Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinių sauskelnių patvarumas

Labai įdomu kaip ilgai "atlaiko" medžiaginės sauskelnės?
Ar "atlaiko" visą vystyklystės laikotarpį ir dar lieka kitam vaikui? Kalbu apie tuos atvejus, kai daugkartines sauskelnes naudojamos visu 100 procentų (na gal kartais labai ilgose kelionėse vienas kitas "pampersiukas").
Ką daryti, kaip prižiūrėti, kad jos kuo ilgiau "tarnautų"? g.gif
Atsakyti
Truputuka spalvytes nusiskalbe del didelio naudojimo, bet puikiai zadu naudot antram maziukui.
Pagrinde naudojam tradicinius vystyklus, tai pirkau gera flanele jiems.... turim keleta kelnyciu prilaikanciu, tai pirkau be lipuku jokiu - geriau su knopkytem arba uzsimaunancias. nes man atrode, kad lipukai pasidarys nelipnus....
vilnones prilaikancias kelnytes laiks nuo laiko palaikau lanoline.... ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 08 23, 18:17)
Truputuka spalvytes nusiskalbe del didelio naudojimo, bet puikiai zadu naudot antram maziukui.
Pagrinde naudojam tradicinius vystyklus, tai pirkau gera flanele jiems....  turim keleta kelnyciu prilaikanciu, tai pirkau be lipuku jokiu - geriau su knopkytem arba uzsimaunancias. nes man atrode, kad lipukai pasidarys nelipnus....
vilnones prilaikancias kelnytes laiks nuo laiko palaikau lanoline.... ir tiek smile.gif


Kaip suprantu, pati pirkote medžiagas ir siuvote? O turėjote, kokių nors pirktinių vystyklų ar sauskelnyčių, išskyrus vilnones.


O kaip kitom mamytėm bambukas, kanapė?
Atsakyti
NAudojau visa rinkini pirktiniu (geriausiai patiko frotines) su vilnonem kelnytem. SAuskelnes kuo puikiausiai issilaike ir dar keliem vaikas uztektu, ploviau beveik kas dien, nakciai kelionem tik vienkartines. O vilnoniu kelnyciu kelenukai prasitryne, nuo sliauziojimo laikotarpio biggrin.gif bet uzdejus kokius lopukus atsparesnius ir treciam uztektu uztektu smile.gif
Atsakyti
Sveika, mes uzaugom su amerikoniskais daugkartiniais pamperiais. Uzaugom, pardavem zmogui, ataugo jos dukra, ir dabar augs antra.
Ar susidevi? ziurint kiek jus ju turit ir kokia apyvarta. jei imant taisykle,kad vienu metu skalbiam 18pamperiu tai as skalbdavau juos kas trecia diena turejau ju apie kokiu 80vnt nes tai jau ne butinybe o gyvenimo budas ir mada, nes tiek kiek jie isleidzia firmu, spalvu, paveiksliuku ir t.t. tai nepirkt neimanoma. O yra tikrai labai graziu stilingu , geru, ir vaikas absoliuciai sausas net po 6-7 valandu, net nelyginant su vienkartinem .
Bet ir vel snekam apie rimtas firmas gaminancias rimtus pamperius, ne pigius kinietiskus.
Man nenusiskalbe nei vienas, neissitampe, neprarado formos ir sugeriamumo.
zodziu jei galvojant kad 1 toks issaugo gamtoje medi, tai mano Meta issaugojo 80 medziu ir musu drauge tiek ir jos sesute issaugos tiek 240 medziu -visa giraite.
Jei tureciau 4ta vaika auginciau lygiai taip pat.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2012 - 16:26

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Bet kokios užuominos apie pirkimą/pardavimą/dovanojimą/mainymą laikomos skelbimais.
Skelbimam skirta Skelbimų lenta..
Atsakyti
QUOTE(nesmerk @ 2012 09 22, 11:53)
Sveika, mes uzaugom su amerikoniskais daugkartiniais pamperiais. Uzaugom, pardavem zmogui, ataugo jos dukra, ir dabar augs antra.
Ar susidevi? ziurint kiek jus ju turit ir kokia apyvarta. jei imant taisykle,kad vienu metu skalbiam 18pamperiu tai as skalbdavau juos kas trecia diena turejau ju apie kokiu 80vnt nes tai jau ne butinybe o gyvenimo budas ir mada, nes tiek kiek jie isleidzia firmu, spalvu, paveiksliuku ir t.t. tai nepirkt neimanoma. O yra tikrai labai graziu stilingu , geru, ir vaikas absoliuciai sausas net po 6-7 valandu, net nelyginant su vienkartinem .
Bet ir vel snekam apie rimtas firmas gaminancias rimtus pamperius, ne pigius kinietiskus.
Man nenusiskalbe nei vienas, neissitampe, neprarado formos ir sugeriamumo.
zodziu jei galvojant kad 1 toks issaugo gamtoje medi, tai mano Meta issaugojo 80 medziu ir musu drauge tiek ir jos sesute issaugos tiek  240 medziu  -visa giraite.
Jei tureciau 4ta vaika auginciau lygiai taip pat.


Gal galėtumėte į AŽ kokios firmos pamperiai atlaiko 6-7 valandas? Mes irgi turim įvairių firmų, bet keičiu beveik po kiekvieno "reikaliuko". Ir tiesa esu pamišusi dėl daugkartinių pirkčiau ir pirkčiau, jei turėčiau pakankamai pinigėlių. Kol kas tenkinamės su tiek kiek turim (gal 12 vnt.) ir dar naudojam vystyklus.
Atsakyti
Na man kažkaip sunkiau, todėl ir užvedžiau tokią tėmelę.
Aišku nerašysiu nei firmų pavadinimų, nei ką, bet... mano sūnui jau beveik 10 mėn ir labai daug kas neatlaikė. Ten kur sauskenytės su nors šiek tiek sintetika, tai kaip ir viskas ok, bet va tos kur visiškai iš bambuko arba kanapės ir net medvilnės skylėm jau nuėjo verysad.gif
Ir tikrai turiu po keletą iš įvairių firmų ir su visomis taip. Tai vat galvoju, ką ne taip darau? g.gif
Nors iš kitos pusės vėl jas perku, nes ten kur su sintetika ir nesuplyšta, bet užpakaliukas raudonuoja.
Atsakyti
sveiki, trumpai pasidalinsiu savo patirtimi. galvojau siutis DS, bet paieskojusi radau uz protinga kaina ir paskaiciavau kad tikrai neapsimoka paciai siuti. Flanelines sauskelnes mums nelabai patinka, nes prisigeria kvapo. Geriausias sprendimas sintetines sauskelne su naturalios medziagos iklotais. O ikotu gali buti bet kas smile.gif Sintetine DS greitai dziuva, tad galima isskalbus rankomis naudoti po keliu valandu. O DS ir keiciame labai daznai. Juk visad smagiau ir sveikiu buti sausam. jei idomu ka mes naudojome, rasykite i az. galesiu rekomenduoti.

QUOTE(Smiltele @ 2012 09 24, 22:47)
Na man kažkaip sunkiau, todėl ir užvedžiau tokią tėmelę.
Aišku nerašysiu nei firmų pavadinimų, nei ką, bet... mano sūnui jau beveik 10 mėn ir labai daug kas neatlaikė. Ten kur sauskenytės su nors šiek tiek sintetika, tai kaip ir viskas ok, bet va tos kur visiškai iš bambuko arba kanapės ir net medvilnės skylėm jau nuėjo  verysad.gif
Ir tikrai turiu po keletą iš įvairių firmų ir su visomis taip. Tai vat galvoju, ką ne taip darau?  g.gif
Nors iš kitos pusės vėl jas perku, nes ten kur su sintetika ir nesuplyšta, bet užpakaliukas raudonuoja.

Atsakyti
žiūriu ankstesnė tema uždaryta Liepos mėnesį, labai norėčiau, kad diskusij daugkartinių sauskelnių tema tęstusi blush2.gif
šešta tema čia ten labai daug naudingos ir geros info yra smile.gif

Aš pati dar laukiuosi, turiu 6 bambukinius prefoldus, vilnos kelnytes ir vilnos iklotelius iš Atsakinga mama, porą flanelinių palų iš maximos, užsisakiau iš Pupkio 10 daugkartinių neperšlampamų sauskelnių rinkinį ir dar vienas vilnos kelnytes, iš Draugiškų sauskelnių 3 bambukines ir 3 kanapines sauskelnes užsakiau smile.gif kol kas užsakyto gėrio laukiu ir galvoju ar užteks tiek pradžiai mirksiukas.gif
būtų labai įdomi nuomonė ir atsiliepimai apie viską kas susiję su šia tema smile.gif
Atsakyti
Man irgi aktuali tema. Jau septintas mėnesiukas į pabaigą, tai pradedu galvot, kad pats metas vystyklėlių isigyti.

ČIA aprašyta kiek maždaug visko reikia. Gal galit pakomentuoti?

Dar turiu klausimą dėl rūbelių, nežinau kiek ir kokių pradžiai isigyti? Kiek reikia kelnyčių ir smėlinukų? Ar ant tų vilnonių drėgmę sulaikančių kelnyčių dar velkat kažką, ar tik marškinėlius ir kojnytes apmaunat?
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 11 08, 08:55)
Aš pati dar laukiuosi, turiu 6 bambukinius prefoldus, vilnos kelnytes ir vilnos iklotelius  iš Atsakinga mama, porą flanelinių palų iš maximos, užsisakiau iš Pupkio 10 daugkartinių neperšlampamų sauskelnių rinkinį ir dar vienas vilnos kelnytes, iš Draugiškų sauskelnių 3 bambukines ir 3 kanapines sauskelnes užsakiau smile.gif kol kas užsakyto gėrio laukiu ir galvoju ar užteks tiek pradžiai mirksiukas.gif
būtų labai įdomi nuomonė ir atsiliepimai apie viską kas susiję su šia tema smile.gif


QUOTE(taram-param @ 2012 11 09, 17:15)
Man irgi aktuali tema. Jau septintas mėnesiukas į pabaigą, tai pradedu galvot, kad pats metas vystyklėlių isigyti.

ČIA aprašyta kiek maždaug visko reikia. Gal galit pakomentuoti?

Dar turiu klausimą dėl rūbelių, nežinau kiek ir kokių pradžiai isigyti? Kiek reikia kelnyčių ir smėlinukų? Ar ant tų vilnonių drėgmę sulaikančių kelnyčių dar velkat kažką, ar tik marškinėlius ir kojnytes apmaunat?

Pačiai pradžiai, kai reikia keisti labai dažnai, reikėtų turėti apie dvidešimt vystyklų (jei bus iškart plaunama ir džiaunama, išsiversite su mažesniu kiekiu, jei po dienos - dviejų, reiks daugiau) ar lankstomų kvadratinių, prefoldų, aprišamų ar kontūrinių (sauskelnių formos), čia jau asmeninio pasirinkimo reikalas. Vėliau, kai keisti reiks rečiau, prefoldai ir lankstomi vystyklai galės pasitarnauti kaip įklotai, patiesaliukai, šluostės, tad per daug jų nebus, mano nuomone. O ir pasisiūti pačioms nėr taip sunku juos. Įklotams labai gerai bambukas ar kanapė, nes jų didesnis sugeriamumas, tačiau tinka ir sulankstyti frotiniai rankšluostukai, pvz. Geras variatas, kai turima įvairaus tipo vystyklų, tada galima benaudojant suprasti, kurie pačioms labiausiai tinka ir patinka naudoti, nes skiriasi sugeriamumas, džiuvimo laikas, patogumas, funkcionalumas ir t.t. Vilnonių kelnyčių pačių patogumui siūlyčiau turėti trejas, PUL'o - gal keliom daugiau, nes jos neišsivalo pačios, dažniau skalbti reikia (jei bus naudojamos ir tos, ir tos, pakaks poros vilnonių ir kelių PUL'o).
Rūbelių siūlyčiau neįsigyti per daug (visada bus galima arsenalą papildyti), bet kieki vėlgi priklauso nuo to, kaip dažnai skalbsite, kiek kūdikis atpylinės ir pan. Man, skalbiant kasdien ar kas dvi, visiškai užtenka šešių maikučių/bodžiukų (kartais vieną dėvi porą dienų, kartais per dieną keturis pakeičiu). Namie nė šalta, dažniausiai būna su kojinytėm ir prilaikančiom vilnonėm kelnytėm ir marškinėliais, tad kelnes turim tik vienas, ėjimui į lauką, taip pat pėdkelnes. Šliaužtinukai man asmeniškai neatrodo funkcionalūs, bent kol nešliaužia biggrin.gif , tad uždedu nebent kad papildomas sluoksnis būtų einant laukan. Ar rengti ant vilnonių kažką, priklauso nuo temperatūros. Lauke, kai žiemą reik šilčiau aprengt (daugiau sluoksnių), patogiau gali būti PUL'o kelnytės, nebus toks išpūstas užpakaliukas.
Atsakyti