tai normalu. Šiaip juos gali vartoti žmones nevirškinantys pieno smile.gif Kolkas minusus galiu išskirti šiuos:
1) prie skonio reikia priprasti, jie specifiniai. Gal dėl to kad cheminių aromatizatorių nėra, gal dar dėl kažko - nežinau. Bet šokoladas dabar man visai nieko skonio thumbup.gif
2) Nemaža kaina;
3) Pirmas 3-5 dienas gali valgyti tik Energy Diet ir daržoves, daugiau nieko. Man kai pirma dieta gyvenime yra, tai labai sunku buvo nesuvalgyt kokių ryžių ar dar ko

QUOTE(jur12345 @ 2012 08 26, 23:26)
Nelabai supratau, tai cia ne geriami kokteiliai, o valgomas maistas?

Dauguma iš jų - kokteiliai. Tačiau bulvių košė būna tokio tirštumo kaip ir paprasta. Duona - kepama. Sriubos tirštos
Papildyta:
QUOTE(Solve @ 2012 08 26, 23:19)
Bado jausmas paprasciausiai negali kankinti, nes situose kokteiliuose yra subalansuoti visi vitaminai, mineralai , amino rugstis ir visi kiti organizmui reikalingi dalykai. Tai pilnai gali pakeisti valgyma. Yra ir kepama kiausiniene ir grybu sriubos skonio ir vistienos ir begale kitu. Man asmeniskai saldziu 4u.gif  skoniu atys skaniausi. As ant ju galeciau ir gyventi. Pas mane taip pat yra pazistamu ir draugu tarpe zmoniu, kurie labai sekmingai per trumpa laika numeta kelis kilogramus negriztamai, nes organizmas gauna butinuju medziagu, o kaloriju nedaug, vartojant su liesu ar net vid. riebumo pienu ar raug. pasukom. Neveltui vadinasi energie diet. Jautiesi energingas, sotus, ir jokio alkio jausmo. smile.gif

o dar norėjau paklaust: kiek kg ir per kiek laiko jie numetė? Kažkaip skaičiau kad tie kas turi didesni viršsvirį tai gan greit numeta, o tie kad mažą tai sunkiai.. Man tai tikrai sunkiai sekas, kelios dienos, palengvėjau tik 1kg ir tai čia valgant daržoves vien būčiau per tiek denų 1kg numetus. Pavalgysiu ko rimčiau ir grįš mano kilogramas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Site,2012 08 27, 09:33]
Po dviejų parų:
svoris: 63kg
krūtinė: 99cm
liemuo: 72cm
klubai: 100cm
šlaunys: 59cm
rankos: 32cm

centimetras nukrito rankose, nors labai nesidžiaugiu, nes matuojant aišku paklaida galėjo būti... doh.gif Na bet ieškojom su vyru rankoj tų 33cm ir niekur neradom lotuliukas.gif
Antrą dieną kaip ir minėjau buvo sunkoka, bet prie to prisidėjo dar keli faktoriai (persimiegojau) , trečią dieną normalu. Šiaip pas mane nuo vaikystės pieno netoleravimas yra, viduriavimas nuo jo smarkus doh.gif Bet kažkaip šiuos kokteilius su pienu geriant tai normalu. Šiaip juos gali vartoti žmones nevirškinantys pieno smile.gif Kolkas minusus galiu išskirti šiuos:
1) prie skonio reikia priprasti, jie specifiniai. Gal dėl to kad cheminių aromatizatorių nėra, gal dar dėl kažko - nežinau. Bet šokoladas dabar man visai nieko skonio thumbup.gif
2) Nemaža kaina;
3) Pirmas 3-5 dienas gali valgyti tik Energy Diet ir daržoves, daugiau nieko. Man kai pirma dieta gyvenime yra, tai labai sunku buvo nesuvalgyt kokių ryžių ar dar ko
Dauguma iš jų - kokteiliai. Tačiau bulvių košė būna tokio tirštumo kaip ir paprasta. Duona - kepama. Sriubos tirštos
Papildyta:

o dar norėjau paklaust: kiek kg ir per kiek laiko jie numetė? Kažkaip skaičiau kad tie kas turi didesni viršsvirį tai gan greit numeta, o tie kad mažą tai sunkiai.. Man tai tikrai sunkiai sekas, kelios dienos, palengvėjau tik 1kg ir tai čia valgant daržoves vien būčiau per tiek denų 1kg numetus. Pavalgysiu ko rimčiau ir grįš mano kilogramas biggrin.gif
[/quo.
.
Taip, skoniai labai individualu, todel is ju galiu pakesti tik saldzius smile.gif. Svoris krenta mazdaug po 300 gr i diena. Tai grieztai laikantis 1000 koloriju, per savaite galima numesti apie 2,5 kg. Beje, krenta ir be kokteiliu pagalbos laikantis tokio kolorazo. Bandziau smile.gif po gimdymu pati du kartus numeciau po 10 kg per menesi, laikantis gydytojos nurodymu 4u.gif
Atsakyti
Man va koks įdomus dalykas pasireiškė naudojant ED: jau kokius 6 metus man kiekvieną dieną smarkiai pučia pilva, nuolat kunkuliuoja ir taip nuolatos, su trumpom pertraukelėm. Dabar dingo tas kunkuliavimas


QUOTE(Solve @ 2012 08 27, 22:57)
Taip, skoniai labai individualu, todel is ju galiu pakesti tik saldzius smile.gif. Svoris krenta mazdaug po 300 gr i diena. Tai grieztai laikantis 1000 koloriju, per savaite galima numesti apie 2,5 kg. Beje, krenta ir be kokteiliu pagalbos laikantis tokio kolorazo. Bandziau smile.gif po gimdymu pati du kartus numeciau po 10 kg per menesi, laikantis gydytojos nurodymu 4u.gif


na kalorijos kalijom irgi nelygūs, galiu ir šokoladu tą 1000 pasiekt biggrin.gif Gal galėtumėte plačiau: ką valgėt ir t.t.?
Atsakyti
dar klausimas ar butinai juos su pieno produkatis naudoto, vanduo netinka?
Atsakyti
QUOTE(anija_aaa @ 2012 10 17, 12:08)
dar klausimas ar butinai juos su pieno produkatis naudoto, vanduo netinka?

vanduo tinka, bet skonis pasikeičia į blogąją pusę. Kadangi pas mane alergija nuo kažko (prasidėjo iki pradėjimo gert ED), tai aš sustojau ir nebegeriu kol neišsiaiškinsiu kam alergiška. O šiaip kai gėriau tai nelabai turėjau nusiskundimų, pilvo burbuliavimas dingęs buvo (nors jau 6 metus nuolat burba biggrin.gif ), šiaip energijos pakakdavo. Sunkiausia yra pirmos 3 dienos kada reik maitintis vien tuo. O po to jau kažkaip nesunku
Atsakyti
Laba diena, jei ponios neprieštaraus, ir aš porą savo pastebėjimų pridursiu. ED mūsų šeimoje jau 2 metai, iš pradžių buvo atsikratoma viršsvorio (aš 20 kg nutirpdžiau per 4 mėn, žmona 14 per tą patį laiką), dabar tai mūsų mitybos racione bent kartą dienoje kaip idealiai subalansuotas maisto produktas su kuriuo labai mėgstu paimprovizuoti.
Kas dėl pieno - ED turi būti gaminamas su pienu, kitaip jis nebus pilnavertis produktas savo maistine prasme ir kaloringumas bus mažokas, todėl kam aktualu viršsvoris - gali ir nepavykti. Liesiems žmonėms su riebiu pienu, apkūniems su liesu pienu. Be to produkto sudėtyje yra augalinių fermentų sistema HD kuri pagerina pieno skaidymą ir maisto įsisavinimą. O dėl alergijų - per tuos metus mano sūnui dingo alergija apelsinams, yra pavyzdžių kai ir bronchine astmą išsigydo. Bet tai ne savaitės procesai - organizmo valymas gan ilgas veiksmas.
Atsakyti