Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew - patariame ir aptariame

Merginos, prašymukas: user posted image

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinte: 23 rugpjūčio 2012 - 14:52
QUOTE(dana vat @ 2012 08 24, 13:32)
sakykite,tippi megztukai padidinti ?


Turiu tris skirtingu spalvu, man nei kiek jie nedidinti, atitinka totaliai - peciai vietoj, rankoves vietoj - atrodo taip, kaip ant jcrew modelio foto - ne uz ka mazesnio neimciau. Bet turbut nuo figuros, ugio priklauso..
QUOTE(Valentinka @ 2012 08 24, 14:36)
kas perka??


Nattti maciau renka..
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2012 08 24, 16:12)
Turiu tris skirtingu spalvu, man nei kiek jie nedidinti, atitinka totaliai - peciai vietoj, rankoves vietoj - atrodo taip, kaip ant jcrew modelio foto - ne uz ka mazesnio neimciau. Bet turbut nuo figuros, ugio priklauso..


Vat aš irgi sakyčiau, kad nedidinti, tiesiog kitos mėgsta labiau apsitempusios vaikščioti. Mačiau vieną su labai jau aptemptu Tippi - mano skoniu labai nekaip atrodė schmoll.gif
Atsakyti
Gal ir nedidinti tippi, nes pvz S nesiojant, S ir imciau g.gif Bet kai as XS nesioju, man tippi XS dydzio ilgokas ir laisvas. Perku juos XXS - neaptempti, as ir nemegstu aptemptu, bet geriau atrodo man, nei XS rolleyes.gif
Atsakyti
O man su Tippiu idomiai, XS laisvesnio norisi, O S didokas biggrin.gif Pasilikau S, po skalbimo bus pats tas smile.gif
Atsakyti
Aš šiaip labiau M nešioju, tipi ėmiau S
user posted image tai man kaip tik atrodo g.gif
sorry už ne visai parodinę foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sodine @ 2012 08 24, 17:09)
Aš šiaip labiau M nešioju, tipi ėmiau S
tai man kaip tik atrodo  g.gif
sorry už ne visai parodinę foto biggrin.gif

Labai graziai atrodo, sakykit, o kiek pas jus per krutine? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RII @ 2012 08 24, 16:13)
Sodine,labai gerai atrodo S. 4u.gif O foto dar geresne biggrin.gif  thumbup.gif

ačiū biggrin.gif

QUOTE(linute_klp @ 2012 08 24, 16:16)
Labai graziai atrodo, sakykit, o kiek pas jus per krutine?  4u.gif

dėkui smile.gif apie 90, bet aš aukšta, tai M (ne jcrew) dažnesnis dydis pas mane spintoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 08 24, 16:32)
Vat aš irgi sakyčiau, kad nedidinti, tiesiog kitos mėgsta labiau apsitempusios vaikščioti. Mačiau vieną su labai jau aptemptu Tippi - mano skoniu labai nekaip atrodė schmoll.gif

man irgi jie nedidinti, nesioju xs, pirkau xxs, nes nebuvo xs ir man norisi laisvesnio per rankas ir siaip, nemegstu tokiu prigludusiu.
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2012 08 24, 17:22)
man irgi jie nedidinti, nesioju xs, pirkau xxs,  nes nebuvo xs ir man norisi laisvesnio per rankas ir siaip, nemegstu tokiu prigludusiu.

Va,butent,rankoves aptemptos huna...as ir turiu xs,bet mielesnis s.
Atsakyti
QUOTE(sodine @ 2012 08 24, 17:21)
ačiū  biggrin.gif
dėkui smile.gif apie 90, bet aš aukšta, tai M (ne jcrew) dažnesnis dydis pas mane spintoj  4u.gif

Kadangi dar neturiu nei vieno tipio tai dar nesupratau koki dydi imti blush2.gif as irgi auksta, dazniausiai viska S imu, kartais M, maikutes j.crew XS.. o gal nesunku parasyki kiek cm butu ant megztuko atrp pazastuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sodine @ 2012 08 24, 17:09)
Aš šiaip labiau M nešioju, tipi ėmiau S


Jums gražiai atrodo, neapsitempęs. Bet va sakau, kur aš vieną moteriškę mačiau, tai lb negražiai atrodė, nes liemuo so so, bet per rankas, pečius - net įsirėžę doh.gif dar pas ją ir džinsai neoniniai lb apsitempę buvo, tai man vaizdelis nekoks susirodė blush2.gif
Atsakyti